Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

henka76
2. máj 2009

emode-blahoželám.malá je krásna 😉

zuzkad
2. máj 2009

trogir ja som astmaticka a mam inhalator na stastie, ale ked mas tieto problemy, moja doki ma ucila, ked mam problem s dychanim mam si sadnut do tureckeho sedu a dychat spolu s rukami nadych ruky pomaly hore a vydych ruky pomaly dole...takto pomaly dychat pokial sa neuvolni dychanie...mne to sem tam pomohlo, ale ak by si to mala mat horsie, urcite to povec dokimu, lebo to nie je sranda...nelez ani na chrbate, len na boku a sed skor opreta viac do zadu aby si mala pluca co najmenej zatazene...je mozne, ze ti mimco tlaci teraz na ne a treba asi si naslo inu polohu troska 😉 😉

emode no ahoooj ...ja dufam, ze to nie je az take strasne a coskoro budes v poriadku, ked bude cas napis nam co a ako sa moooc tesim na infosky a sup sup fotky 😅 😅

lasenka
2. máj 2009

emode - a tvoja malinka je tiez kraaaaaaaaaaaaasna 😉

baby, ja vam tak zavidim, ze uz mozete ovoniavat babätka 😉

emode
2. máj 2009

Dakujem babenky za pomoc a gratulacie 🙂 Som druhy den po sekcii, takze je to este take kadejake, zatial nam babetka len nosia, ale zajtra uz idem na rooming-in, tak sa ideme ucit 😀
Ale Vam poviem, nie je to sranda, dost to boli ... myslim ta rana a tak. Ale malinka to vynahradi 😀 😀 😀

cukruska1920
2. máj 2009

babenky...mate krasne babenka.... 🙂 som kukla fotecky....tfuj tfuj tfuj...nech su len zdravucke

emode
2. máj 2009

V nemocke som si uzila este pred sekciou dost stresu, ved som pisala, prietoky hranicne, malo plodovej vody a ked mi na prijme doktorka robila sono, tak uz hovorili o zaostavani 4 tyzdne. Doktorka povedala, ze bude rada, ak bude mat mala 2 a pol kila. Na druhy den mi primar oznamil, ze nebudu riskovat a pojdeme sekciou. A nakoniec mala 3120g a 53cm 😅 😅 😅

henka76
2. máj 2009

emode-krásne miery 🙂

emode
2. máj 2009

vdaka henka, my sme strasne stastni, ze je to ten opacny pripad, ked sonografia nie je uplne presna 😒 a teba vysledok nakoniec pozitivne prekvapia 😉 😉 😉

jamaat
2. máj 2009

Ahoj emode.
Gratulujem a prajem rýchle zotavenie.
Sofia sa trošku podobá na moju dcéru, keď sa narodila, tiež bola taká tmavá. A ešte aj s tými mierami to bolo veeeľmi podobné. Mne vyšiel sklz až 6 týždňov, nakoniec mala 3260g a 53cm. Predpokladám, že Sofia má tiež malú hlavičku, preto to blbo odhadli.

dannynka, vitaj doma, malý je s tými dlhými rukávmi bohovský 🙂
A zuzkeprofant gratulujem, konečne sa dočkala. Mimochodom, nepredpovedali jej veeeľké dieťa? Nejak im to nevyšlo, sa mi zdá 🙂

kosska3003
2. máj 2009

emode ahoj tak to moja ma mat okolo 4kg tak nakoniec bude mat 3 a dobre aj by stacilo joj boze baby ako ma tu vsetko boli ja chcem svoju postel ako vam zavidim ze ste doma

emode
2. máj 2009

Ok babenky, odpajam sa, ozvem sa zas zajtra, len dufam, ze nabehne mliecko, lebo zatial papame len to priesvitne kolostrum, tak myslite na nas a ja zas myslim na vas, aby ste boli v pohode a vsetko dobre dopadlo s detickami 😉 😉 🙂

kosska3003
2. máj 2009

halo a zase ste tu neni asi vikendujete co s mm tak pekny vecer vam prajem

monkap
2. máj 2009

emode, gratulujem ..... sofinka mala nakoniec peknu vahu 😉

sirinka
2. máj 2009

dannynka a ako gabika? ako to cele preziva?

monkap
2. máj 2009

pridala som dnesnu foto bruska 🙂

monkap
2. máj 2009

kosska: prosim ta, nepodarilo sa ti nahodou zistit ci ta firma z polska, co mate od nich kuchynu nema web stranku??

zuzkad
2. máj 2009

monkap juuj mas pekne brusko...a vobec sa mi nezda, ze by si mala malinke babatko 😉 😉 😉 ....

monkap
2. máj 2009

zuzkad: brusko mam take "normalne" podla mna ... a velkost bruska nie je priamo umerna velkosti babatka 😝
dnes si mala bolesti??

zuzkad
2. máj 2009

noo v mojom pripade urcite velkost babatka nie je umerna velkosti mojho bandera 😀 😀 ...ale u teba ma taky pekny tvar 😉 😉
Dnes ...vlastne uz v noci bolesti presli...cize zase klud na dnes...bola som pritom aj od rana prec, na trhu, na cintorine v Kike, v Ikei a domov som ledva prisla..a akurat mi opuchli nohy nic viac 😖 😖 , ale nevadi...zajtra mame nedelu a pozajtra odem do poradne, cize aj tak to uz bude coskoro 😉 😉

Idem si dat vanu, lebo na tu sa moooc tesim 😉 😉

monkap
2. máj 2009

zuzkad tak to si sa riadne dnes nachodila ... ja som bola len trosku vonku ... tiez idem v pondelok na monitor, prietoky, sono tak uvidime co noveho sa dozviem ....

idem ja tiez do sprchy ...

monkap
2. máj 2009

danny: krasne fotecky si pridala ... gabika s babatkom, to je nadherne .... 😵 😵 😵

sssimi
2. máj 2009

Danny krásne fotečky 😉

dannynka
2. máj 2009

ahojte 🙂 siri-kuni fotto a uvidis co na to Gabika kde sa pojnem tam ide ona za nňmnou,bude z nej velka sestricka,dneska Dominikovi spadla rukavicka a samozrejme ze si to hned sama vsimla a podala mi ju 😵 😵 😵 ,taka zlatucka potvorka moja 😵
Doska som len na chvilku lebo neviem aka ma caka noc,kedze v nemocnici bol Domi vždy nadranom hore a nemohol spinkat tak neviem,tak uvidime co nas caka 😅 😅 😅

zuzkad
2. máj 2009

monkap sa smejem, ze tesne pred porodom mam viac energie nez za cele tehu 😉 😉 ...v pondelok budem drzat paste, urcite bude vsetko ako ma cize v poriadku 😉 😉 😉

vana dobreeee padla, hned sa citim ako znovuzrodena 🙂 🙂

sssimi a ty cooo niiist ?? Tahame to spolu ?? xixi 😀 😀 😀 ...saaak sa dockame coskoro..ja si nahovaram, ze buduci tyzden od pondelka pojdem isto rodit, neviem este ktory den, ale porodim urcite uz 😉 😉 😉 citim to v kostiach 😀 😀 😀

dannynka boozenko Dominik je taky chutnucky naaadhera 🙂 🙂 ...inac nezaprie sa ta podoba s Gabikou...vidno, ze su surodenci 😉 😉 😉

dannynka
2. máj 2009

zuzi-dakujem stale sa na neho nemozem vynadivat,veru je inaksi ako Gabika ked sa narodila teda naozaj a celkovo ale hlavne je nas 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no nic babulky idem ja do hajan lebo mam tuasaka ze ma caka dlha noc kedze Domi mi v porodnici vacsinou nadranom ponocoval 😅

bruu 😔

kackabrcka
3. máj 2009

pekne ranko 🙂

jamaat
3. máj 2009

Dobré ráno.
Ahoj kačka, v poslednom čase to tu ráno zahajuješ 🙂

henka76
3. máj 2009

ahojte 🙂 tak ja som stále doma 😉

kosska3003
3. máj 2009

ahojte tak som stale kinder a zajtra ma pustaju domov lebo vysledky mam ok ak samozrejme neporodim bolo som dneska na sone a aj prietoky ok a uz bolo pekne vidiet pohlavie tak je to baba Marika moj joj ako sa tesim domov poperem veci a mozem zase balit 😀 😀

bzuco
3. máj 2009

ahojte
neviem, či sem chodila kasis...ale zdá sa mi, že áno...tak nesiem správičku

dnes o 2,00 sa narodila Janka - 3600g a 49 cm

viac neviem, ak budem mať viac info, napíšem 😉

LASENKA....a ty sa držkaj mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...budem čakať na smsku od teba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre