Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mausy21
4. máj 2009

ja neveroim na žiadne rozbiehacie techniky ani na čaj ani na teplu sprchu pretože to je blbost, a sex tiež, take mam nervy

kackabrcka
4. máj 2009

ani ja uz nevladzem 😠 ☹

mystery7
4. máj 2009

rozbiehacie techniky su fajn, ked sa aj babu chce ist vonku, ale ked raz nechce ist tak nic nami nepomoze 😀

kackabrcka
4. máj 2009

mystery7 veru ked sa nechce tak sa nechce.. to vyzera tak ☹ 😠 ja idem na 2hodky zajtra na tehu cvicko zase mozno to pomoze trosicka zase 😒 😖

mystery7
4. máj 2009

sa tam poriadne ponatahujes a bude to ok 😉

kosska3003
4. máj 2009

mystery tak tak ako pises a mojej petvorke sa nechce ist vonku aj ked mi pripada ze niekedy by najradsej vyskocila z bruska ale hadam ked budem mat klud ziadny stres a aj pohyb trosku tak to pomaly pride

mystery7
4. máj 2009

asi je jej u teba fajne 😉 ale vraj dievcata si zvyknu davat nacas 😉 a chlapci sa ponahlaju, uvidime 🙂

kosska3003
4. máj 2009

ja uz neviem ako to je u mna ´ja som cudny clovek ale uvidime ved do 13 hadam porodim

mystery7
4. máj 2009

preco do 13-teho? 🙂

kosska3003
4. máj 2009

no navtedy mi posunuli termin na 13 az 17maj

mystery7
4. máj 2009

z 29.4. az na 17.5. ???????? 😨 😨

mne teraz naspoledy vyslo nieco okolo 13.5., ale neberiem to nijako zvlast zavazne, maly sa rozhodne sam 😉

sirinka
4. máj 2009
kosska3003
4. máj 2009

no podla prvych son mam taky termin tak mi nevyvolavali porod a ani nic len som tam lezala ale uz som doma a cakam a dufam ze do 13 porodim lebo potom zase do nemocky musim ist

sssimi
4. máj 2009

S tými termínmi je to na zaplakanie 🙂 ...

Ja idem sexovať a do sprchy... Ešte musím mm nahovoriť 😀 😀 😀

sirinka
4. máj 2009

sssimi a ty mas termin dnes... 😵
ja sa riadim fakt iba tym podla PM...

kosska3003
4. máj 2009

siri no aj ja som sa nim drzala a vidis stale nic ale ty si mala asi pravidelne mrchu ja nie tak preto mi to nevyslo podla PM

sirinka
4. máj 2009

kosska veru pravidelnu...ako hodinky 🙂

jamaat
4. máj 2009

sirinka, ja som ich na nete tiež našla, ale skúšam zohnať aj priamo v obchode, nech nemusím poštovné platiť a hlavne nech to vidím naživo. Ak nezoženiem, tak objednám z netu. V stredu pôjdem asi na kontrolu do nemocky, tak tam sa spýtam a ešte jedny zdravotnícke potreby v BB máme, ale boli zavreté do konca apríla.

mys - odsávačku mi možno bude môcť sesternica požičať aspoň načas a potom zoženiem. Nejakú mám aj doma ešte spred tých 13 rokov, ale bolo mi to na figu. Veď uvidím. Koniec-koncov, aj tak je asi najlepšie "odsávať" rukami. Pamätám si ešte, keď mama brata kojila, tak si to normálne rukou odstriekala do pohárika a ja som to vypila. 🙂

kosska3003
4. máj 2009

no tak to potom sa mozes riadit PM ja som mala tak ze 33 dni a niekedy som nemala 2 mesiace a aj poslednu mi dr vyvolavala injekciou

zuzkad
4. máj 2009

som prisla z mekacu uuuuf tak som sa najedla 😝 😝 😝 som si dopriala 😉 😉 😉 ...teraz ledva odfukujem.

Vlozky co som pozerala mam presne take ako asi kazda tu co sme 😉 😉 presne tie co sirinka dala link...podla mna su super take jemne...mne dneska dala doki po tom "otvarani krcka" taku ich vlozku, ale taka prijemna bola jemna 😉 😉

mne moj termin vypocitali presne podla PM, podla sona na zaciatku ked davali odhad..a tiez podla mojho vypoctu..na zajtra, ale nic tomu nenasvecuje, zeby som isla rodit...ani bolesti nemam nic...ale uvidime...to moze prist kedykolvek na mna 🙂

kackabrcka
4. máj 2009

tak ja mam o vlozky a jedn. nohavicky postarane tu je to v nemocke normalne.. ja fakt skoro nic nemusim nosit aj EPI plati zdravotka.. 😉

kosska3003
4. máj 2009

kacka no tu si musis do nemocky nosit aj toaletny papier proste vsetko tu ti nic navyse nedaju ked nemusia

jamaat
4. máj 2009

sirinka - ten článok o určovaní termínu je pekne a jasne napísaný. Neviem, čo tí doktori robia s tým chaosy a stresujú.

jamaat
4. máj 2009

Tak ja si musím ešte aj teplomer do nemocnice zobrať svoj. A chlop mi pred chvíľou vravel, že už sú zakázané tie ortuťové??? Je to pravda??

zuzkad
4. máj 2009

kacka tak to mate super naozaj...ja si musim brat vsetkooo..vlozky, wc papier, podlozky pod seba...atd atd... esteze nemusim sama si odrodit mimco 😅 😅

jamaat aky clanok ?? date mi info aj ja by som si ho rada precitala 😉 😉

bambi7
4. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kosska3003
4. máj 2009

jamaat no aky clanok

kosska3003
4. máj 2009

bambi ahoj ako mas no pis pis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre