Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

slnecnica11
4. máj 2009

ja sa dnes chystam tu tasku este prehadzat a logicky si dat zvlast drogeriu a prezuvky..
Skor ma to netrklo,myslela som si,ze do tak velkej tasky sa to zmesti a bohuzial
som blond 😀

sssimi
4. máj 2009

Siri ďakujem za odpoveď. Presne toto som chcela vedieť, ale jediné čo som našla na nete bola tá dĺžka kontrakcie, ale nie ako si sledovať čas medzi nimi...

Inak to dnes na pôrod veľmi nevizerá. Noc som mala celkom pokojnú. Prespala som cca 10 hodín, tak som si riadne oddýchla. Bolesti mám ako posledných 6 dní, takže nič nové... A zajtra ide mm na ten východ, ale nesmiem na to myslieť, lebo ma poráža...

Dnes mám veľké pranie. Prevliekam duchny a povysávam... Neviem čo variť 😒

dupinka
4. máj 2009

sssimi: a co tak nieco mucne? Napr. sulance s makom? Ja som odkazala MM, nech kupi mak 😀 😀

zuzkad
4. máj 2009

Pekny dnik prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som si dala prave ranajky 😀 😀 😀 lebo pred hodkou som vstala len...ja som na tom podobne ako las...ja to mam naopak.

Cakam ma o jednej poradna, tak sa pojdem za chvilu kupat a uvidime co sa dnes nove dozviem 😉 😉

Uz by mohla byt aj bambi doma, tak som zvedava kedy sa ozve a ako sa ma ako maminka 😅 😅 😅 stale na ne myslim 😉 😉 😉

Dost ma pobolieva hlava, tak dufam, ze to nebude na migrenu, lebo by ma porazilo...kontrakcie niiist...cize rodit sa zatial nechystame 😉 😉

kackabrcka
4. máj 2009

jamat - no ja uz nezaspim lebo muz chrape ☹ tak idem na pc vzdy.. ja mam od 10tej uz navarene - zemiakove placky.. mam na dva dni pokoj 😀
lasenka - co dievcence sa prenasaju ?? ☹

henka76
4. máj 2009

sssimi-ja som urobila kuraciu pečienku s ryžou 😝 už som oprala..neviem čo so sebou,malému sa vôbec nechce ☹ tak tu pobehujem,upratujem,hádam ešte vyrazím aj von 😀

kackabrcka
4. máj 2009

heni76 pozeram ze uz 41tt och dufam ze mna to necaka.. ☹

lasenka
4. máj 2009

zuzkad - radsej by som vecer zalahla hned a skor rano byt hore ako tak... chodim ako bez duse ☹

kacka - dve babule od nas z poradne prenasali prave dievcatka... jedna cely tyzden a ta druha 3 dni

ja mam tiez obedik zo vcera - kuracie rezne na omacke a ryzu 😉

dnes ma pali prvy-krat v tomto tehu zaha 😕

evita6
4. máj 2009

ahojte
Mne je dnes neskutočne hrozne - od rána od štvrtej ma bolí hlava a hróoooozne - skúšam všetko možné a nič nezaberá jááááj
a ku tomu mi teraz začalo byť aj zle od žalúdka 😝
to bude deň

mne za záhu jednoznačne zaberá mlieko - ale musí byť teplé

kackabrcka
4. máj 2009

lasenka - ani nevrav, mam toho uz dost.. idem dnes poradna po 15stej tak som zvedava ci ma potesi tym ze som sa viacej otvorila.. minula streda 1,5cm.. tak neviem kolko to moze trvat..
evita6 - od zaludka byva zle v poslednej dobe aj mne.. neviem cim to je..

lasenka
4. máj 2009

evita - vypila som uz 2 pohare tepleho mliecka, no akosi to teraz nemusim 😒 hmmm, zacinam mat aj nejake zvlastne chute - ako na zaciatku tehu 😕

kacka - neboj moja, to nemusi platit v tvojom pripade 😉 drzim ti dnes palce 😵

evita6
4. máj 2009

No mne takto zle nebolo za celé tehotenstvo 😖
keby som si mohla dať tabletku

kackabrcka
4. máj 2009

lasenka dakujem 😉
evita ja som problemy so zaludkom mavala predtym a mam taky pocit ze zacinaju zase ☹

evita6
4. máj 2009

lasenka ja som nikdy nepila teplé mlieko - dokonca som ho neznášala
teraz v tehotenstve ho pijem na hektolitre 🙂 ale v podstate je to jediná špeciálna chuť ktorú mám

evita6
4. máj 2009

mňa pred tehotenstvom trápilo hlavne slabé trávenie - takže mi často zaťažilo zalúdok
ale veď dnes som zjedla len chlebík so šunkou tak hádam mi z toho nie je zle ☹

lasenka
4. máj 2009

ja uz tiez niekedy neviem co so sebou... pri prvom tehu som take "starosti" nemala 😒
ked vidim vonku babule s kocikmi chce sa mi plakat... ten koniec je hrozny 😔

evita6
4. máj 2009

lasenka hovoríš mi zo srdca tieto posledné týždne sú ako za trest - nič ma nebaví, všetko ma bolí, tlačí, nespím dobre, stále sedím na WC... a to sa môže stať, že sa moje tehotenstvo ukončí až za 4 týždne
na zaplakanie

joooj treba mi žehliť ale asi to len odložím na zajtra ☹

kackabrcka
4. máj 2009

lasenka a evita6 - ja som na to podobne.. vcera depky uz, spala by som stale unavena som , brusko ma tlaci, pupok ma boli lebo vylieza.. ☹

evita6
4. máj 2009

no totálna depka to je výstižné pomenovanie 😉

lasenka
4. máj 2009

babule moje - tak tak... a milujem reci typu: ved bud rada, ze si este 2v1, ze mas este klud 😕 😢 hroza!

henka76
4. máj 2009

jaj tehulky,ale čo ja?ja už po termíne a ešte sa neotváram ☹ nohy opuchnuté a to čo som doteraz nepoznala sa teraz ozýva..

evita6
4. máj 2009

pospi si oddýchni lebo po narodení bábätka si to už neužiješ ......... ako keby sa to teraz vôbec dalo 😠

evita6
4. máj 2009

ako to dobre padne keď sa môžem niekomu posťažovať 🙂

sssimi
4. máj 2009

Evita na hlavu skús paralen. Ten sa cez tehotenstvo môže.

S tým 2v1 plne s vami súhlasím... Každí len-bud rada... Potom už nebudeš nič stíhať...a bla bla bla... ale veď ju snáď nebudem kvôli tomu nosiť 12 mesiacov doprdele....

Ja už som povysávala a prezliekla prádlo a práve mi pračku vyplo, tak idem povešať...

Na obed budú jelitka ryžové 😅... Mám docela chuť, ale musím počkať na mm nech to nerobím na 2x...

Zuzkad držím palce na poradni... 😉

kackabrcka
4. máj 2009

ja frcim na akupunkturu a neskor poradna tak sa ozvem az po 18stej. papa

lasenka
4. máj 2009

sssimi - 😀

evita6
4. máj 2009

paralen som ráno zjedla a vôbec mi nezabral ☹

sssimi odkiaľ ty berieš tú energiu 🙂

lasenka
4. máj 2009

evita - ja sa tiez hybem, skor mi zbehne cas... periem este nejake dupky a polodupky a prezliekam periny 😉
no idem sa teraz napapkat 😉
no a zeby sa nepovedalo - v kuchyni sa mi vyrojili mravce 😖 😖 😖

monkap
4. máj 2009

ahojte,
kosska sa neozvala??

gavslavka
4. máj 2009

ako to dobre padne ked si prečitam že všetky mate podobne problemi ko ja.dnes mam poradnu teda monitor.či ako sa to vola.cele tehotenstvo som mala termin podla utrazvuku 7 maja.zmenila som pred porodom lekara.lebo ten nechodi k porodom.a tento sa drži podla poslednej menzes. čo bolo 1 maja.takže už prenašam.štvrtok idem do nemocnice na prjem.dufam že dovtedy sa aspon otvorim.mam s toho už tiež depresie.ako sa da zistit či je placenta funkčna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre