Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
6. máj 2009

Ale! ....mám celkom dobre odpuchnuté ruky a nohy. Prsty na rukách sa mi dajú takmer normálne zohnúť a na členkoch mi už aj kosti vidno. Jupííí! Už som si zase urobila prasličkový čaj, nech neprestane účinkovať.

bambi7
6. máj 2009

cafte babulkyyyyy

mon gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

a zuzkad drz saaaa a daj vediet akoooo myslim na vas 😉

ako sa babulky inac mate?

martinaxyz
6. máj 2009

ja sa mám celkom fajn, len netrpezlivo čakám kedy to na mňa príde 🙂 a ty ako režim už máte a v noci ako spíte?

gavslavka
6. máj 2009

gratulujem Zuzke vela si vytrpela.naštastie pri maličkom sa rychlo zabuda.
zajtra nastupujem do nemocnice na vyvolavanie porodu.ked to nezaberie tak cisarsky. cely čas som na rizikovom a nakoniec nie a nie porodit

zuzkaprofant
6. máj 2009

dobre ranecko tak sme prezili prvu noc v celku v pohode az na ten vreskot po poll noci asi hodinovy ale to nazobudilani moju mamu takze asi to take zle nebolo, len ja som max napuchla mam clenky ako slon tak som zvedav co mi povie hebame bo ju cakame, maly spinka tak ja mam cas si dat kavicku a umyt zuby inac nestihacky nic stresujeme bo nemame flasticky neviem ci to treba vkuse po kazdom pouzity vyvarat alebo staci preplachnut ale to sa naucime vsetko as co robit s cecikmi bo sa mi naliali ze hlavu snim mozem malemu rozbyt take su tvrde a horuce a to odsavam v kuse no co skoda ze znas malo je uz po porode lebo by sme si poradili ale aspon ja sa poucim a vam poradim neskor 😀 😀

drzte sa mi tu ked bdem mat cas tak pokukam co mate nove a pridam foto nasho usiacika mini co mu je aj 56mala 😀 😀

kto je tehulka nova lebo nestiham citat tak gratuuuuuuuuuuuluuuuuuuujem a uz sa tesim ako budete aj ostatne drzim palceky

bambi7
6. máj 2009

ahoj zuzka gratulujemmmmmmmm 🙂

zuzkaprofant
6. máj 2009

dik bambi a ja tebe no co aky si myla porod bo ani neviem a ako si zvykate s malou mas mliecko kojis ci ako ja odsavas a tak, napis mi budem rada a porad co s cecekmi mi dako sa naliali a trocha su horuce co na to budem rada zua kazdu radu

lasenka
6. máj 2009

ahojte 😉

zuzka, bambi - este raz blahozelaaaaaaaaaam a tesim sa s vami z vasich detureniec 😉 krasne vonaju, vsak?

monkap - aj tebe samozrejme blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉

ja som prave prisla z poradne, som napolovicu otvorena, no citim sa uplne fajn... este len teraz som zacala prat detske vecicky a vecer sa chystame rozlozit postielku 😉

icejane
6. máj 2009

Aj ja sa pridávam k májovkám...už by som to chcela mať za sebou...včera som bola na poradni..s lekárkou som sa dohodla, že na budúci týžden naplánujeme vyvolávačku kvôli tomu, že sa liečim na vysoký tlak a ešte mi zistili aj streptokoka tak aby sa to sledovalo od začiatku ale sestrička ma objednala až na 18.5./tri dni pred vypočítaným termínom/ lebo vraj už majú plno tak ma nemôže objednať skôr...tak neviem načo už plánovať..len neviem, či to dovtedy potiahnem...včera som bola otvorená na jeden prst...tak uvidíme, či ich neprekvapím skôr 😵

lasenka
6. máj 2009

icejane - vitaj 😉 ale mas aspon nejaky plan 😉 ber to z tej pozitivnej stranky, hoci viem, ze vysoky tlak nie je nic prijemne 😒

jamaat
6. máj 2009

Dievčatá, aj vy cítite niekedy také trasenie v bruchu? Nie je to štikútka, pripomína mi to ako keď si mačka nohu od vody otriasa. No sranda! Nechápem, čo to malé robí! 🙂

jamaat
6. máj 2009

zuzkaprof - gratulujem k synčekovi. A nehovor si na prsia že cecky, veď to je hroznééé!!!! 😉

Bambi, vyzeráš byť veeeeľmi spokojná. 🙂

lasenka
6. máj 2009

jamaat - nie, take som este nepoctilia 😉 ved konieckoncov - malinke je tiez vo vode 😅

mna niekedy normalne zaboli, ako sa tam prelieva... a ked trafi ten krcok, tak vidim vsetkych svätych 😒

kackabrcka
6. máj 2009

gavslavka - zajtra mas aj termin tak ti to pelne naplanovali 😉
zuzkaprofant - flaska sa vyvara ci sterilizuje po pokzadom podani mliecka.. ja mam sterilizator chicco do mikrovlnky vysiel novy 13€ a za 8min. mas flase sterilizovane je na 6malych a 3velke..
lasenka - ja som otvorena od min. stredy na 1,5cm a dalej nic ☹ zajtra poradna
jamaat - to nepoznam len stikutku 🙂

lasenka
6. máj 2009

katka - a ako spinkas v noci? v pohode?

atima
6. máj 2009

lasenka to je super takže je možne že ty z nás ktore mame koncom maja termin budeš prvá 😵. Ja som bola v pondelok na poradni a žiadny náznak otvarania ani na milimeter. Neviem či sa nepridam k junovkám 😠

kackabrcka
6. máj 2009

lasenka no vobec nie-tato noc bola hrozna asi 3-4x cikanie a od 5tej som hore.. teraz ma bolia kriziky a aj spodok nejako a mam zltkavosedy vytok tak uvidime.. ale zase bez bolesti..

lasenka
6. máj 2009

atima - to pochybujem, lebo aj pri Matuskovi som bola 2tt otvorena na polovicu a narodil sa presne na termin 😉

atima
6. máj 2009

ja zatial ani postielku rozloženu nemam len veci na chystane do porodnice, na šestonedelie a pre maleho

jamaat
6. máj 2009

Tak to si teda asi vlasy od vody pretrepáva. 😀

atima
6. máj 2009

v noci stavam aj ja niekolkokrat na vecko a dnes som sa dokonca zobudila o 4 rano a do pol šiestej som nevedela zaspať, trocha som citila bolesti bruška ale len take mierne a ešte k tomu sa maly vkuse dnu vrtel, no poviem vam uff.

lasenka
6. máj 2009

kacka - ja tiez uz v noci nespim... kamoska mi povedala, ze take bude aj babätko, co v noci nebude spinkat, no hruza des!

kodada
6. máj 2009

bre ranko babulky ... tak rano o siedmej mi pisala zuzkad, ze je v nemocke, s kontrakciami kazde 4 min. .... pevne verim ze uz je pomaly maly aj na svete

kackabrcka
6. máj 2009

lasenka ani nevrav, ale ved ti jedno mas tiez si pri matuskovi nespavala ci spavala?? no uvidime aka bude sophie 😵

atima
6. máj 2009

takže už aj zuzkad to bude mať o chvilku za sebou, držim prsty aby všetko dobre dopadlo 😉

lasenka
6. máj 2009

dadka - ahoooooooooooj 😉 som rada, ze ta konecne vidim, teda aspon tvoje ocko 😉 ako sa mi mas? a drzime palce Zuzke 😉

kodada
6. máj 2009

lasenka ahoj, no mi dve sa nejak stale obchadzame 😉 mame sa dobre, pekne citim malickeho pohyby
dnes pride svagrina z ciech, s priatelom a mojim malym 8 mes. synovcom ... tak nieco navarim, poriadim, mozno aj upeciem - donesie mi veci pre male, tak som zvedava aka pride vybalena

kackabrcka
6. máj 2009

kodadi tak si to uzivaj a pekny dnik prajem 😉

lasenka
6. máj 2009

kacka - no ved to je najhorsie, ze ja si tehulkovanie pri Matuskovi vooobec nepamätam... koncila som vysku a v 9. mesiaci som robila este 2 skusky... bola som sice v strese, no maly bol uplne zlate pokojne babätko 😉 zeby nahoda?

dadka - nooo, tak tie pohyby su naozaj kraaaasna vec 🙂 horsie to je uz v 9. mesiaci 😒 na 3D nejdes?

nikanika28
6. máj 2009

Ahojte maminy, tak som si vas docitala, ste sa posnazili 😉 . A co to citam, Zuzka je uz v nemcke...tak drziiiiiim palceky, ideeeeeeeeeeeeeees 😉
Dnes som bola v noci o druhej na vecku a potom ani za slaka zaspat 😠 😠 , som myslela, ze ma uz trafi 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre