Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
7. máj 2009

no veru sssimi, heš, heš, do porodnice 😀 😀 😀

nikanika28
7. máj 2009

Kosska, ty si uz 42???? 😕 😕

sssimi
7. máj 2009

Kosska práveže NIČ 😀 😀 😀 😀

kosska3003
7. máj 2009

nika no aj hej podla PM som 41+1 ale podla son mi posunuli termin o 2 tt takze asi tak sa ja mam a dneska na poradni mi dr povedal ze som zavreta tak neviem kedy pojdem 😠 😠 😠 😠 😠

kosska3003
7. máj 2009

sssimi jaj tak preto hej ja mam s mm zajtra 7 rokov co sa pozname tak uvidime 🙂

mimi21
7. máj 2009

baby co vam uz odisla hlienova zatka, aj ste to nejako zvlastne citili?

nikanika28
7. máj 2009

kosska, no pekne...Ja idem zajtra na prietoky a monitor, tak som zvedava.
Baby, aj vas tak strasne boli dolu??? Ja ledva chodim 😖 A stale ma boli brucho ako pri kramoch...

kosska3003
7. máj 2009

nika aby si ty nesla zajtra mna ole len picha ale to ked mala kope

nikanika28
7. máj 2009

kosska, ja mam planovany cisarak...uvidime podla vysledkov sona, ze kedy..

mimi21
7. máj 2009

nika no co uz ste sa dohodli na mene?
bude Nina ? 😵

kosska3003
7. máj 2009

jaj to som asi zabudla alebo nepostrehla ale porod ta moze chytit aj tak a preco ides na cisarak

nikanika28
7. máj 2009

mimi, este nie 😅 😅 😅 Akosi nie je cas na to 😀 . Este stale pripada do uvahy aj LEA 😀, no a Klara a Nina... Lukasko stale melie to svoje - Katka. On ma v skolke kamaratku Katku 🙂

mimi21
7. máj 2009

nika inac aj mna boli brucho aj krize ako pri kramoch - a uz pekne dlho 😒 a stale niiiiic

nikanika28
7. máj 2009

mimi, no mna uz asi tyzden...a po dnesnych oknach sa to tusim vystupnovalo 😅

mimi21
7. máj 2009

aj mm sa dlho pacila Katka
mne sa paci aj Lea, ale tu chcu znami, hoci im povedali, ze podla sona bude chlapec 😉

rybca
7. máj 2009

mna tiez dolu picha, nohy mi puchnu, prvykrat som sa musela zastavvit na schodoch ked sme isli z vencenia, co som nevladala, a ja citim aj prsia ako pred menzesom, a cela sa citim taka tazka, brusisko mi uz zavadza medzi stehnami ked sedim a uz ani na gauci neobsedim

mimi21
7. máj 2009

joooj rybca ani ja uz neviem najst polohu, vkuse ma niekde tlaci, boli, zavadzia a tak 😖

mystery7
7. máj 2009

aj mne sa uz brucho trie o stehna 😅 stale hladam nejaku pohodlnu polohu

kodada
7. máj 2009

babule, akurat sa mi ozvala Henka76

A som tu. 1. krat som zaplakal dnes o 17.10. Volám sa Maxim a mam 3860 g a 51 cm. Maminu som vytrapil ... ale vsetko je OK. Pa

nikanika28
7. máj 2009

rybca, mna uz tam boli asi mesiac a uz sa to len stupnuje...som rada ked sa na prvy sup vyrovnam.. a ktym schodom...tiez som musela dnes na dva krat...ked som sla do obchodu..esteze ma nikto nevidel 😅 😅

mimi21
7. máj 2009

mys ked nejaku najdes, daj vediet mne uz dochadza fantazia ...
niekedy mam pocit, ze najlepsie by bolo niekam sa zavesit 😀 😀 😀

rybca
7. máj 2009

a prsia vas nebolia?

nikanika28
7. máj 2009

mimi, no ved prave mne sa pacia vsetky tri mena...tak neviem kam z konopiiii. Povodne som chcela k menu Lukas dat meno Lucia, ale to sme uz zatrhli...Leu som chcela este pri prvom tehotenstve...bol z toho chlap nakoniec 🙂

nikanika28
7. máj 2009

rybca, to je asi jedine, co ma neboli 😅 😅 😅

kosska3003
7. máj 2009

nika sa rozhodnes ked prvy krat uvidis babo mna prsia nebolia ale niekedy ma svrbia bradavky
baby co berete zelezo prehana vas s neho ci nie lebo mna akosi hej vzdy rano

rybca
7. máj 2009

kosska - ja beriem zelezo, zo zaciatku ma prehanalo, ale teraz uz ani nie, ale to bude asi tym, ze moj organizmus je zrut zeleza, stale mam ho menej a menej, mi doktorka aj zvysila davky

inac co moze sposobit nedostatok zeleza?

mimi21
7. máj 2009

no kosska mne ked dr. dal zelezo tak po troch dnoch som ho musela prestat brat, lebo mi zneho bolo ale brutalne zle - hnacky az na zvracanie a odpadnutie, no proste katastrofa - to som brala nejaky sorbi neviem co
potom mi dal maltofer a to uz mozem jest, ale len kazdy druhy den a tiez ma z toho prehana, ale nie je to az take zle
aj ked vsetci skor hovorili o zapchach, ja skor opacne 😅

trogir
7. máj 2009

Dakujem velmi pekne za tie "kyselinove rady", idem postupne skusat, co zaberie. Prajem pekny vecer.

evita6
7. máj 2009

ahojte spolubojovnice 🙂

Nakukla som - nejako dnes nestíham ale poctivo som vás dočítala.
Konečne mi došli komody tak som ukladala detské vecičky.....

Ja mám dnešnú poradňu šťastne za sebou. Ibaže sa mi zas objavilo po vyšetrení krvácanie. ☹ Keď ma lekár kukol tak sa len začudoval a povedal, že to vidí na pôrod cez víkend. Z úžasu som sa ani nespýtala ako som otvorená. Celá som teraz doboľavená - pichá to tam dole a maličký je nejaký teraz na večer aktívny..... bombarduje mi mechúr. Jaaau
Konečne som sa dožila aj monitoru - teda zapásali ma riadne - malému sa akurát nechcelo hýbať ale po 15 min mi povedali, že je to všetko OK. 🙂 skoro som sa nezodvihla z toho ich stola - som bola ako chrobák prekotený na chrbát.
Niečo mi lekár popísal do tehu knižky ale ten jeho škrabopis neviem prečítať. Neviete čo je skratka BMF???

Henke gratulujem - má teda riadneho chlapa.

Inak ja mám strie na celom bruchu už sa vôbec nesťažujem. Na prsiach nemám žiadne. Ale inak bradavky mám také citlivé - už sa teším keď sa na ne prisaje bábo asi to nebude moc príjemné teda na začiatku. 😒

kosska3003
7. máj 2009

rybca mimi no neviem co ale asi len babo asi berie alebo neviem lebo ja ho berem len mesiac nie od zaciatku tehu inac aj ja som pocula ze su s toho zapchy a mna prehana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre