Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
9. máj 2009

ssssimi no niektore hej ale uvidim ake mna cakaju co som lezala tak tam boli v pohode az na jednu ale rodit pojdem na ine poschodie a tam su ine sestricky tak uvidim dufam ze coskoro 😀

evita6
9. máj 2009

ahojte budúce mamičky
ako pozerám tak horúce adeptky sú stále prítomné 😉
čo je nové
my sme dva dni betónovali platňu na stavbe tak som sa tu ani nestíhala zastavil a som totálne mŕtva ☹

tanulik21
9. máj 2009

kosska si dones vlastnu ziletku pre pripad, ved dolezita je hlavne hradza a keby nahodou cisarak tak troska z vrchu 😀

kosska3003
9. máj 2009

tanulik no ja som myslela ze sa ani nebudem ale neviem co ma to tak napadlo a som sa dnesak v sprche
evita ahoj no sme tu stale ale zajtra to chceme rozbehnut tak som zvedava

tanulik21
9. máj 2009

kosska no ja to rozbehnem ale urcite az pondelok, to si rezervujem termin 😉 - mi moja mamina hovorila, ze aj ja som sa pondelok narodila 😀 ... aj holenie este si dam zajtra ale to len tak aby sa nepovedalo

evita6
9. máj 2009

pravidelné holenie pre istotu realizujem aj ja 😉 ale sú to nadľudské výkony, fučím pri tom a neviem vôbec ako to tam dole vyzerá kedže ani zrkadlom všetko nevidím 😀 😀 😀

takže ani spln nezaberá 😅 márnosť tým deťom sa nejako nechce
ja som poriadne nerózna už sama zo seba

kosska3003
9. máj 2009

tanulik ved jasne to sa neda uplne na hladucko ked si tam nevidim ale aspon maju sestricky menej roboty tak uz mam u nich jedno bezvyznamne + mozno 🙂 😉

kosska3003
9. máj 2009

evita no neviem uvidime este neskoncil no ale akosi nic sa nedeje aspon u mna nic

evita6
9. máj 2009

som na tom podobne 😒 pán doktor mi síce predpovedal, že by to tento víkend mohlo byť ale ja mám skôr naopak pocit, že aj poslíčkov mám nejako pomenej....
akurát ma zlostí výtok, ktorý je čím ďalej tým horší ☹
a ja sa tak snažím pracujem, hýbem sa - aj keď je to nadľudský výkon a nič....

kosska3003
9. máj 2009

evita no mne dr povedal vo stvrtok ze som zavrata a ze to este neni pripravene na porod tak preto sa obavam ze si nic ale moze to prist z nicoho nic mozno

tanulik21
9. máj 2009

evita aj ja drzim silno pokope, dokonca podla poslednej poradne sa zatvaram a nie otvaram, krcok nebol a zrazu ze 1cm krcok ... nekomentujem ... vytok mam aj ja, a riadny, uvidime ako to bude po porode, tolko uz vydrzime, nie 😉 ... inak zavidim, ze si este taka akcna, ja uz nevladzem, moje nohy asi nie su stavane na dlhsie nosenie tej vahy

kackabrcka
9. máj 2009

baby citite pohyby lebo ja len take vytlacanie noziciek a ritusky.. a dupinka uz isla ci ako?

evita6
9. máj 2009

Niekto to má za sebou akoby nič a porodí pred termínom a niekto sa musí takto trápiť to je nespravodlivé....

No ja sa snažím byť akčná ale po každej činnosti musím potom hodinu sedieť a predýchať to 😀
a všetko ma bolí hlavne celá panva ako po autonehode.....

noo tak ja sa vraj úspešne otváram tak aspoň jedno pozitívum
kamoška mi povedala, že tento výtok to je nič aby som sa vraj pripravila na to čo zo mňa bude vychádzať po pôrode 😀 😀 😀 že mala z toho riadne šoky

kosska3003
9. máj 2009

no aj ja som zavrata ako dvere stale nie a nie otvorit
ja bohyby citim niekedy az moc az ma to boli a ma vystiera

evita6
9. máj 2009

pohyby sú teraz väčšinou obmedzené na také mrvenie alebo ako si to ty nazvala vytláčanie. Občas zavrtí nožičkami keď zle sedím a nepáči sa mu to
a jasné občas sa mu čká.... ale aj pol dňa necítm nič 😒

kackabrcka
9. máj 2009

evita tak som kludna lebo tak nejako je to aj u mna..

tanulik21
9. máj 2009

kackabrcka - ja tiez hlavne to vytlacanie noziciek a zadocku (az mi ide brucho prasknut)

evita ja som mala dost silnu mrchu, takze to asi len zvyk... nemyslim ze to bude ovela horsie, ale to asi ako u koho

evita6
9. máj 2009

jááj tak ku mojej mrche sa radšej nevyjadrujem - maximálne silná a maximálne bolestivá takže ak sa to vráti zbláznim sa 😖 😖 😖 utešujem sa, že to teraz bude lepšie
asi budem musieť hneď riešiť aj antikoncepciu lebo len počas užívania sa moje bolesti dali zniesť 😝

Občas som aj ja z tých pohybov nekľudná a furt si sledujem bruško. Včera sa vrtel celý deň dnes začal až teraz 🙂

kosska3003
9. máj 2009

no to ja som mala mrchu naprd totalne aj poslednu mi dr vyvolala mne meskala aj 2mesiace aj mi vraveli tetky niektore ze budem mat aj problem otehotniet mozno a nakoniec to vyslo na prvy sup 🙂 🙂 ale ked som ju mala tak 7 dni vzdy

kackabrcka
9. máj 2009

tak to ja som nejako bolesti nevnimala ci ako.. mozno ani preto neviem kedy som sa stihla otvorit na 1,5cm.. mozno mam vysoky prach bolesti ked mi vyberali 5r. dozadu krcne mandle pri vedomi a misku som si drzala a stikanie mandli citila... baby podme rodit uz 😉

tanulik21
9. máj 2009

kati to vazne???? Mne vyberali len nosne pri vedomi (bolo to sice pred 15 rokmi) a kricala som na celu nemocku, aj teraz by som kricala ... a to krcne este aj siju ... 🤐 ... takze rodis v pohodke, ze? 😀

ale dost uz o takych neprijemnych veciach ako je mrcha, myslime pozitivne, ved teraz od nej tak ucinne oddychujeme a este aj budeme par mesiacikov, dufam 😀 😀 😀

tanulik21
9. máj 2009

inak zacina mi tvrdnut brusko, zeby spln??? ALE NIEEEE, to bude ten puding co som teraz zbastila 😀

evita6
9. máj 2009

jedna kamarátka má ročného synčeka a kojí ho doteraz - najlepšie je, že za celý čas ani mrchu nemá - joooj toto keby ma postihlo tak kojím aj tri roky 😀 😀 😀

kackabrcka
9. máj 2009

tanulik krcne nesiju.. len som si drzala misku pred ustami a s velikymi noznicami mi ich strihal uplne viem ake to bolo .. NO neviem porod je ine tak ako to este dopadne 😀 ci to bude vacsia bolest ☹

kosska3003
9. máj 2009

evita to by som aj ja chcela aspon rok kojit a nemat mrchu ved ked si spocitam aky je sunar drahy a kolko usetris a potom pre babo je to lepsie materske mlieko ako sunare tak budem robit pre to vsetko aby som dlho kojila
tanulik no uvidis mozno pojdes ty a ta dupinka nesla uz nahodou uz sa tu dlho neukazala

tanulik21
9. máj 2009

kosska - presne tak, sunar je drahy a ja som na nom zavisla, no neviem kto by ho viacej pil 😀 😀 😀 to by bola spotreba 😀 ... aj ja tipujem, ze dupinka sla ... silno drzim palceky, nech to nie je plany poplach.

kati - no mne vyberali nosne s takymi obrovskymi nornicami, zahnutymi, to som si tiez misku drzala, a kamosovi krcne, co mu aj sili aj umrtvene mal- normalne ze operacia, ale to uz daaavno bolo, mozno teraz iny postup je 🙂

kackabrcka
9. máj 2009

ja si myslim ze dupinka isla.. 😉

evita6
9. máj 2009

Som zvedavá čo budeme o kojení hovoriť o pár týždňov keď nás budú bolieť bradavky a celé prsia 😀 😀 ale pre drobcov vydržíme všetko veď sme teda čoškoro budeme mamičky 😉

No nič idem si vystrieť moje ubolené údy....

tak prajem príjemnú noc a sladké sníčky

tanulik21
9. máj 2009

dobruuu, ja idem mrknut na telku, este sa stavim, tak v noci kludne pismenkujte, cakam muzika, a ten dojde urcite az nadranom

kosska3003
9. máj 2009

evita no to som aj ja zvedava uz tu nebudeme cele dni sediet budeme mat ine starosti dobru noc aj ja pojdem zachvilku
tanulik no ja chcem kojit ale ked to nepojde tak len sunar ale hadam sa to mna netyka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre