Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mirka_mt
29. apr 2009

ahooooooooj, Mys 😉 ako sa máš?

mystery7
29. apr 2009

celkom sa da, teraz trosku horsie 😒

mirka_mt
29. apr 2009

čo ťa trápi?

nikanika28
29. apr 2009

ahojte maminy, tak nieco nove? Ja som dnes cely den prespala.. 😅 😅 . Nemam na nic naladu...vsetko ma akosi boli. Esteze mi mama isla pre maleho do skolky..

mystery7
29. apr 2009

mala som trochu zdravotne problemy, gastritida a tak mi zacali slabe kontracie ☹

kodada
29. apr 2009

ahojte babulky, nieco nove???

mirka_mt
29. apr 2009

Mys, a už je všetko v poriadku?

Ahoj, Dada 😉 Ako sa cítiš?

emode
29. apr 2009

ahojte, hlasim sa z nemocky, zajtra ideme sekciou, drzte palce pls

atima
29. apr 2009

emod budeme na teba myslieť tak sa drž a potom daj hned vedieť že ako to dopadlo

kodada
29. apr 2009

jeej, ahoj miri, ty si tu uz sto rokov nebola ... ako sa ma malicka ... uz sa vam to pomaly krati
emode, budem zajtra netrpezlivo cakat na spravy ... o kolkej ides?

mystery7
29. apr 2009

mirka: no dnes som mala uz len slabucke kontrakcie oproti tym zo vcera, a na prietokoch to vyzera ze pojdeme o 2 tt skor rodit 😅

mystery7
29. apr 2009

emode: tak vela stastia, nech je to sup sup 😉

emode
29. apr 2009

😠 vdaka sofia je velmi malicka tak nechcu riskovat spontanny

mirka_mt
29. apr 2009

Emode, aj ja držím palčeky 😉

No, Dada, dlho som nebola a chýbali ste mi. Drobčulka sa má asi dobre, zas začala viac šantiť v brušku. A ty ako?

Hm, Mys, hlavne že si pod dohľadom a všetko je pod kontrolou doktorov. U nás sa žiadne prietoky nerobia, teda aspoň ja som nikde nebola.

martinaxyz
29. apr 2009

emode držím palčeky, nech všetko dobre dopadne 😉

zuzkad
29. apr 2009

ahojte,

prave som prisla z nemocky, maly moj ma 2900g a podla doki ak do nedele neporodim v pondelok sa mam hlasit v poradni a poriesime porod 😉 😉 zeby som sa konecne dockala 🙂 🙂 🙂 🙂

emode moooc na teba budem mysliet...drz sa 😉 😉 😉

dadi a ty ako..stale piseme o sebe, ale ja som zvedava na teba 😅 😅 ako sa mas..kedy mate sono ?? Uz by si aj aktualnu foto mala dat 😉 😉 pekne to uteka...nedavno si nam pisala ako si robis test a buuum pozri kam si to uz dotiahla...ved ty nas dobehnes 😉 😉 😉 😉

martinaxyz
29. apr 2009

máš pravdu zuzkad, stále sa vypytuje na nás a nič o sebe nenapíše...aj mi sme zvedavé ako to ide dade 😵

mirka_mt
29. apr 2009

Tiež som sa Dady spýtala, ako sa má, ale akosi nič nechce prezradiť 😅

zuzkad
29. apr 2009

dadka je tajnostkarka 😉 😉 😉

ozaj zabudla som napisat, zevraj mam menej plodovej vody, ale ze to pri konci tehu je normalne v pohode...tak dufam, ze je to ok...ked to doki povedala 😒 😒

dupinka
29. apr 2009

Ahojte!

tak my sme fyziologicky pripraveni na porod, vsetko je presne na den, ako ma byt. Aj co sa tyka doliehania hlavicky na vchod, stavu krcka, maternice a placenty. Teraz sa to uz vraj moze kedykolvek rozbehnut, preto je aj tvrdnutie bruska aj poslicky uplne normalna vec. 😉

sirinka
29. apr 2009

zuzkad ale ved to si este pred terminom a maly zase nie je velmi velky...tak preco ti chcu porod urychlit?

emode tebe drzim palce na zajtra a tiez sa chcem opytat, ze preco ti robia sekciu ked je sofinka mala?

zuzkad
29. apr 2009

sirinka nechcu mi porod urychlit...len to vyzera tak, ze by som mohla porodit aj do konca tohto tyzdna...a ak to potiahnem v pondelok sa doki na mna znova pozrie a dohodneme sa, lebo na druhy den mam termin uz a zrejme aj menej plodovej vody to troska urguje...doki nerobi nic...len cakame...od utorka zacneme konat 😉 😉 ...ale viem, ze mi hovorila, ze maly je dole strasne natlaceny uz 😖

jamaat
29. apr 2009

Ahojte dievčatá.

Emode - prečo ti idú robiť sekciu, prečo ju nenechajú čo najdlhšie v brušku, aby ešte narástla? Je nejaký problém? Každopádne držím palce.

Sirinka - tak ty si modelka v časáku??? No teda! Hádam aj autogram si vypýtam. 🙂 Ak nezabudnem, nakuknem niekde do časáku a obzriem si ťa.

Ja som si dnes odsedela na porade pár hodín (ešte stále čosi málo robím pre jednu firmu), ale mám dosť. Brucho mi napína, aj na pohľad sa mi zdalo väčšie, tak som sa odmerala. Predvčerom obvod 101cm, dnes 103cm. Úchvatné miery mám: 103-103-100 😀

A dnes mi došiel balík s pyžamami a nočnými košeľami, čo som cez net objednávala, tak som sa vytešovala a v každú si hneď vyskúšala. Aj chlapovi som kúpila nočnú košeľu aj s čiapočkou :D . Včera som si kúpila tenký župan do pôrodnice, tak už by som si mohla aj tašku zbaliť. 🙂

sssimi
29. apr 2009

Ahojte Kočky!
Tak pekné správičky máte od doktorov...

Zuzkad podľa mňa Nicolas bude mať cez 3kg. Toto ich odhadovanie sa mi nepáči.

Dupinka super správička. To by som aj ja brala 😉

Mys tak je fajn, že už sa to zlepšilo.

Emode my tu budeme všetky na teba moooooc myslieť. To sa nemusíš báť... A budeme ťa tu strááášne ohovárať a závidieť ti, že už máš po pôrode 😀 Ale nie, fakt ti zo srdiečka prajem nech ste celkom v poriadku a cs prebehne ukážkovo. Držím palčeky 😉

sssimi
29. apr 2009

Jamat ja už som zbalená 2 mesiace 😀 Potom som už len občas niečo prihodila... Teraz by to už malo byť kompletné, len mi tam tusím olejček pre malinku chýba...

Ja som sa dnes od 2hej do 5tej prechádzala zo susedou a jej 4mesačným drobcom... Taký je zaltučký a stále mi niečo rozprával... Pokladík...

sirinka
29. apr 2009

zuzkad no ved dr. musia vediet co robit... 😉

jamaat no to bola moja chvilka slavy 😀 a uz je zase prec...

sssimi
29. apr 2009

Siri a fotky ti neposlali?

jamaat
29. apr 2009

Sssimi, to je moja choroba robiť všetko na poslednú chvíľu. 🙂

Siri, a to ako si sa k tomu dostala??

zuzkaprofant
29. apr 2009

cafte co tu je nove nikto nerodi 😉

jamaat
29. apr 2009

Už 3 týždne sa chystám objednať si materské podprdy z Otto katalógu. Dnes som si už k tomu sadla, ešte som volala kamoške, aby som sa o nákupe aj s ňou dohodla a počas telefonátu mi prišiel mail z Otta, že majú od dnes 15% zľavy na všetko. Tak ma to aj potešilo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre