• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

zuzkad tak tebe zabrala fitlopta?
ja som uz dnes dala 2krat 15 min, kackabrcka ma vyhnala :grinning:
idem teda este hopsat, lebo do pondelka sa mi cakat nechcea a uz ani nemam nervy :confounded:
12. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka moj mal tiez zltacku ale ze slabu tak ho nedavli pod lampu , ale ked osm videla kao ho krmia so striekackou ako vtacatko tak mi nebolo jedno inac ani mne nikto nic neukazal len raz ako sa prebaluje a to bolo vsetko ale chodi ku mne hebame co je supertak mi ukaze co treba robit inac by som nevedela nic :unamused:

inac na sk ste si pred a po nedezinfikovali sami s obruskami zachodik a aj prebalovacipultik pre maleho?
Ja som mala dobre ze zachodik som pouzivala ja a susedka moja tak bol super cistucky a super bolo ze bol tam aj bidet ci ako sa to vola inac by to bola burtalitka :grinning:
12. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no lepsie striekackou ako z flasky... :wink:

ja som bola pri klarke na nadstandarte, takze sme mali tiez socialne zariadenie len dve...
12. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj co si hned som im povedala nech mu daju flasticku mojmu malemu co si ja ked vidim ze ako sa morduje s cicikom hned ide flasticka :grinning: :grinning: akurat si idem mlieko vystirekat potom budem tu kym sa maly nezobudi ide mi ordinacia :grinning:
12. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj ja uz skacem idem skakat pri ordinacii a sem tam kuknem sem :slight_smile:
12. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka u niektorych deticiek flaska moze sposobit odstavenie babatka z prsnika...a ja teda nemam zaujem niekolko mesiacov mliecko len odsavat, pripadne davat kravske umele...
12. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka to mi pripomenulo ked mi maleho zobrali na sono tak som prisla na izbu a poplakala som si, ze ho mam prec od seba, ze je tam chuda sam v tej izbe a co ked place a ja tam nie som :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale je to uz lepsie...som rada, ze som doma,,,,tu to beriem vsetko inak a snazim sa byt zodpovedna, len keby som toho mliecka mala viac aj na odsatie do flasky, aby som mala zasobu, aby som mohla aj popripade vybehnut a maly by dostal zo striekacky mliecko ked by som isla napriklad rychlo do obchodu :wink: :wink:
12. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.mam dceru lenku narodila sa 8..5.2009 mieri 3100 48 cm.kodada ostatne info neskor.
12. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gavslavka - gratulujem :zipper_mouth:

ja tu este strasim stale nic, budem asi odkazana na vyvolavacku piatok ci pondelok :frowning2:
12. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gavslavka gratulujem a vela zdravicka prajem
12. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.dakujem baby aj ja som bola na vyvolavanom porode tabletkou.a už bol najvyši čas.ale trvalo to len 4 hod a mala bola na svete.rodila som v NZ som velmi spokojna .to sa neda porovnat s roomingom spred 16 rokov na kramaroch.starostlivost detskych a ženskych sestier super
12. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi - a zabrala trosku ? fitka.. ja som ta vyhnala no ved ked :cry: ze nic sa neotvaras tak aspon hopsaj.. neboj aj ja pojdem este hopsat ked neporodim do stvrtka vecera.. :wink:
12. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gavlaska tak to je dobre ze si bola spokojna mna zajtra caka verdikt tak som zvedava ako ja dopadnem
12. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulko gavslavka, len mi povedz este cas narodenia :wink:
12. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hopsala som dnes uz tretikrat :slight_smile:
uvidime co bude do rana
poobede boli take trochu bolesti v podbrusku, ale na d tymi sa ja uz ani nepozastavujem, lebo aj su a mala stale nic...
12. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja este hopsam a tiez nic uz som si aj vinka dala trosku a este idem hopsat nech mi zajtra povedia ze mi idu vyvolat porod uz by mi mohlo konecne nieco vynst
inac dneska je to uz 4 prirastok aj keddve babatka sa narodili minuli tt sa to poriadne rozbehlo
12. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska ale konecne to bolo dievcatko, uz bola ta tabulka prilis modra :grinning:
12. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ze by konecne zacala dievcenska snura :wink: :wink: :wink:
no bodaj by !!!
12. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada - ved aj my s koskou cakame kocky a mausy tiez ta sa neozvala od vcera rana tak mozno je nemocka aj ked maju dat info no zatial nic..
mimi - no nad bolestami sa nepozastavujem uz ani ja kym nebude fakt na zemi tak do nemocky nejdem.. a plodovka sa drzi takze nic neriesim.. :confounded:
12. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada no ved som to pocitala bolo to 14 ku 10 uz sa to zacalo ruzoviet to je dobre a dufam ze to pojde aj dalej takto je nas tu dost co mame mat dievcatka
12. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je nas tu fuuura, co cakame na tie nase babule
kacka a tebe uz odisla ta zatka? ked ti dr. hovoril, ze uz ti zacina odchadzat
12. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad napisala som ti ohladne toho odsavania IP

a gavslavke gratulujem k dievcatku... :slight_smile:
ja idem sprska zajtra som tu ak sa nepostasti :dizzy_face:
dievcatka cakate, len sa im nechce ist von :wink:
12. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada tak tak akosika su lenive tie nase babule
12. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic baby ja si asi pojdem pomaly uz lahnut este sa chcem vyspat poriadne lebo v nemocke sa asi moc nevyspi a zase ma bude boliet cely clovek tak sa tu drzte a ked dojdem domov uz s malou nech vas tu nevidim co uz mate termin alebo po termine nechh uz sme v teme majove maminky
12. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska tak drzim na zajtra palce... :wink:
12. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri diky potom dam vediet kodade ked to budem mat za sebou tak dufam ze to bude cim najskor :slight_smile:
12. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska daj cim skor...aj pred ak budes zvladat...budem na teba intenzivne mysliet
12. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska aj ja drzim palceky, nech sa uz Marika vypyta na svet :wink:
12. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok