Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
30. apr 2009

kodada ty si z Nivy, ja mam odtial spoluzoiacku z gympla - Misku Krkosovu - teda uz Spodniakova, bo sa vydala

mimi21
30. apr 2009

no prisiel manzel, uz je koniec ordinacie ☹ bo je hokej, a to som chcela este pozerat aj Parfum, do kelu

evita6
30. apr 2009

mimi som na tom podobne pred piatimi minútami prišiel a hneď zagánil na telku 🙂 takže som dopozerala.....
no nič idem sa ja asi ľahnúť .... chytá ma už aj únava

evita6
30. apr 2009

inak mimi parfum je hlúposť som to videla ale teda nenadchlo ma to.... a je to hrozne dlhý film a s reklamami to bude ako nekonečný príbeh

evita6
30. apr 2009

kossska neboj raz sa to všetko na dobré obráti - sa z teba asi naozaj stáva pesimista

kosska3003
30. apr 2009

evita no to hej to sa stava ja ked porodim asi podam sportku mozno sa to vtedy obrati

kodada
30. apr 2009

mimi poznam ju, je o par rokov starsia odomna 😉
ja som chela pozerat ten parfum,ale asi nevydrzim, kedze som posledne dve noci poriadne nespala koli tomu zubu, teraz ma boli diera 😉

bru nocku vsetkym co sa chystaju buvat

kosska3003
30. apr 2009

a co ste isli vsetky spat ci co asi aj ja pojdem lebo tu o 5 vstavam a kym zaspim bude aj boh vie kolko zase joj hruza

mimi21
30. apr 2009

idem aj ja, tak este pekny vecer vsetkym

evita6
30. apr 2009

sladké sníčky 🙂

atima
30. apr 2009

je tu niekto?

kosska3003
30. apr 2009

nic idem dobru nocku pa zajtra dufam ze porodim 🙂

kodada
30. apr 2009

ja som este tu

zuzkad
30. apr 2009

nakukla som sem a vidim, ze mame dalsie miminkaaaa a hned dve 😅 😅 😅 DM a EMODE mooc vam maminky gratulujem a tesim sa, ze to mate za sebou a ste zdravucky 😉 😉 😉 gratulujeeeeeeeem 😅 😅 😅

kosska viem, ake je to nechutne v nemocnici..ani ja nemam rada nemocnice...ale berme to z tej lepsiej stranky, ze sme tam kv. babatkam tak to prezivajme krajsie 😉 😉 drz sa a pis....aspon takto ti budeme posielat vela vela energie a dobrej nalady....ja verim, ze aj porod budes mat coskoro a nie za dva tt...to je blboooost 😉 😉 😉

dadi...mojenko aj tebe tahali zub 😝 😝 😢 😢 viem co to je za bolest...ved je tomu este len tyzden...ale hlavne, ze mas po tom ako ja 😉 😉 ...inac sa tesim, ze ste v poriadku, miminko rastieeeeeeee ....supeeeeer to, ze ti termin zmenili...to sa netrap...este sa to moze x krat zmenit a posunut...aj tak sa miminko bude pytat na svet podla seba 😉 😉 ..ani sa nenazdas a budes nam pisat o sebe tak ako teraz pises o majovkach, co ti poslali sms, ze uz maju babo 😉 😉 😉 😉 ....a oktober je super mesiac..ja som oktobrova a to su ludia, co maju zmysel pre jemnost, citlivost, sarm, inteligenciu 😉 😉 😉 😉 smrdi tu asi samochvala 😀 😀 😀

dnes som inac prezila asi 3x dost bolestive kontrakcie, tak verim, ze uz to pride coskoro 😉 😉 ...jedno viem na isto, ze aprilovcatko to nebude uz 🙂 🙂

lasenka
1. máj 2009

ahojteeee 😉
tiez blahozelaaaaam obidvom mamickam k ich ratolestiam 🙂

tak ktore bude originalne majovciatko???? 😉

kodada - ahoooj 😉 stale sa s tebou miniem 😒

zuzkad - nic nesmrdi... lebo v oktobri je narodeni aj moj muzik a s tou charakteristikou suhlasim - az sem-tam na nejake vynimocne dni 😅

sirinka
1. máj 2009

jeeej...gratulujem k dalsim miminkam...tak uz sme ofic v maji a mozeme to vsetko pekne odrodit...

lasenka
1. máj 2009

siri - ahojky 😉 my budeme maj asi az zakoncovat 😒 😉

lasenka
1. máj 2009

no dolezite je, ze je maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵

monkap
1. máj 2009

dobre prvo-majove ranko 🙂
uvidime, ktore babo bude prve majove

sirinka
1. máj 2009

ja som mala vcera poradnu a dopadla pozitivne...babo vyslysalo nase prosby a uz je dole hlavou 😵 , krcek celkom drzi a na ctg krasny zaznam takmer uplne bez kontrakcii...takze je veeelmi realna sanca, ze toto tehu dotiahnem az do terminu 🙂

sirinka
1. máj 2009

a nezabudnite maminky, na prveho maja vas ma drahy pobozkat pod ceresnou nech ste stale pekne 😉

monkap
1. máj 2009

siri super spravy .. tesim sa s tebou 🙂

sirinka
1. máj 2009

las veru...my sme na chvoste...no dufam, ze to bude v maji a nie az v juni... 😝

lasenka
1. máj 2009

siri - joj nestras 😖 Klarku si mala skor?

monka - ahooooj 😉 ty si uz tiez 40tt 😉 v nemocke dopadlo vsetko ok?

kackabrcka
1. máj 2009

pekne majove ranko vam zelam aj ja 😵

monkap
1. máj 2009

las: ano, vsetko OK nastastie 🙂

sirinka
1. máj 2009

lasenka hej...ju som rodila v 37tt...

lasenka
1. máj 2009

monka - pozeram ze aj tvoj malicky je majovy? 😉

kacka - ahoj 😉 ako sa mas? mne sa o porode uz aj snivalo 😅

lasenka
1. máj 2009

siri - no vsetko bolo ok, nie?

sirinka
1. máj 2009

lasenka ale hej, ved to uz je zaciatok deviateho mesiaca a klarka bola navyse dost velka...3240g...akurat mala dost silnu zltacku, musela byt 24hod pod lampou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre