• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

Musíme na Kossku vysielať nejaké signály ako sme posielali Kodade, ale teraz kvôli pôrodu :grinning: Chúďatko nech dlho neleží v nemocke... Ale ona sa ešte dnes ozve určite že už je Marika vonku :slight_smile: Teším sa na to!!!
13. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja myslim na kossku ... nech uz ma babo cim skor pri sebe ... nespominala nahodou, ze si vezme aj notebook?
13. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ako sa máte?
monkap- kosska spomínala, že si bere so sebou aj notebook, tak sa hádam hneď ozve ako sa bude dať :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pomaly chystam na kontrolu do nemocky, som objednana na 17:00
13. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
takze Kosska este nic? :confused:

ja sa pomaly stahujem z domceka, no uz nevladzem nic :unamused: strasne ma bolia nohy, hlavne tie casti za kolenom - neviem ako sa volaju (zakolenie? :slight_smile:)... asi mi maly tlaci na cievy :confounded:
13. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Som kosskina kamoska, buduca svagrinka :slight_smile: Kosska este nema notebook, ak by sme jej ho zajtra zaniesli, nechcela ho dnes, ak by nahodou isla rodit, ale zatial nevola, tak mozno aj.... :slight_smile:)
13. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, aj ja som taka rozbita. CO sa tyka mna, tak ma strasne boli stehna tesne nad kolenom z vnutornej strany. asi to mam z lezania na boku, vzdy si nejako nhy poskladam a tam sa mi o seba opieraju. ale je to hnusne, lebo si uz nemozem ani cupnut, zdvihnut nohu, nic. mam roblem dostat sa do vany a potom von :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micva: vdaka za info, snad uz to ma aj za sebou, nech sa nam dlho netrapi :wink:
13. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micva: drzime jej palce. .. mozno jej dali vyvolavacku
13. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - no ja mam problem stat na pravej nohe, tak mi striela bolest za to koleno :frowning2: a to mame termin AZ buduci tyzden :pensive:
mys tak sa srž a daj vedieť ako si dopadla...
lasenka-tak to ti nezávidím sťahovať sa...len si neublíž...
mys: za sebou este asi nie ... ved kym sa dostala z prijmu na izbu bolo urcite min. 12hodin ...
13. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka: ved ja viem, je to este tyzden a pol :sweat_smile: citim sa cim dalej opotrebovanejsie. sa tesim ako uz budem moct spat na chrbte a bruchu, na neznasam spanok na boku :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - ked to neurobime teraz, caka nas to potom... nechala by som to aj na muzika, no viem si to potom predstavit :confused: musim mat vo veciach prehlad :wink:
13. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kocky, vam sa to uz rozbieha :wink: , uz ste vo finale, tak drzkam vsetkym mamickam cakatelkam palceky, nech sa vam narodia krasne, zdravucke deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nech mate co najlahsi porod. :slight_smile:

Ja som rodila 08.05.08, uz sme slavili prvy rocik a rada si spominam na krasne chvile spred roka, aj nostalgia sa v den simonkovych narodenin dostavila, ked som spominala na porod a jeho narodenie :wink:
13. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka: ona uz dost prenasala, tak ja jej prajem, uz len rychly porod, tak max. 2 hodinovy :wink:
13. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka: viem si to predstvait.
nam teraz opadla sterka v kuchyni z plafona a chcem to dat opravit :confused: je to na nervy
13. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - tak ja som si zvykla spat na boku, hoci niekedy citim az prelezaniny, ked sa otacam :unamused: ale tie posledne dni su naozaj o drzku, len dufajme, ze nebudeme prenasat az do juna :unamused:
13. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...zase ja...prisla mi navsteva a mne odtiekla voda...a pomaly nastupuju kontrakcie, takze idem na druhy pokus do porodnice...drzte palce...
13. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: presne tie prelezaniny uz citim aj ja
minule som poobede zaspala v divnej polohe po sediacky, ked si predstavim lah na boku, tak hned vsetko boli :confused:
sirinka - drzim palceeeeeeeeeee :dizzy_face:
siri: drzime palce, silno silno a nech uz to mas az sebou :wink:
13. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - mas len ten jeden termin - 26.5.?
13. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri: drz saaaaaaaaaaaaaaa .... nech ma klarka surodenca cim skor na svete ... vela sil :wink:
13. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - ahojky :wink: citala som ten odkaz v Majovych babätkach... takze masticku pouzivas aj teraz?
13. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: samozrejme :wink:
13. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - a normalne ju nechavas zaschnut, ako si pisala? niekde som citala, ze zena moze zacat s pouzitim masticky uz pred porodom... co myslis? bojiiiiim sa kojenia :frowning2:
13. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako čítam dnes asi pribudne ďalšie májovčiatko :slight_smile:
a my kedy pôjdeme?
13. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: ako zaschnut?? dokojim a natriem, dam tampon a podprdu ... a pred kojenim tiez trosku natriem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - a sirinka ma termin az po naaaas :wink:
13. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok