Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

evita6
6. máj 2009

Pekný deň prajem

domcek1111 gratulujem - maličká sa nejako poponáhľala 😉 mohla by tým aj naše bábätká nakaziť
Márnosť Zuzkad to má za sebou - taký rýchly pôrod by som brala 🙂 veď včera večer ešte nemala pocit, že by mohla rodiť. tak gratulujem. 😉

Aj mňa trápi vysoký tlak ☹ takže sa šetrím ešteže som už poprala a požehlila všetky vecičky.

Baby všetky si budete bábätká odnášať s nemocnice vo vajíčku?

evita6
6. máj 2009

kosska to snáď ani nie je možné - to sa nedá nazvať už ani smola ☹ tento záver tehotenstva si určite budeš dlho pamätať

kosska3003
6. máj 2009

evita ja stale rozmyslam ci to vajicko ved podla mna je to nebezpecne ked prudko napr zabrzdi tak babatku moze hlavicka spadnut a tak a mi to mame z nemocky uplny kusok len jedna krizovatka no neviem

kosska3003
6. máj 2009

evita to ako naschval ja uz viem ze druhe nechcem rodit v Ziline a ze menim dr lebo toto neni normalne tak sme ok nic nam neni a takt ta prehanaju a stresuju a to som sa tak tesila ze uz som v poslednom mesiaci a budem to mat rychlo za sebou a vidis nemocnica a dr stale

talinka
6. máj 2009

bambi, aj my suuuperrrr....v novembrovkach sa vsetky s tebou velmi tesiiiime , uzivaj si to...mne uz zacina byt luto za tym novorodeniatkom, som si to tak neuzila mam pocit a uz je to velky chlap 😀 😀 😀

evita6
6. máj 2009

My totiž vajíčko ani nekupujeme - vlastné auto nemáme takže až budeme cestovať tak si od niekoho požičiame. ☹ čo bude veeeľmi minimálne.
Sme síce ďaleko od nemocnice cca 37 km ale asi si vystačíme s prenosnou taškou. Tak snáď nás policajti nebudú mordovať. 😖
Zatiaľ to všetky mamičky v mojom okolí takto riešili ....

talinka
6. máj 2009

evita, ak mozem vstupit, my sme ho nervali do vajicka....zobrali sme si ho domov pekne v kociku... 😉

evita6
6. máj 2009

bambi ešte som nepochválila tvoju maličkú Dominiku - je taká nádherná, určite mamičke robí len samú radosť.

kosska viem že je to ťažké ale nedaj sa znechutiť - prosto naše zdravotníctvo ti nemôže pokaziť radosť s bruška.... držím palčeky aby si to rýchlo mala za sebou. Pri uzlíčku na to zabudneš rýchlejšie.

evita6
6. máj 2009

talinka ďakujem za radu - mne pripadajú tie vajíčka hrozne nepraktické pre najmenšie deti. Som spokojnejšia, že nie som sama kto bábo z nemocnice odnesie len v taške z kočíka. 🙂

kackabrcka
6. máj 2009

atima - veru este tu.. ved piatok zacinam uz 41tt 😖 dnes sice bolia trosku kriziky od rana aj spodok bolel rano ale zatial nic..

ja uz som sa zmierila ze este tyzden navyse, ved ine mi neostava 😵

kosska3003
6. máj 2009

evita no keby to bole jednoduche oni ma zarana vynervacia potom sa ukludnujem vecer sa tesim kedy to budem mat za sebou a kecam s malou v brusku a rano zase od zaciatku nervy.....

atima
6. máj 2009

evita ja asi nebudem niest maleho vo vojíčku ja ma kočiar s vaničkou, ktora ma bezpečnostne pasy a splna všetky bezpečnostne podmienky, ktore sa vyžaduju.

bambi7
6. máj 2009

evit dakujemmm je to nasa laska

evita6
6. máj 2009

Ja som u lekára len jedenkrát do týždňa - tak ma aspoň zbytočne nestresujú. Ale tiež to podľa môjho názoru nie je ideálne. Neustále sa sledujem a bojím, že niečo nebude v poriadku.... ☹ Ostáva nám už len vydržať ...

evita6
6. máj 2009

atima - tak zrovna taký kočík nemáme 😅 ale tú jednu cestu snáď prežijeme. Nič iné nám nezostáva. 🙂

kosska3003
6. máj 2009

evita ved to staci raz za tt urobie ti monitor prietoky prezru ta a hotovo zas za tt anie kazdy den ved t je o nervy dufam ze zajtra t bude ok a pojdem domov a nie do nemocky a cez vikend uz porodim lebo ma slahne ak do tt neporodim tak idem do nemocnice

mystery7
6. máj 2009

ahojky kocky, co nove?
aj mne sa zda ze to ti doktori prehanaju. jeden ti povie z emas otrasne vysledky a druhy povie, ze je to ok. Ja idem zajtra na monitor, tak som zvedava co mi povedia.
brucho mi sem-tam tvrdne ale poslickov nemam 😅

kosska3003
6. máj 2009

mystery zuzkad to ma za sebou ako dobre
no ved to ved kazdy dr ti povie nieco ine a ty mas behat ako krava a pritom ti povedia ze mas byt v klude no blazni

evita6
6. máj 2009

No prietoky mi robili len v 30tt od vtedy nič. Mňa len prezerá a sledujú bábätku srdiečko. To je celé vyšetrenie. Na poslednej poradni mi akurát lekár urobil sono aby zistil, či už máme dobrú polohu tak som spokojnejšia.

mystery7
6. máj 2009

my urcite pouzijeme na prevoz vajicko, vo vnutri je vlozka na drzanie hlavicky. ja budem sediet pri malom vzdadu a dam nanho pozor. my budeme urcite dost vela cestovat, takze vajicko vyuzijeme dost intenzivne.

mystery7
6. máj 2009

koska: "ako krava" tiez sa tak niekedy citim, ked si ma posielaju medzi sebou. vsade sa treba poobjednavat a kazda sestricka sa citi povolana vyjadrit sa k mojim vysledkom

martinaxyz
6. máj 2009

Gratulujem zuzkad 😀 aj ja už chcem ísť ☹

evita6
6. máj 2009

no sestričky tie občas bývajú zbytočne múúúdre 😀

evita6
6. máj 2009

martinka na to si asi ešte počkáme - žiaľ neprišli sme zatiaľ na spoľahlivý recept ako tie naše bábätká posúriť. 😀

kosska3003
6. máj 2009

mystery no ja neviem u mna slovenske zdravotnictvo zhaslo katastrofa co sa robi no mi este tiez nemame auto tak nejdem prevazat vo vajicku ved prideme domov a budeme doma az do leta dr detsku budem mat 5minut pesi od domu
ja som si dneska pocitala tak ja mam za sebou za cele tehu 16 son co mali byt 3 ak tak prietoky potom a len za posledny tt mam 13 monitorou no tak uz mi z toho sibe

martinaxyz
6. máj 2009

my sme autosedačku kupovali ku kočíku a budem ju používať veľmi často, nakoľko moji rodičia bývajú na dedine a chcem tam chodiť s bábom na čerstvý vzduch...

a k nášmu zdravotníctvu-no comment ☹

kosska3003
6. máj 2009

ja byvam na dedine takze mi moc s malou nebudeme na aute chodit a ked pojdeme do mesta tak ju necham svokre alebo mame pobavit nechcem s nou chodit po hypermarketoch

mystery7
6. máj 2009

ja tiez planujem chodit s malym k mame a ona byva 80km od ke, takze bez vajicka ani n akrok

martinaxyz
6. máj 2009

ja tiež nebudem brávať malé do hypermarketu ale do nákupného centra ano...

kosska3003
6. máj 2009

ja som typ cloveka co nevydrzi dlho v obchode takze ja ked idem do tesca za hodinu som doma a to mi malu postrazia ved to aj prespi kym ja dojdem a ani nebude vediet ze mamina je prec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre