• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

zuzka ahoj tak ty si uz doma ako ti je dobre
joj ja stale 2v1 dneska neviem ci pojdemasi nie neviem neviem pojdem hodit sprchu a poskacem na lopte hadam ta moja bambula nechce ist vonku ale vrtit sa vrti tak aspon to
10. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska je tu poriadne tichucko sssssimi kacka co rodite kde ste :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no kde ste vy ste fakt isli rodit ja robim co sa da aj malej dohovaram nech ide vonku a nejde nechysta sa ja uz nevladzem ja chcem rodit :angry: :angry:
10. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, neboj, ono to pride ani nebudes vediet ako .....
10. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ja viem len uz sa mi vsetko kazi mal ma zajtra odviezt brat na monitor ale pokazilo sa auto tak ma hodi svokor ale on ano mobil nema tak ked sa cosi stane ze ma poslu na prietoky alebo co tak neviem ako mu dam vediet no ked sa dary tak sa dary teraz som si naliela 2dcl vinka dam teplu sprchu a budem cakat
10. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, nemysli stale na to ... ja som isla, ani neviem ako - pri oboch detoch ... proste to prislo a hop sup islo sa na vec :grinning:
10. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz nato myslim lebo uz mam toho dost ty si sla pred terminom ale mne to posuvaju a tak ale ved ja viem ze tam nebude donekonecna len nech uz ide aspon do tej stredy by mohla ist nechcem ist na prve
10. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dupinka sa neozvala este?
10. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: ja som sa tiez bala, ze skoncim na prvom ... ale nestalo sa nastastie :sweat_smile:
10. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akurat sa ozvala Dupinka

Ahojte! Este sme kinderko. Po sprvu pravidelnych stahoch som (stale) malo otvorena, potom aj stahy zacali byt nepravidelne. Tak cakame, vyvolavacku nechcu dat.
10. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka a ako ti to zacalo z nicoho nic ti prisli kontrakcie ci ako lebo moja mala mi tak blizi teraz sa natahuje alebo co
10. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: pri patkovi - z nicoho nic prisli kontrakcie
teraz - o 14,15 som bola u dr. na vysetreni, dost sa vo mne "vrtal" (oni uz asi maju tie svoje "hmaty", ktorymi vyvolat porod) - tak tomu pomohol a o 16,15 mi zacali kontrakcie ....
10. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, drzime palce, nech to mas cim skor za sebou ....
10. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka drz sa zachvilku to uz mas za sebou
monka tak to ja som bola vo stvrtok na poradni a povedal ze to neni este pripravene na porod tak neviem ale dufam ze to pride z nicoho nic a keby uz aj dneska tak sa nemahnevam
10. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinke drzim aj ja palceky nech to ma rychlo za sebou :zipper_mouth:
kosska: a to som sa s dr. po vysetreni lucila s tym, ze o 2 dni pridem na kontrolu a uz o par hodin som mu volala, ze uz je to asi tu :sweat_smile:
kosska: vo stvrtok nemuselo byt, ale dnes uz moze :wink:
10. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked ma to chyti nemam komu volat isto nie goskej ani neviem ake ma cislo a ty si isto mysli ze uz mam potom ani nevie kto som
no ty si mala rychly porod
10. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ved hej ja viem ze uz mozem ale pochybujem no uvidim
10. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: tento bol ozaj rychly .. necelych 6 hodin :dizzy_face: .. ale pri patkovi 16hodin :confounded: ..
nemusis nikomu volat, ja som mala dohodnuteho dr. a mal vtedy sluzbu, tak preto som volala ... iba prides na prijem, vysetria ta a uvidis ...
10. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka a ked ma to chyti v noci tak to mam vonku zazvonit alebo po 4 ved prijem je do 4 sami tak zda ze
10. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: ked prides po prac. dobe - vonku su tri zvonceky ... na tom najvrchnejsom je napisane POROD ... tam zazvonis a cakas kym sa neozvu ... pridu pre teba, dolu sa prezlecies a potom ta vyvezu hore a tam ta vysetria atd ...
10. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo holky ako?
10. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi ty sa pochval? ja nic :angry: mausy isla do nemocky po 14tej mozno predsa len nedelne babo bude :dizzy_face:
10. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, co uz mate po termine, drzim palce nech to na vas cim skor pride a mate uz babatka pri sebe ... je to uzasny pocit ... ked pozeram na malinku, ako spokojne spinka ... naaadhera ..... chlapi vonku, babo spinka ... a ja vegetim :pensive:
10. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka diky lebo ja neviem kto ma tam zaveze tak preto sa pytam tak uz viem aspon co mam robit a ked to bude plany poplach tak hura na prve ze jo no ja isto ked mam v stredu druhy termin
ssssimi a ty co nerodis akosi nam to nevyslo
10. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačka nič a už mi to začína byť jedno. Uvidíme čo nám povie doky v utorok... To už budem mať aj po druhom termíne...

Zuzkad konečneeee ste domkáááá. Ak budeš mať čas tak piš, piš, piš.....
10. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: myslim, ze aj keby to bol plany poplach, domov ta uz nepustia :confounded: .... ak ta nema kto zaviest, volaj sanitku .. pridu po teba ... netrap sa nad tym ....
10. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka no to je jasne busom nepojdem ale mna bude mat hadam kto zaviest ved ked tak svokor je stale doma tak ma on hodi no to viem ze mna nepustia mna tam maju az moc radi aby ma pustili :grinning:
10. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam take tvrde brusko a mala do toho kope normalne to boli co mam robit asi sprcha co
10. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok