Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

snezzy7
1. máj 2009

a tak to sa dá v poho, my bývame v paneláku, tak to radšej nie...ja tiež moc neobsedím, ale v poslednom čase ma začali dosť bolieť nohy, tak mi oddych aj celkom prospieva a chodím aj na cvičenie do nemocky a cvičím si aj doma trošku

kosska dobru noc 😎

snezzy7
1. máj 2009

ideme aj my spinkať..papa

sirinka
1. máj 2009

gavslavka jaj tak to neviem...viem, ze rybacia restika je blizko vodneho mlynu v jelke...my sme boli v tomasikove...
a co sa tyka tych rybacich pochutin...rybacie fasirky a halaszle ja zase az tak rada nemam, ale grilovane rybicky to mozem...mozno buduci rok by sme mohli ist kuknut 😎

sirinka
1. máj 2009

tak sme bohuzial prehrali v predlzeni, ale aj tak ma velmi milo prekvapili svojim vykonom... 😎

zuzkad
1. máj 2009

Gratulujem novej maminke Mirke 😅 😅 tak mala ma krasnu vahu paani 😉 😉 😉 a ja som dufala, ze uz aj maly Profantik je na svete, ale nic z toho..ale ved coskoro uz pride 😉 😉

u mna nic nove...bolesti mam, ale nie pravidelne cize ziadne novinky....idem aj ja do hajan...zajtra sa tesim na nove infosky a nove miminka 😉 😉

sssimi
1. máj 2009

Ahojte Kočky!
My sme práve dooslavovali, tak idem do hajan.

Mirke moooc gratulujem a teším sa na správy od Zuzky 🙂

kackabrcka
2. máj 2009

pekne sobotne rano 😉 tak ja nemozem hajat 😒

dupinka
2. máj 2009

Ahojte!

tak co, nieco nove?? Zuzkaprof uz ma maleho pri sebe alebo falosny poplach? A ostatne sa ako mate?

Ja fajn, len sa mi vcera vecer dost krutila hlava, tak neviem... 😒

jamaat
2. máj 2009

Dobre rano. Ja som spať mohla, ešte aj koniec Muziky som odspala. Chlap mi šiel teraz na nákup a ja pôjdem do vane, nech som krásna. 🙂

dupinka
2. máj 2009

Juj, ja by som si dala vaňu s teplučkou vodou.... Ale to by mi asi stvrdlo bruško na kameň. Mne už teplá sprcha narobí neplechu.

jamaat
2. máj 2009

Mňa to práveže uvoľní. A malé vtedy robí kotrmelce, keď ho maternica nesťahuje 🙂

dupinka
2. máj 2009

Hm, žeby som vyskúšala??? V najhoršom prípade pôjdeme rodiť, chichi. 😀

henka76
2. máj 2009

ahojte 🙂 tak ja sa hlásim ešte z domu...dnes mám termín,ale žiadna zmena,nakoniec budem ako kosska ☹

jamaat
2. máj 2009

dupinka, to bruško ti stvrdne už vo vode? Či až keď vylezieš z vane?

henka, dúfam, že ja prenášať nebudem. Brucho je OK, ale na kĺby a šľachy už nevládzem. Keď si čupnem, zodvihnem sa len tak, že sa ťahám aj rukami, ale aj tie ma bolia.

henka76
2. máj 2009

JAMAAT,mňa bolia klby od začiatku...v 18tich som mala zápal kostí,nemocnica,lieky,atd...odvtedy ma bolievajú kosti,mám streptokoka,ktorý raz drieme a je dobre,potom sa prebudí a ja neviem čo od bolesti.

jamaat
2. máj 2009

Ten streptokok a kosti súvisia spolu?
No čo už, veď ani nie sme najmladšie, telo je predsa len na vynosenie a pôrod najideálnejšie maximálne do tridsiatky. Dáko už dobojujeme. Len dúfam, že sa mi panva stiahne po pôrode naspäť a bedrové kĺby poriadne zapadnú.

lasenka
2. máj 2009

ahojteee 😉
jeeeej, Mirka, blahozelaaaaaaaam 😉

a Zuzkaprofant je uz v nemocke? 😕 😉

kackabrcka
2. máj 2009

lasenka zuzkaprofant je v nemocke zo stvrtka na piatok isla.. zevraj plodovka ale zatial sa nehlasi ze by mala profantika pri sebe..

lasenka
2. máj 2009

kacka - odvtedy este neporodila? 😕 😕 dufam, ze sa niekde tam netrapi 😔

henka76
2. máj 2009

jamaat-streptokoka som mala na mandliach a ten spôsobuje zápal...ale dúfam,že malý sa ozve a zas sa dám dokopy 😉

jamaat
2. máj 2009

No tak sa držme všetky a nerozpadnime. Idem do tej vane. Ahojte zatiaľ.

kackabrcka
2. máj 2009

lasenka no kodada nedala zatial ziadne info iba vcera rano ze zuzka je nemocka ale inak zatial nic.. tak viacej nevieme.. zuzka mi pisala este stvrtok ze neni ani otvorena.. tak hadam sa chuda netrapi uz ☹ neviem ako to tu bezi poriadne - myslim nemecko, zuzka byva od nas vyse 300km

kackabrcka
2. máj 2009

henka76 si este chorucka ci ako?

kosska3003
2. máj 2009

ahojte tak ja som stale 2v1 uz mam aj po vizite tak sme ok teraz cakam kedy mi spravia prietoky tak idem kuknut film nech mi to cakanie ubehne rychlejsie

kodada
2. máj 2009

dobre ranko, mame dalsie majovciatko

kackabrcka
2. máj 2009

kodadi zuzka?

kodada
2. máj 2009

Tak som tu, narodil som sa 2.5 rano o 2,30 hod. volam sa Christian Frederick, mam 2920 g a 52 cm. Vytrapil som maminku poriadne cely den, ale ocino ma odrodil. Sme stastny 😉
Zuzkaprofant

kackabrcka
2. máj 2009

zuzkaprofant garatulujeme 🤐

kodada
2. máj 2009

odkazala som jej tu ... ty ako Kati?

kackabrcka
2. máj 2009

dadi ja na 1,5cm otvorena od stredy ale inak nic bez bolesti bez kontrakcii tak neviem uz co robit.. fit loptu nemam ze by som sa pohupala a MM mi pomoct nechce.. 😠 pondelok poradna a ak nic tak utorok 2hodky tehu cvicka tak hadam to zaberie 😀 sa ozvem neboj ked pojdem do porodky 😉
a ty-vy sa ako mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre