Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
11. máj 2009

ja som tu - odstriekavam mliecko 🙂

kosska3003
11. máj 2009

jaj no vidim ze mate kopec roboty monka a ako śi odstriekavas rucne ci odsavackou

sssimi
11. máj 2009

Siri Klárka je šidlo 😀 😀 😀

monkap
11. máj 2009

kosska: uz mam odstriekane ... ja jedine rucne 😉

sssimi
11. máj 2009

Jeeeej Zuzkad malý je tuším celý tato 😀 Je krásny!!! Zavidím 😉 Pôrod si mala nádherný. Aj ten závidím 😀

kosska3003
11. máj 2009

monka tak super uz to mas pre dnes zasebou 🙂 no ja tiez neviem ako budem uvidime ako budem na tom s mlieckom

sssimi
11. máj 2009

Kosska tebe už sa púšťa kolostrum?

sirinka
11. máj 2009

sssimi no to je...teraz ma maniu vo vylievani vody z vane... 😒

sssimi
11. máj 2009

Siri a to ešte nevidela dokonalú búrku 😀

kodada
11. máj 2009

ahojte som spat, navstevu svokry som prezila, zdrzali sme sapol hodky, vyfasovali sme domace vajcia a sli domov 😉

sssimi
11. máj 2009

Dadi tak sa oplatilo aspoň kvôli tým vajciam 🙂

kosska3003
11. máj 2009

sssimi akurat som vysla zo sprchy a vzdy sa kukam na bradavky a mam tam nieco zasusene tak zltkaste a niekedy citim ze mi nieco vytecie ked nemam podprdu tak mam na pyzame take flaky ale uplne male

sssimi
11. máj 2009

Dadi už aj Zuzkad má fotočky Nicolasa v albume a písala aj o pôrode.

Inak ako rodila Kasis?

sssimi
11. máj 2009

Kosska tak to si na tom lepšie ako ja... Ja skoro nič len keď stláčam, tak občas sa nejaká kvapôčka zaleskne...

kosska3003
11. máj 2009

sssimi ale neviem ci je to ono vies a tie flaky som mala mozno raz dva krat zeby to bolo niake pravidelne to nie

monkap
11. máj 2009

kosska: to som odstriekavala pre patrika, dostane pred spanim namiesto sunaru 😵

kodada
11. máj 2009

simi, uz som jej pisala ktoru fotku chce dat do spolocneho albumu, ale dakujem 😉
mi sme tam sli prave koli tym vajciam, dostala 60 a jej to bolo vela ... hned som mala na veceru chlebik vo vajci 😉

sssimi
11. máj 2009

Kosska to by nemalo byť nič iné.... Inak je to sranda, že niektoré tehotné s tým majú robotu už pomaly od 20tt a my ešte nič...

kosska3003
11. máj 2009

monka jasne ved ked mas dost mliecka len mu daj je to lepsie ako sunar isto a chuti mu 🙂

kosska3003
11. máj 2009

ja mam zase brusko ako kamen idem skusit este poskakat na lopte po porode ju isto sfucim alebo ju dam svokre nech sa tam na nej deti bavia ja ju nechcem ani vidiet 🙂 😉

evita6
11. máj 2009

Ahojte tehulky a mamičky

Malý Nicolas je teda krásny také svetlé bábätko som dávno nevidela - krásnučký blonďáčik 🙂

Dnes sa nikto nechystá do pôrodnice. Ja som celý deň nespokojná a bolí ma bruško, teda pichá ma v panve ani chodiť sa mi nedá. A som taká nekľudná na vštetkých dnes mimoriadne vrčím. 😢
Všetky žienky z okolia čo mali podobné termíny už odrodili len ja tu stále straším z bruchom. 😠

na bradavkách sa aj mne objavujú len žltkasté vecičky, a pri masírovaní sa objaví nejaká kvapôčka ale žiadna sláva to nie je

monkap
11. máj 2009

kosska: zatial som mu dala iba raz trosku a vypil v pohode ... uvidim dnes, ked dostane pred spanim , co na to povie ... snad bude chutit 😔

sssimi
11. máj 2009

Monkap a Paťko ti materským mliečko neohrdne?

Dadi tak treba. Vajička su dobré na prevenciu proti rakovine prsníka, ale aj tie s mierou. Tehotné by mali len raz za čas 😉

kosska3003
11. máj 2009

kodada no to dobre ja si dam chlebik zajtra vo vajicku mnam
ssssimi mi sme asi neni normalne 😀 😀 neboj aby sme neplakali potom ze mame vela mlieka 🙂

kosska3003
11. máj 2009

evita ahoj dneska mame dve babatka dupinka a zoe maju to uz za sebou
monka tak to mas super len mu daj

sssimi
11. máj 2009

Kosska loptu si nechaj. Malá si teraz zvykla na ten pohyb a ak ti nebude chcieť spinkať, tak si ju zoberieš na ruky sadneš na loptu a pekne ju uspíš... Suseda si to nevie vynachváliť...

Evita neboj my s kosskou a tanulik sme tu stále 😉

kackabrcka
11. máj 2009

koska - nerob chute na chlebik vo vajku lebo taky dobry chlebik ako v SR tu nemaju 😠
evita - no ja nemam vobec naliate prsia ☹

sssimi
11. máj 2009

Kosska tak potom budem aj mm dávať do kávy 😀

monkap
11. máj 2009

sssimi: zatial som mu iba raz dala ochutnat a vypil ... ani sa netvaril nejako prekvapene, ze co to je ... tak uvidim, ked dostane pred spanim co povie ... sama som zvedava

kosska3003
11. máj 2009

sssimi ja ju len dam svokre o poschodie nizzsie a ak bude mala nervozna tak pobezim ponu ved este som si na nu nesadla ani akasi unava ide na mna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre