Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
7. apr 2009

Zuzkad - ja sa ani nechystám kupovať drahý kolotoč, zdá sa mi to zbytočne veľa peňazí a využiješ to strašne krátko, ak vôbec. Toto je bez hudby, svetiel, držiaka - len taká hračôčka, ale hrozne sa mi to páčilo.
A zajtra idem do Martina, ak by si chcela takú modrú súpravu a ten stánok by tam bol, tak ti môžem kúpiť.

kodada
7. apr 2009

tak na dnes koncim babulky, bru nocku ...
jamaat, to aby som mohla informovat babulky ked sa tvoj drobcek vypyta na svet

jamaat
7. apr 2009

kodada, viem. Pošlem ti do IP.

emode - ďakujem za pochvalu.

jamaat
7. apr 2009

No asi ste už všetky zaľahli, tak si prajem dobrú noc. 🙂

sssimi
7. apr 2009

Kočky na chvíľu sa vzdialim a kukaj 😕 😕 😕 ...

Ja chcem tiež niesť malú vo vajíčku, ale keď som to povedala susede, tak na mňa vyletela, že či som normálna malej od narodenia chrbticu ničiť... Ale veď práve vajíčko je formované na takého drobčeka, nie?... Mne to príde normálne. Veď aj v brušku malo skrčené nôžky a teraz bude len v oblinke... Ja som sa jej aj hneď pýtala, že ako ho má zapásaného keď je vo vaničke a ona že nijak 😕 😕 😕 ...že ona s ním chodí pomaly... sa čudujem, že si neuvedomuje, že nie je na ceste sama... A to mám 35rokov... 😅

tanulik21
7. apr 2009

kuk aj ja este nespim, a asi ani nebudem, tak skoro.
Ten mesiacik musi nejak posobit na babatka, alebo na plod.vodu alebo nieco take, sak pri tych kopancoch a tvrdnutiach sa ani spat nedaaaa ☹

simi si este tu?

sssimi
7. apr 2009

Tanulik ešte som tu, ale už sa chystám zalomiť... Ráno mám poradňu a už máme hotové všetky foto, tak sa moc na ne teším 🙂

tanulik21
7. apr 2009

tak dobruuu noc, inac foto su velmi pekne 😉

sssimi
7. apr 2009

Ďakujem a dobrú noc... Dobre sa vyspi. Nie že budeš musieť zase zajtra cez deň dospávať 😅

tanulik21
7. apr 2009

😀 😀 😀 dakujem

mamina558
8. apr 2009

ahojte dievčence,vôbec sa mi nedá spať...a dnes mám ísť do nemocnice na kontrolu.Ved tam zaspím!!!!!
O 3.00 ma zobudil mesiac a konec...a do plafona pozerať sa mi nechce

dannynka
8. apr 2009

ahoj mamina tak ako vidim niesom sama komu sa neda spat 😅 😅 😅 😅 😅

mamina558
8. apr 2009

ahoj dannynka prepáč ale hrala som hru tak som si nevšimla že niekto písal,myslela som si že každý spí.
ale aspom mi prešiel čas.O hod.sa pôjdem chystať na autobus do NR na kontrolu.Dufam že si ma znovu nenechaju v nemocnici

dualcore
8. apr 2009

Dobre ranko je tu este niekto kto uz je hore a nemoze spat? 🙂

jamaat
8. apr 2009

Dobré ránko, ja som už tiež hore a spať by som asi ešte aj mohla, ale budík ma zobudil. Dnes idem totiž trochen aj pracovať, do Martina idem.

atima
8. apr 2009

dobre ranko, tak mi dnes ideme do madarska na nakupy, určite kupim niečo pekne aj pre drobčeka, hoci mm nebude nadšeny ale čo už 🙂

kvetinkaaa
8. apr 2009

dobre ranko, ja uz po ranajkach a akosi sa mi chce buvat ...
ale pozeram čo spominala zuzkad este prvu temu,ked sme len zistovali či sme tehu, sranda, take spomienky 😉 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambi7
8. apr 2009

cafte babulky ja som sa moc nevyspala 😒 mala zacala vecer sa tam metat a tak ma bolelo brusko a pichalo ma 😅 ale to robi uz od pondelka.....moj dnes zavola tej znamej ze za kym mam ist na kontrolu ked bude treba ked moj ma dovolenku snad dnes uz ju to prestane bavit este nech je tam kde je 😀 ale inac pohoda

a vy akooooo?

lasenka
8. apr 2009

dobre ranko 🙂
tak ja som spala tuto noc ako drevo 😅 rano som sa nemohla zobudit, keby nie Matuska, tak spim doteraz 😅
co mate dnes na plane?

bambi7
8. apr 2009

ahoj las ja lezkat a lezkat ine nezostava.....

lasenka
8. apr 2009

bambi - uz len 4tt do uplneho konca... ty pojdes asi skor, co?

bambi7
8. apr 2009

las asi hej aspon tak povedal porodnik ze do maja nevydrzi ze nech ho pockam do dovolenky 😀 tak sa snazimmmm,no uvidime

a co ty a male ako sa citis?

lasenka
8. apr 2009

bambi - budes azda aprilovka???? 😕
my sa mame fajn, dokonca mam pocit, ze sa mi zmensilo brucho 😅 ale to asi preto, ze si ho furt obzeram, kedze som uz doma a mam na seba viac casu 😅 buducu stredu idem do nemocky na prietoky a na sono, tak sa tesim 😉

bambi7
8. apr 2009

povedal ze ano aprilovka ale uvidime ako sa mala rozhodne 😀 ale mam tak pocit ze tam dlho nebude..... 😅 aj keby mohla by tam vydrzat

lasenka
8. apr 2009

bambi - si takmer v 9. mesiaci, vsetko je uplne v pohode, Nika moze vyjst vonku 😉
hej, moja, chcela som sa opytat, ci si uz objednala nejake lehatko...

snezzy7
8. apr 2009

Dobré ránko 😀

my sme sa celkom vyspali...bambi aj mne podľa posledného uzv vyšiel termín pôrodu na 11.mája, no myslím že malá pôjde ešte skôr, lebo už ju to asi moc nebaví v brušku, keď sa stále tak divoší 😅 asi by bola už aj ona radšej tu rpi nás..
minulý týždeň rodila svokrina kolegyňa na antolskej a vraj je to tam teraz preplnené, že keď to pôjde takto ďalej, tak budú musieť ženy ležať aj na chodbe, tak to dúfam nie, bo ma porazí 😠 ale je pravda že teraz je obrovský babybum, samé tehuly vidím, kade chodím 😅

bambi7
8. apr 2009

jasne moze len ten porodnik nech nedovolenkuje 😀

las kukala som ale este nemam kupene 😅

bambi7
8. apr 2009

no veru je vela tehuliek 🙂 no snad na chodbe nebudeme 😀

lasenka
8. apr 2009

ahoj snezzy - aj ja mam pocit, ze tie tehule sa akosi rozmnozili 🙂 ale to je po tej zime, ked sme odlozili tie vetrovky a vidiet bruska 😉
nebudu vam tie babätka v bruskach chybat? mne asi ano 😉

lasenka
8. apr 2009

bambi - ja som pobehala uz vsetky mozne obchody, ceny su rozne a tiez som este nic nekupila... asi to urobime az po porode, nie? ved objednat z netu je to najjednoduchsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre