Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
11. máj 2009

Dievčatá, nestresujte toľko! Aj ja by som to už chcela mať za sebou. Ale tento kôň mýli, lebo ukazuje o týždeň viac. Potom je človek ešte nedočkavejší.

dualcore
11. máj 2009

ahojte...zas sa mi podarilo ukradnut si chvilku kym Kori spinka 🙂
Tak kolke zas pribudli?musim kuk kodadin albumik nech som v obraze 😀

sssimi
11. máj 2009

Dual asi nikto. Možno Dupinka to má za sebou, ale ešte sa neozvala.

Jamat dobre to tu ukazuje. Keďže som 41+1, tak je to prebiehajúci 42tt...

atima
11. máj 2009

aj mne sa ukazuje týžden viac

jamaat
11. máj 2009

Sssimi - lenže tehotenstvo sa určuje v ukončených týždňoch, nie prebiehajúcich.

Pridala som aktuálne fotky bruška.

dualcore
11. máj 2009

takze ten porodny naval sa trosku zbrzdil ☹

mimi21
11. máj 2009

ano ssimi jamaat ma pravdu,
ale ja som sa to napriklad tiež dozvedela len nedávno, že by sa mal vždy brať do úvehy len ukončený týždeň a nie prebiehajúci

jamaat
11. máj 2009

Ahoj dual. Zdáš sa byť spokojná, tak asi je všetko OK. Však?

Ja nemám ani len tých poslíčkov, nič. Ale nemala som to ani v prvom tehu, takže asi som taká bezposlová. 🙂

jamaat
11. máj 2009

Kossku môže ozaj aj šľak trafiť, keď má aj zle určený termín pôrodu a ešte aj kôň ju zavádza. Robí jej to sklz 3 týždne, hoci v skutočnosti to tak nie je.

dualcore
11. máj 2009

jamat ano som spokojna...s korim uz mame svoj rezim tak je dobre.v noci mi krasne spava a cez den si poplace len ked sa pyta na cicik :D

jamaat
11. máj 2009

dual, tak to je super. Je to dôležitý krok. Nech vám to tak funguje aj naďalej. Ja to budem musieť ešte aj s venčením psa skĺbiť 🙂 ....ale tak aspoň prvý týždeň-dva pôjde za mňa ráno s ním chlop ešte pred cestou do práce.

rybca
11. máj 2009

Ahojte, mna vcera tak rozbolelo podbrusko, ze som myslela, ze uz by to mohlo byt, ale ako som si lahla sa to upokojilo, nanestastie sa mi este vcera pustili sople, nechapem z coho, uz to vsetko chcem mat za sebou

rybca
11. máj 2009

jamaat - aj ja to budem musiet sklbit s vencenim, ale kupila som si na take rychlovky klokanku, asi sa budem bat len tak vybehnut von, z nasho piateho bez vytahu, asi by som sa zblaznila kym by som vybehla keby sa nieco dialo, a to este neviem ci mi von bude fungoovat vysielacka, este sme to netestovali, ale nastastie moja psica je trenovana a staci jej v najhorsom pripade choodit 2x za den, a ked sa riadne vycika ked pojdeme kocikovat, tak by to malo byt uplne bezproblemove..🙂

mystery7
11. máj 2009

ahojky kocky
takze sme tu ostale len cakatelky 😉

dualcore
11. máj 2009

myste nie aj jedna mamicka :D
ja nastastie zvieratko nemam tak sa mozem plne venovat len malemu 🙂

mystery7
11. máj 2009

ahojky dual 🙂 ty sa nas drzis 😉 lebo mamicky si uz spravili vlastnu temu. Ja kym sa tam dostanem, vy vsetky uz budete profesionalky 🙂

inac obdivuje kocky, ktore maju doma este nejakeho psika, lebo praca okolo dietata da dost zabrat, hlavne na zaciatku

sssimi
11. máj 2009

My máme našťastie dvor, keďže bývam na dedine, tak stači psíka len vypustiť 🙂

Babuľky ja som sa konečne dovolala do sociálky a zistila som že naša perfektná účtovníčka mi zase neposlala ani ukončenie PN a ani žiadosť o materské 😠 😠 😠 a to ju tam má už od konca marca.... Rozdrapí ma P...a jedna... Absolutne si neplni svoje povinnosti. Presne toto som mala pri nástupe na PN-vtedy som zistila, že nie som ani zaevidovaná na sociálke. Riešila som to 4 mesiace... A teraz môžem začať od znova... A ešte ma aj chudina nezdvíha... Šak ja jej vyčistím žalúdok....

rybca
11. máj 2009

Dievcata, co by ste urobili na mojom mieste? prave mi volal sef, ze v piatok je v praci gulas party, ze by boli radi keby som prisla, ma to len jeden hacik, je to v Brezne..🙂 Isli by ste?

mimi21
11. máj 2009

rybca a ty akoze potom este nerodis, ked byvas na piatom a si bez výťahu, tak ty sa po schodoch asi nachodíš 🙂

ináč s tou prácou okolo babetka v začiatkoch, mne chce strašne prísť pomôcť sestra, ale ja si fakt neviem predstaviť, že s čím by mi mala pomáhať, veď kojiť namiesto mňa nebude môcť, uptratať a nakúpiť môže aj mm tak ja fakt neviem s čím by mi mala pomôcť...
ale možno keď sa to narodí, tak pochopím...

zuzkaprofant
11. máj 2009

kvetinka ja moje mliecko ked nevypije hned vylievam ho ale ked pijde hodku a este chce a je to chladne tak zohrejem ale nie tak ze dam spet do chaldnicky a zohrevam

simi chuda moje pretahujes ze´?Nezavidim ti

rybca
11. máj 2009

mimi - vidis..🙂 toje ako so simi, ta tiez robi vsetko pre to aby porodila, a stale nic..🙂

kodada
11. máj 2009

mame nove majovciatko 😉 KONECNE

Priatelia a znami, uz som medzi vami: volam sa Adam S., mam 3000 g a meriam 49 cm. Sme v poriadku a uz sa na vas tesim.
Dupinka

sssimi
11. máj 2009

Zuzka ani nehovor... Už toho mám dosť... Ja by som už tak veeeľmi chcela vidieť tú našu bambuľku...

Rybca dosť pochybujem, že tam pôjdeš 😀 Do piatku už budeš rozpadnutá 😀 , ale ak by nie a má ťa kto zaviesť a aj pre teba rýchlo prísť, tak prečo nie 😉

Ja asi dnes spravým štiplavý guláš... Vraj aj štiplavé môže rozbehnúť pôrod. A to už je posledná vec, ktorú som neskúšala okrem hladovky (ale to mi príde moc náročné na mňa)

rybca
11. máj 2009

tak super, konecne, zelam dupinke aj adamkovi vela zdravicka a vsetko dobre..🙂

sssimi
11. máj 2009

Dupinka supéééér. Mooooc gratulujééém. Už sa teším na dojmy z pôrodu.

sssimi
11. máj 2009

Kočky inak ťaháme chlapčenskú šnúru. Všimli ste si?

mimi21
11. máj 2009

no tak gratulujem moc novej maminke aj jej syncekovi nech su hlavne zdravučkí 😵 😵 😵

sssimi ja som si včera večer dala štiplavé mäsko, a jedine mi z toho bolo ťažko, nespala som dobre v noci a pálila ma záha 😖

ale dúfam, že keď to nepomohlo tmne tak u teba to zaberie 😉

rybca
11. máj 2009

simi - cak priatel by siel so mnou, a v BB mam brata, takze by to bolo skoro ako doma...🙂 chcela by som tam ist, lebo neviem ci sa medzi nich vratim po materskej..🙂

mimi21
11. máj 2009

sssimi tak už by to malo odpíáliť aj nejaké dievčatko 😉
adeptiek je tu fúúúúra 😀 😀 😀

mystery7
11. máj 2009

simi: tak toto je uz vrchol, ved take veci by mala vybavovat ako prve. Co robi v praci??? hlavne sa velmi nestresuj, nie ze koli nej porodis. SKus to predychat. Ale zaludok by som jej aj ja inac vycistila 😠 😠

nam zas prerabaju blok, tak nam vrtaju ako sialeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre