• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

no som spať sprcha pomohla. Už to je lepšie.
6. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si zdriemla.. no bolesti v krizoch nueustupili..
6. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka: zeby to bolo uz tu? :wink:
6. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez pospala a pomohlo uz ma v boku neboli lebo uz mi to prechadzalo az d podbruska a teraz nic
6. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska: nemala si spat, mozno by sa to rozbehlo :wink:
ja som si pobalila zopar veci do tasky do nemocky a aj veci pre maleho, co mi ma mm priniest potom

co vsetko si balite do nemocky na porod?
6. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vzala zatial 2 nocne kosele, jednu na porod a druhu po porode, 2 teplaky a tricko - to aby som cez den nebehala v nocnej koseli, nemam ich az tak rada, uteraky, 2 podprdy na kojenie a vlozky do podprdy

kozmetiku si tam dohodim potom a aj vlozky a prezuvky
6. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosska my tu budeme ešte do kedy strašiť!!! To je des... Ja mám bolesti už cez týždeň a furt nič... No dnes som aspoň na monitore zistila, že to nie sú kontrakcie, ale pravdepodobne ma už tak malinka tlačí... A desne ma bolí chrbát...

Najviac sa zasmejem keď sa ešte v utorok dotrepem do poradne... Dnes ma vyprevádzala zo slovami, že už na poradňu neprídem, že až po šestonedelí... Tak dúfam...
6. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery teplaky?nebude to nepohodlne?neviem si to predstavit,hi
6. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, vy ste uz ako inventar :wink: nic si z toho nerobte, o chvilu je to uz tuuuuuuuu :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam videla maminy pobehovat v teplakoch, asi je to pohodlhnejsie. a to su take volne, tak si myslim, ze ich vyuzijem
6. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery7 ja by som to aj uvita tak neviem.. neprestava to este skusim tu sprchu.. ja vela toho nebalim lebo nam vlozky a jedn.nohavicky daju aj pre drobca vsetko daju takze ja len pyzamka a 2xtake elastaky aby som tam nechodila v pyzame. a zupan ze ani nosit nemame.. a inak len drogerku pre mna.. asi inak tolko toho co ty.. ja mam pribalene tiez ako keby teplaky - ale je to take ako elasticke nohavky ci pyzamovy spodok..
6. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam tiez nechcem velmi chodit v nocnej koseli. na noc, ok, ale cez den radsej volne teplaky a tricko. zupan asi tiez nebudem brat, lebo v ke je to na 17 posch. a okna sa nedaju otvorit, tak je tam brutalna horucava. nocne kosele mam nepriesvitne, tak to aj v nich prejdem na wc-ko alebo kde budem chciet.

balik plienok vezmem do ruky, ved tie tam isto spotrebujeme.
6. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys. a nezabudni si este pribalit pribor a pohar,lebo inac budes o hlade a smade ako ja prvy den :frowning2: potom mi uz nasi doniesli...
6. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky silvi,
to fakt??? zabudla som este aj na toaletny :rolling_eyes:
6. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia - prosim este aj pribor a pohar ??
mystery7 - no podobne ako vravis bez zupanu.. a plienky mi nemusime ..
6. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery a nezabudni si pribaliť mastičku na bradavky :wink:
6. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka: mate to tam fajn, tu clovek musi na vsetko mysliet :unamused:

silvia: ako sa citis?
6. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, tu mam pri kozmetike polozenu, ale asi ju tam prihodim, aby som potom nezabudla :grinning:
6. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery7 ved ja viem neboj do 32tt som lietala lekarom do SR takze viem ako to u nas chodi.. idem ja skusit sprchu.. ved ja ked pojdem dam info - uz ma vezu :grinning: xixi
6. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod sa kludne trosku osprsit, mozno ti to lepsie zaberie :wink: hlavne daj vediet ze uz ides do nemocky :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery7 to dam neboj tolko casu bude a na kodadu cislo mam :wink: ale ved muz pride az po 18stej :dizzy_face:
a ako si na tom s opuchmi noh - lebo mne uz clenky nevidno a ani mi uz nohy neodpuchaju :angry:
6. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mystery ved ak niečo zabudneš určite ti manžel donesie.
6. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka už ste s kosskou asi len dve okolo 40 tt takže už to asi bude ono. :dizzy_face:. Ostatne mame skoro rovnake terminy.
6. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne od pondelka vecera nohy este neodpuchli, mam ich permanentne napuchnute a aj ruky. clenky.... to uz neviem ci vobec mam :sweat_smile: lebo som ich davno nevidela :angry:

atima: hej donesie, ale radsej nech to mam zo sebou, keby som sa chcela napit alebo tak
6. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima: a ty sa ako citis? mas nejakych poslickov?
6. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zatial vobec nepuchnu ani nohy ani ruky :fearful: neviem či je to dobre alebo zle
6. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala a aj nadranom ale po sprche sa to upokojilo
6. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to dobre :wink:
6. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas uz aj porodnika vybrateho?
6. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

tak dnes sme sa na prietokoch stretli s Henkou. Straaasne prijemna baba. :dizzy_face: :dizzy_face: Dufam, ze je vsetko o.k., kedze je po termine, snad sa to rychlo rozbehne. :wink:

Mne povedali, ze je vsetko v poriadku. Len prietoky mam vyssie hodnoty ako pred 2 tt :confused: - 0,66, srdiecko v poriadku, placenta vzadu. Ale aj ked mi odtiekla plodova zatka, som otvorena len na spicku prsta. Darmo, branie Magne malo ucinky...

Gratulujem novym maminkam - Zuzkad a Domcek !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok