Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
7. máj 2009

dobru dobru

evita6
7. máj 2009

mne manžel panelák hneď po príchode zrušil takže neviem čo sa tam teraz už deje 😖 😖 😖
tak pôjdem aj ja do hajan - predtým skúsim manžela presvedčiť na urýchlenie pôrodu 😅 ale asi výsledok poznám lebo už mesiac je každý večer rovnaký - na niečo sa vyhovorí - najnovšie, že by sme bábätku ublížili a nechce mu spôsobovať traumu

sladké sny všetkým

nikanika28
7. máj 2009

ja som prestala fajcit okamzite, ked mi dr. potvrdil, ze som tehu. Tak isto to bolo aj pri Lukaskovi..ale potom som znova zacala 😖 ... Ja si tiez obcas - tak raz za mesiac dam male pivo..alebo nealkoholicke

mimi21
7. máj 2009

evita ja mam podobny problem
a ked aj mm prehovorim, tak ma potom vycitky svedomia 🙂
je to zlate ze nechce mimi ublizit, ale neda si vysvetlit ze jej tako neublizi

nikanika28
7. máj 2009

no, cesi maju 4minuty na to, aby vyrovnali...to len tak mimochodom 😀

mimi21
7. máj 2009

kocky ja si toez obcas dam deci cerveneho a mala potom spinka, ziadne vecerne zurky v brusku ako ona zvykne 😉

mimi21
7. máj 2009

no a cesi tymto padom skoncili ...

nikanika28
7. máj 2009

vyzera to tak uz...ale zazraky sa deju, mozno este dva goly buchnu 🙂

nikanika28
7. máj 2009

ale skoda, docela som im fandila, ked ti nasi to tak zmrvili

nikanika28
7. máj 2009

zrovna som zistila, ze mam opuchnute nohy 😖

mimi21
7. máj 2009

mne nohy vobec nepuchnu
len vcera som v nich mala taku divnu bolest, ze ked som si k niecomu cupla, tak som sa ani nevladala postavit, strasna bolest - hlavne v lytkach

evita6
7. máj 2009

mimi ty ho aspoň prehovoríš 😉

a češi - tak im treba 😒

nikanika28
7. máj 2009

mne tiez prave ze nie...ked tak mozno maaaalinko..ale teraz to normalne citim, ze su jak pampusiky...lytka bolievaju aj mna...a zo zaciatku som mavala v noci hrozne krce...kolkokrat ma noha potom aj dva dni bolela

mimi21
7. máj 2009

no krce som mavala aj ja, a tiez brutalne, ale to bolo este zo zaciatku, ked som si este niekedy obula topanky na podpätku

evita ale co ma to stoji sil 🤐 a nestava sa to zase az tak casto 😒

sirinka
7. máj 2009

ja som tiez prestala fajcit hned ako som vedela, ze som tehu s klarkou...a odvtedy sa drzim...
a pribrala som uz 20kg 😕

mimi21
7. máj 2009

no nielenze mame spolocny termin, ale aj vahovu kategoriu 🤐

nikanika28
7. máj 2009

no co..budeme potom spolu chudnut, ja uz to mam osvedcene, ze to IDE 😀

mimi21
7. máj 2009

no baby co ste fajcili a prestali a drzi vas to tak vam fandim
mam jednu kamosku co bola tuha fajciarka, cele tehu prefajcila, nic nepomahalo a odo dna ako isla do porodnice sa uz cigarety nedotkla a jej mala ma uz skoro 2rocky

sirinka
7. máj 2009

nika na to sa ja ja spolieham...tiez som po prvom schudla dokonca viac ako som chcela...tak dufam, ze teraz to na mne neostane prilepene

nikanika28
7. máj 2009

no ja som teda bola rozfajcena uz riadne, takych 13-16 som hadam aj dala... 😖 . Ale proste som prestala zo dna na den. Predtym som to skusala prestat aspon stokrat....vzdy iba na chvilu... Len sa bojim, ze ked prestanem kojit, zacnem znovu 😒

mimi21
7. máj 2009

no tehulky idem aj ja do hajan, tak dobru nocku vsetkym
a som uz teraz zvedava kto bude dalsia mamicka ... 😉

sirinka
7. máj 2009

no s tym fajcenim je to komplikovane...stale obcas dostanem chut na cigaretku. moj otec nefajci uz asi 15 rokov a tvrdi, ze 15 rokov uz mu kava nechuti...lebo bez cigaretky to nie je ono...

nikanika28
7. máj 2009

sirinka, ale ty si bola chuda pred tehu, nie? Ja som cele tri roky s tym bojovala..a ked sa mi to podarilo, tak som zostala tehu. Mozno mi to schudnutie aj pomohlo, ved sme chceli babo uz pred dvoma rokmi a neslo to..

nikanika28
7. máj 2009

no ved to...kava, cigaretka...joooj..aj ja dostanem obcas chut..

nikanika28
7. máj 2009

no ako som prestala kojit Lukaska, za chvilu som uz aj fajcila..proste som neodolala

sssimi
7. máj 2009

Kočky na chvíľu sa odmlčím a potom vás neviem dočítať 😀

Ja som našťastie nikdy nefajčila, tak som sa nemusela ničoho vzdávať.

MM mi robí večeru a doniesol rozprávku na dvd, tak ideme čumieť-že Vesmírni opičiaci 😀

Malá sa mi dnes tak bolestivo naťahuje, že už ma všetko bolí... Vysvetlujem jej, že keď bude vonku, tak bude mať véééľa miesta, aby sa ponaťahovala, tak dúfam.... 😅 A zase som mala cez deň 2x totál mokré nohavičky...

nikanika28
7. máj 2009

simi, vy mate divne aktivity takto na noc 😀 😀 😀 😀

tanulik21
7. máj 2009

ahojte,

nika ja som bola opacny pripad, musela som asi troska pribrat a tak sa nam mimi podarilo 😀 , tiez si budem lamat hlavu potom, ze ako to zhodit ...

siri este sa nechystate? v pondelok sa mam ukazat v poradni, ze sa rozhodne...

nikanika28
7. máj 2009

no tanulik, ty to zhodis ani nebudes vediet ako...ked si bola predtym chuda...to sa neboj..

sirinka
7. máj 2009

juj baby...ja som mala obdobie, ked som fajcila krabicku na den...to bola hruza...cela zasmradena...taka maminka ja byt nechcem...to ma drzi daleko od nikotinu...

nika pred druhym tehu som bola vychudnuta, to je pravda...od kojenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre