Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
5. máj 2009

zuzkad inac ja som pri klarke brala 3x500mg magnezia a aj tak som sa otvarala a ked mi v porodnici dali dalsie davky do svalu a do zily na oddialenie, porod sa este rychlejsie rozbehol... 😅

mimi21
5. máj 2009

no kosska ty malej doprajes 😉 taka fajna vecera 😵

no mna zacina zase boliet v podbrusku, ale predpokldam, ze sa z toho zase vyspim ☹

kosska3003
5. máj 2009

mimi no ja hej a predtym mala fazulovu polievku tak ma super veceru 🙂 🙂

mimi21
5. máj 2009

same dobrotky 😝
ja som mala dnes na obed rybku so zemiakovym salatikom, tiez sme sa dobre napapali 😝

kosska3003
5. máj 2009

mimi hmmm to by som si dala aj to je dobrota

mimi21
5. máj 2009

pijete niekto caj z malinovych listov?
v mudrej knizke som citala ze to ppsilnuje maternicu, vraj je potom lahsi porod a tu na inom fore baby zase pisali, ze by to malo aj urychlit porod
dalsia z veci, ktora potom u mna nefunguje 😖

zuzkad
5. máj 2009

sirinka tak u mna magnezium zabral az moc 😀 😀
prave ma moj maly stikutku..tak ma trha sem tam, ale nejak ma zacalo boliet aj brusko...to z tej fitlopty....zeby mi zabrala 😉 😉

mimi ja pijem ten cajik tiez, ale zanedbavam to dost, nepijem ho pravidelne...ale v mojom pripade asi nepomaha moc...lebo porod mi neurychlil 🙂 ale nevadi...maly sa sam popyta na svet...mozno uz aj coskoro to bude teda dufam 😉 😉

kosska3003
5. máj 2009

mimi ano u mna to nepomaha vravim nase baba si same vyberu kedy pojdu vonku a nie malinovy caj

mimi21
5. máj 2009

ako casto ho pijete?
lebo v knihe pisu, ze od 36 tt 4 salky denne
ale ja velmi bylinkove caje nemusim, tak mam problem vypit rano jednu salku
ale som si dala zavazok, ze od zajtra aspon 2, lebo aj baby co to pili mi vraveli, ze porod bol lahsi
aj ked si myslim, ze ake to ma byt, tak take to bude, ale pre klud na dusi sa snazim urobit vsetko pre to aby to bolo lahsie

kosska3003
5. máj 2009

mimi ved jasne pi ja pijem malinovy caj aj liter denne takze dost akosi sa mi zacina driemat asi pojdem do postele zajtra mam narocny den monitor paradna sono juj 🙂 dufam ze to bude ok

mimi21
5. máj 2009

no tak kosska drzim zajtra päste
nech to vsetko dobre dopadne
idem aj ja asi...
pekny zvysok vecera vetkym

kosska3003
5. máj 2009

mimi dakujem ja uz sa bojim tych monitorou tak dobru noc aj tebe

mimi21
5. máj 2009

neboj nic, dobre bude, ved ty tu dnes rozsievas optimisticku naladu 🙂
ja som na monitore este nikdy nebola 😖
mne len kontroluje prietoky a srdecnu aktivitu a tak...

kosska3003
5. máj 2009

mimi no hej ale ja som uz taka vies optimizmus optimizmus ale v duchu sa bojim no ja som mala uz monitorov len za minuli tt 10 takze asi tak ja som stale monitorovana bola v nemocke ked som lezala tak preto sa bojim ale bude hadam ok ved mala sa mi otaca v brusku akurat az ma to boli nemozem ju ukludnit akosi

nikanika28
5. máj 2009

ahojte, stale vsetky 2 v 1? My uz mame konecne okna vymenene...ufff..vsade bordel jak v... 😖 . Ale hlavne ze je povysavane, poumyvane..mamusa slubila, ze mi pride umyt okna. Som sa trosku ponamykala, vculeky ma brusko boli 😒 .
Malemu som robila na veceru krupicovu kasu....no a kde sa vzal, tu sa vzal, jeden tanierik kasicky je navyse.....sup s nou do bruska 😅 😀 😀

mimi21
5. máj 2009

no aj mna tie kopance niekedy az zabolia az skriknem
ved je tam uz malo miesta 🙂

sssimi
5. máj 2009

Babuľky ja som nakoniec mm nahovorila a papkám melón. Kúpili sme v Kauflande, ale má len niečo cez 2 kg a stál 131sk, ale je veľmi dobrýýýýý... Ja by som už zabažela...

Pomaly som už uvažovala, že pôjdem do nemocky, lebo malinka sa zase dlhšie nemrvila aj keď som ju budila, ale našťastie sa mi už hýbe... No zajtra idem isto na tú kontrolu... Bodaj by si ma tam nechali hneď rodiť 🙂

nikanika28
5. máj 2009

Joooooj Simi...ani mi to nehovor...ja uz od obeda slintam kvoli melonu 😀 . Kaufland je od nas dost daleko...to by mi asi nepreslo u mm, ze chcem ist zrovna tam kvoli melonu... 😅 . Ale to Tesco....to by som uz riskla 😀 .
Zajtra drzim palceky, isto bude vsetko v poriadku...a mozno sa uz malinka pripravuje na porod, nema miesto na pohyby. Ja tiez zrovna rozmyslam, ze mi je akosi divne...brusko ma akosi boli - ale to bude isto tym nestastnym upratovanim a umyvanim... 😕

mimi21
5. máj 2009

no mne ste narobili poobede chute s jahodami 😝
tak som rychlo volala mm nech uteka kupit ale nemali, do kelu ☹

nikanika28
5. máj 2009

zrovna som tak rozmyslala...keby to zrazu na mna prislo - co teda nesmie, kvoli planovanemu cisaraku - tak nemam este vooooobec nic nachystane do porodnice 😅 😅 . Uz budem musiet asi na tom popracovat...ked mam ist buduci tyzden do nemocky 😖 .
Baby, beriete si aj odsavacku??

rybca
5. máj 2009

ahojte, baby vyskocil mi tlak 145/95 a to berem 3x denne magnezium, myslite, ze mam ist na pohotovost?

mimi21
5. máj 2009

no ja odsavacku neberiem, uvidime ako sa to rozbehne, ked bude treba, tak mi ju donesu
nika ty ides na cisara?

nikanika28
5. máj 2009

Mimi, ja totizto odsavacku nemam este ani kupenu 😅 , tak neviem, ci si ju mam kupovat...ci co...
Hej, idem na cisarak, len este neviem presne kedy, v piatok idem na prietoky, podla toho sa snad uz rozhodneme...ale taky datum ze....15.5. ...to by sa mi pacilo 😀 😀

nikanika28
5. máj 2009

Rybca, pokial ti je moc zle..tak ja by som asi radsej isla ..

mimi21
5. máj 2009

rybca ja s tym skusenosti nemam, ale je to dost vysoke,pre klud v dusi by som asi isla,
ked na to beries este aj magnezium a nezabera, tak pre istotu, radsej nech ti povedia ze je vsetko OK

nika ani ja este nemam odsavacku, ale mnazel pracuje vo farmaceutickej firme, tak si ju odtial poziciam
lebo aj to dost stoji a ani neviem ci vobec a kolko ju budes potrebovat
u nas ich napriklad predavaju aj v nemocke

nikanika28
5. máj 2009

no to je fakt..pri malom som mala sice mlieka pomaly pre celu porodnicu... 😅 😅 tazko povedat, ako to bude teraz. Ale tiez mi kamoska robi v lekarni, kusok od nemocky....mas pravdu, pockam aj ja 😉

dannynka
5. máj 2009

ahojte babulky,dosla som Vas pozdravit ze co nove,ci uz su nejake nove maminky.Nestiham citat lebo moji dvaja chrustici mi davaju dost zabrat a som rada ked si vecer hodim sprchu a zalahnem a nacerpavam sily na dalsi den 😅

inak dnes sme boli u dr na poradni a malinky nam za tyzden podrastol o 1cm a aj pribral teda dobehol to co porode schudol a este aj o cosi viac.....teraz mame 3810g 😵 😵 😵

kosska-ako citam ty si este stale kinderko,ako to u Teba vyzera?este stale nic?drzim palceky aby si to uz mala cimm skvor za sebou 😉

nikanika28
5. máj 2009

Mimi, zrovna som si vsimla, ze chcete dat malinkej meno NINA 🙂 ....my sme stale vo faze rozhodovania NINA-KLARA, popripade este LEA 😀

nikanika28
5. máj 2009

Idem rychlo hodit sprchu a potom sup na Panelak 😀 . Sledujete niekto?

dannynka
5. máj 2009

jeeej akurat som si vsimla je monkap sa uz narodila mala Lenka takze maminke moooc gratulujeme a prajeme obom vela zdravicka a mimanke pre malinku veeeeeeeeeeeeela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .a na to ze malinka mala byt malicka ma ccelkom pekne miery,take modelkovske 😀 😉 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre