Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
9. máj 2009

prihod nejake foto tvojej kocky Lenky 😉

monkap
9. máj 2009

ahoj mys, mame sa fajn .... akurat spia obe deticky, tak to musim vyuzit, idem si aj ja lahnut, ked bude cas hodim fotecky 😉

zuzkaprofant
9. máj 2009

ahojte co je tu nove monkap ahoj gratulujeme
mi dnes oslavujeme svatky ja mam dnes svoj vytuceny den matiek a moj drobec ma dens presne 1tt tak ideme otvarat sampanske a torticku 😀

kackabrcka
9. máj 2009

sssimi - to tak potom moja je tiez leniva po tatinovi.. 😀 len uz by fakt mohla ist aj na svet na ten zajtrajsi den matiek 😵
zuzka - si to uzi 🤐

leahl
9. máj 2009

monkap: jeeej, uz aj ty máš po..? ticho a uprimne závidím.. ako zvládaš prvé dni doma? držte sa

leahl
9. máj 2009

kackabrcka: ..a to niekto tvrdil, že prenášajú sa len chlapci - nebude to predsa len chlap? 🙂

tanulik21
9. máj 2009

ahojte, aj ja hlasim stav 2v1 ☹ , uz mi to fakt lezie na nervy, neviem ako zabijat cas, vcera som tak 2 hodky skakala na fitlopte, dnes mam z toho svalovicu na zadku a 😀 siiilno myslim na to, ze pondelok je predo dvermi a sup sup do nemocky.

dupinka
9. máj 2009

baby, potrebujem poradit: vcera ma cely den pobolievalo podbrusko, ale dost nepravidelne. V noci som jednu hodinu mala bolesti po 15min, ale po sprche to ustalo.
A teraz mam bolesti v stale kratsich intervaloch - 2 x 10min, 2 x 8 min, teraz 7 min.
Ale su to take bolesti v celej dolnej casti, vystrelujuce skor z krizov, hoci aj podbrusko tvrdne a boli.
Su to porodne stahy? Mam pockat ak sa skratia na 5 minut? A kolko ich naratat, aby som si bola ista, ze sa ide na to??

Nechcem stresovat a otravovat telefonatom segru a dalsich clenov rodiny, lebo by ma len zbytocne rozrusili. A ja chcem ostat v pohodke. Ved sa na maleho straaaasne tesime 😵 😵

zuzkaprofant
9. máj 2009

dupoinka ja by som isla mna nebolelo brusko ale krize zadok ku kostrci, tak ber tasku a id podla mna 😉

sssimi
9. máj 2009

Dupinka ak si ešte nešla, tak počkaj na 5 minutové intervali a tie by mali trvať tak hodinu, ale ak ti nevadí byť v nemocke, tak chod už teraz. Pdľa toho čo píšeš, tak máš pôrodné bolesti. Držte sa!!!

dupinka
9. máj 2009

ešte som doma.... Manžel chudáčik už stresuje, ale ešte sa nechcem zbytočne náhliť do nemocnice, kým to nebudú pravidelné kontrakcie každých 5 minút. Dala som si teplú sprchu, tak idem merať čas 😀 😀
Ak niečo, dám vedieť. 😉

Sssimi, poďte už aj vy 😉

sssimi
9. máj 2009

Dupi ja pôjdem v noci 😉 Ja mám celé tehu pocit, že malá sa narodí v noci.

zuzkaprofant
9. máj 2009

dupinka drzim palce do polnoci je babo na svete 😀 😀 a budes zajtra oslavovat aj ty maminkovsky sviatok 😀

dupinka
9. máj 2009

zuzka, duufam 😵 😵 😵

kosska3003
9. máj 2009

ahojte ja stale 2v 1 a kukam ze namame nove babo a to co ja sa berem zajtra tak dufam ze to uz pride dneska som aj vysavala chodila bola som u mamy a sesternici este hodim sprchu a budem skakat na fit lopte a uvidime do stredy to musim spustit
monka super uz si doma a co tak oni pustaju aj cez vikend asi je plny stav ja stale tehu ako vidis aky si mala porod a kto ta rodil pa

kackabrcka
9. máj 2009

leahl - no svokor stale tvrdi ze to bude chlapec.. horsie ze by potom musel nosit asi ruzove ☹
tanulik21 - na fitke skor kruzive pohyby panvou ako brusne tance 😵
dupinka - no to uz vyzera na porodik 😀
sssimi - my sa chystame na 10.ho zajtra co ? 😉

sssimi
9. máj 2009

Kosska ty to nevzdávaj!!! Dohodli sme sa na nedelu!!! My s Kačkou sa nevzdávame... Takže žiadna streda... Ja idem pobehať po schodoch a mm ma posiela riľovať 😀

kosska3003
9. máj 2009

ssimi ja to nevzdavam ja chcem ist zajtra ale pri mojom stasti som radsej pesimista ale uvidime mna caka sprcha a fit lopta no rilovat by som nesla 🙂

kackabrcka
9. máj 2009

veru hadam zajtra uz pojdeme 😵

kosska3003
9. máj 2009

baby jasne ja budem zajtra aj cez svihadlo skakat len nech idem 😀

dupinka
9. máj 2009

baby, juj, keby sme už zajtra mali našich anjelikov pri sebe... 😵 😵 😵

Ja mám poslednú hodinu a pol kontrakcie každých 6 minút. Ale mne to príde také v pohode, len taký cca 20 sek. sťah v krížoch a trochu bruško. Neviem, či ísť do pôrodnice, ak to nie je ono....Aby som tam nebola za trapošku.

kosska3003
9. máj 2009

dupinka no ja neviem ja by som sla vsak uvidis nieze porodis v aute 😀 😀

kosska3003
9. máj 2009

a co babenky vikendujete ci uz rodite 🙂 😉

sssimi
9. máj 2009

Dupi mne povedala sestrička na pôrodnici, že mám prísť až keď budem fučať od bolesti-koza jedna...

Ako ti nabehnú 5 minutové intervali, tak chodte.

kosska3003
9. máj 2009

ssssimi inac tie sestricky su ako drbnute tak dr ti poviem ze hned ako budes mat kontrakcie tak pridite a prides tam a sestricka ta zdrbe ved nech mi nieco povie tak aj ja uz poviem lebo ja uz ticho nebudem v nemocnici lebo potom si robia s tebou co chcu

tanulik21
9. máj 2009

kosska ja vikendujem za pc 😀 , aj ked rada by som rodit... ale dnes to urcite nebude.

co nove u vas? Nieco popiste, jedno co, potrebujem nejak zabit cas
😅

kosska3003
9. máj 2009

tanulik no to sme dve myslim s tym rodenim akosi furt nic a ja by som tak sla rano ked sa vyhajam ale no neviem neviem

sssimi
9. máj 2009

Kosska niektoré tie sestričky si tam myslia, že sú múdrejšie ako doktori... Keď som ležala v nemocke, tak tam bola taká..., že nenechala ani doktorku dohovoriť a normálne zhadzovala všetko čo ona povedala...

kosska3003
9. máj 2009

baby holite sa pred porodom ja som sa teraz ale no neviem ako to vyzera ale hadam dobre skusala som to zo zrkadlom ale funela som pri tom uvidim co povedia sestricky ked nabehnu s tymi pouzitymi jednorazovimi ziletkami ze ma chcu oholit

tanulik21
9. máj 2009

ja splnu velku sancu nedavam, dnes ani kontrakcie ani nist, akurat si sledujem aby som aspon pohyby citila, ma na to doky upozornoval.

kosska vyborna tema, ale mne nevadi funenie ako samotny "ukon" 😀 - diagnoza: neskutocne tvrde chlpy -uz sa tesim kedy vyskusam brazilsku depilaciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre