Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
1. máj 2009

lasenka inac je tyzden pravych plienok...ak objednas z www.plienka.sk do 3.maja, dostanes 10% zlavu 😉

sirinka
1. máj 2009

a skoro vsade su teraz zlavy na latkovky...

lasenka
1. máj 2009

siri - ty uz mas plienkovu vybavicku, vsak?

sirinka
1. máj 2009

lasenka nie...mam doma 7 plienok, objednane dalsie tri a kamoska donesie tri...nejake vrchne nohavicky...separacky si budem robit sama s ikeackej deky irma a vkladacky mi usije mama 😝

sirinka
1. máj 2009

chcem vyskusat, ktore nam budu najviac vyhovovat a podla toho sa rozhodnem...

lasenka
1. máj 2009

ja mam zatial 3 plienky a tiez nejake vrchne nohavicky 😉 potom mam mensiu zasobu papmersiek a samozrejme aj klasicke latkove po Matkovi - pripravene, vyzehlene (tych mam asi 40)...

MM kosi zahradu tak si idem vychutnat vonu pokosenej travy 😉

martinaxyz
1. máj 2009

dobre ráanko babenky 🙂
ja som si vcera obednávala ďalšie látkovky z plienka.sk, tak som zvedavá aké budú, lebo som objednala aj novinky a farebné...

lasenka
1. máj 2009

siri - tiez sa rozhodnem po tom, ako pridem domov a trosku sa zo vsetkeho spamätam 😉
martinka - 😉

sirinka
1. máj 2009

martina potom daj info... 🙂
aj my si ideme dat rannu kavicku na terasu...ale kosit nam teraz netreba...
las kosite ked je este vlhka trava?

kackabrcka
1. máj 2009

martinaxyz ja mam latkovy z www.plienka.sk organic3v1 aj clasic3v1 aj teraz tie akciove Lka macikove tie su ako clasic - flanelove..

lasenka
1. máj 2009

siri - MM uz kosi, tak mu to asi ide v pohode 😕 🙂

sirinka
1. máj 2009

ja viac objednavam teraz z www.latkovky.sk pacia sa mit ie pleinocky little lamb a hlavne vrchne gatky su super...a teraz som objednala jedne vlniaciky popolini a skusim, ci by mi podla nich mama neustrikovala dalsie...

sirinka
1. máj 2009

na tych latkovkach...robi to baba olinka6226 tusim...tu na konikovi, takze poda hned aj info, co je lepsie, co je v akcii a tak...

martinaxyz
1. máj 2009

kackabrcka- organic 3v1 tie ešte nemám, sú väčšie ako clasic?

sirinka
1. máj 2009

tie organic su super...co sa tyka materialu...ale fakt velmi dlho schnu...
ja som si objednala este jednu konopnu plienocku, som zvedava aka bude...

martinaxyz
1. máj 2009

sirinka-aj ja mám z tej stránky info, tak si tú tému pomaly čitám a učím sa

sirinka
1. máj 2009

ale najsamlepsia sa mi zatial zda s tych, co mam doma tato http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

martinaxyz
1. máj 2009

velmi pekná plienka a je menšia ako BL 3v1?

kackabrcka
1. máj 2009

martinaxyz - organic3v1 je rovnako velka ako clasic3v1 len organic je iny material.. je pravda ze dlhsie schne lebo ma vacsiu savost ale neurobia sa zmolky ako na clasic.. mne sa paci organic3v1 lebo ju mas od 3do15kg a da sa nastavovat velkost..
a vrchne nohavicky mam BL ale nasla som si v nemecku este ine na suche zipsy su roznych velkosti tak pojdem este na nakup utorok 😉

kackabrcka
1. máj 2009

sirinka aj separacky mas?

monkap
1. máj 2009

las: patko nie je v maji, ale v aprily 15.4. 😉

martinaxyz
1. máj 2009

ja som si objednala pre istotu separačné vložky Disana 😉

kackabrcka
1. máj 2009

martinaxyz - presne to mam namysli tie by sa mali dat aj prat myslim.. no ja mam zn. wiki, v nemecku som nasla tu..
idem sprska, zatial papa

sirinka
1. máj 2009

hej, separacky disana su vraj dobre...ja mam imse vimse a tie su udajne nanic...ale najlepsie na prazenicku je vraj flisova separacka...tak preto idem na tu deku... 🙂

little lamb plienky maju nevyhodu, ze nie su jendovelksotne...takze ta bambuska co som dala link je pre najmensie deticky...

kosska3003
1. máj 2009

cavte baby ako mate je nieco nove idem si vas precitat ja stale 2v1 uz mam aj po vizite tak je vsetko ok len termin mam na 13maja az posunuty tak som nadsena ale dufam ze v pondelok pojdem domov lebo 2tt tu nechcem byt

monkap
1. máj 2009

ahoj kosska,
to s tym terminom myslia vazne?? ja tomu nejako fakt nerozumiem 😒

martinaxyz
1. máj 2009

preco Ti ho posunuli až na taký dátum?

kosska3003
1. máj 2009

to som sa pytala dneska Sudeka ci ako sa vola mal vizitu lebo sa mi vravi ze som po termine ja ze hej ale mi to posuvali podla sona a mi povedal ze to potom asi plati ze najlepsie by bolo keby som vedela kedy som otehotnela ale to neviem ono je to u mna komplikovane koli tym kramom vies ja dom ich mala nepravidelne tak raz za 33 dni a niekedy az za 2 mesiace aj posledne mi dr vyvolavala tak neviem

kosska3003
1. máj 2009

martina podla sona mam taky termin

kodada
1. máj 2009

ahojte, ja asi viem kto bude prve majove babatko ... tipujte babenky ... niekomu v noci ýacala odtekat plodova voda 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre