Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
10. máj 2009

baby tak to mate stastie, ze sa vam podai este zaspat, lebo mne to nie vzdy vyjde ☹
a to ja som spachtos poriadny a pokial nie som vyspata, tak nefungujem...

mystery7
10. máj 2009

evita moj mm vstava medzi 6:00-6:30 a ja s nim. rano o 7:15 ide na markize Tom a jerry a potom est eaj na prime, to kuknem a spim do 10:00 😀 a potom nieco zjem, operiem, trochu upracem, idem sa prejst a mam pocit ze je koniec dna 😅 aspon mi to rychlo zbehne

kackabrcka
10. máj 2009

evita - zavidim ti spanie.. ja zial nemozem dole byva babka o 9tej buchnu dvere lebo ide do obchodu a 9.15je hore ci este zijem a ci sme jej neodisli do porodnice nahodu vnoci.. 😀
mimi - mne nikto do nemecka nevola - jedina vyhoda.. inak sms frcia stale a tak ci tak som kazdemu povedala ze hned im dam vediet..

kosska3003
10. máj 2009

mys no ved to budemie budikom to je ako za trest
kacka no zaujmavy clanok ja podla PM som dneska 41+4 ja to mam ale komplikovane poriadne

mystery7
10. máj 2009

ja sa snazim poobede nespat, lebo potom by som vecer nezaspala

mimi21
10. máj 2009

kosska a podla sona niekedy v pvom trimestri mas termin kedy?

kosska3003
10. máj 2009

no ja zachvilku pojdem do postele kedze rano vstavam dufam ze bude ten monitor ok alebo do rana porodim jedno alebo druhe tak dobru nocku prajem

kosska3003
10. máj 2009

13 april ved mne to posunuli tak dufam ze do stredy to pojde lebo podla dna co sme mali sexik a splodili malu mam termin zajtra

mystery7
10. máj 2009

koska: dobru noc a rychly porod 😉 ale radsej zajtra rano

kosska3003
10. máj 2009

mystera dakujem preistotu si na monitor zoberem aj tasku keby nahodou 😉

mystery7
10. máj 2009

vezmi si, mozno ta tam nechaju na vyvolanie 😉 budem na teba mysliet

evita6
10. máj 2009

kosska dobrú noc

tak ja by som spala ako dudok nebyť toho, že sa každé dve hodiny budím na WC sa musím nútiť vstať z postele a všetko ma pri tom bolí ako 70-ročnú babku
tiež sa snažím nespať poobede lebo v noci som potom čulá...

sssimi
10. máj 2009

Kosska ja podľa termínu splodenia mám termín dnes, ale spermie sú životaschopné aj 2 dni-teda práve tie z ktorých sú dievčatká, takže nám to obom sedí. Ja mám podľa sexu termín dnes, ale podľa sona v utorok. Ty máš termín zajtra a podľa sona v stredu 😉

mimi21
10. máj 2009

kosska tak bru nocku a nech je zajtra vsetko OK (pod tym OK rozumej rychly a bezproblemovy porod 😉 )

sssimi
10. máj 2009

Ja nespávam cez deň vôbec a preto aj celkom dobre spávam v noci. To idem vždy už zničená spať... Na w.c idem tak 3x a spím aj do 9:30 v pohode... Aspoň som vždy ráno úplne čulá... ale keby som ráno vstávala alebo zle v noci spala, tak to nevydržím a idem aj cez deň...

kosska3003
10. máj 2009

diky baby no uvidim sssimi tak sme sexovali skoro v rovnaky den mi aj porodime v rovnaky uvidis no ja uz nejdem predpovedat lebo zase nebude nic z toho tak dobru pa

mystery7
10. máj 2009

nocne vstavanie 😅 to vzdy sedim 5 minut n aposteli kym sa odhodlam ist na wc-ko

sssimi
10. máj 2009

Kosska dobru a zajtra samé dobré správičky 😉

evita6
10. máj 2009

No nič idem sa aj ja uložiť do postele kuknem telku a to ma uspí....
tak papa a do rána nech sú už aj nejaké bábätká - všetkým veľa zdaru 😉

kackabrcka
10. máj 2009

koska - kecni s lekarom uz konecne, chcelo by to navstevu toho noveho 😉
mimi - to mne ani nerobili takze ja to tiez neviem.. to sono v 12tt a urcenie tt presne JA som mala len jeden termin a to 8.5. takze som po zaruke uz 😀 😀 idem ja koceny-dobru noc, som zvedava co bude zajtra u lekara info dam po 16tej..

kosska3003
10. máj 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuu noc
kacka uvidim v stredu sa uz vyjedria pa

sssimi
10. máj 2009

Dobrú nocku Kočky. Ja som zvedavá ako skončí hokej nakoniec. Idem kukať a papkať ešte niečo 🙂

mystery7
10. máj 2009

ja si este surfnem, co je nove vo svete
vsetkym dobru noc

mimi21
10. máj 2009

kacka a mausy uz mala kontrakcie, ze isla do nemocky?
alebo jej odtiekla voda?

mimi21
10. máj 2009

no kacka uz asi isla...
idem aj ja tak peknu nocku vsetky a uz nejake babetka by to chcelo 😵

kackabrcka
11. máj 2009

pekne ranko ci ako 😀 u nas prsi, otras. idem o 8smej lekarovi a uz ani neviem co si obliect 😠

jamaat
11. máj 2009

Dobré ránko.

Kacka, u nás je pekne, ale poobede sa má zamračiť a aj pršať. To nám asi vy pošlete 🙂

Túto noc som blbo spala a som zlostná.

mimi21
11. máj 2009

pekne ranko mamicky cakatelky 😉

pozeram ze nie som jedina co sa dnes nanic vyspala
to mam za to ze som sa vecer poriadne najedla a ja s plnym bruskom velmi spavat neviem 😠

vecer boli zase poslickovia, ale som sa z toho zase samozrejme vyspala 😠
asi uz ani spavat nebudem, radsej ...

tanulik21
11. máj 2009

dobre ranko,

mimi ani ja som sa poriadne nevyspala, ale to preto, ze dnes mame tuuuu KONTROLU, tak dufam, ze si ma tam uz nechaju a ja budem moct poslat sms, ze sa nas drobcek uz konecne narodil - ehm akurat mi napadlo, sak ja nemam ciselko na dadku, tak nebudem mat dat ako vediet, poslite rychlo prosim IP, alebo s vasim ciselkom ...

... som inak pekne na cucky, tesim aj bojim .... 😵

tanulik21
11. máj 2009

aaa este :

Kackabrcka - silno drzim palceky, nech to dnes vyjde aj tebe,
a Simi a Kosska - ked sa vratim (ak by som sa dnes nevratila 😀 ) - nech ste uz davno s babatkami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre