• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

las ja mam termin 26.5. a 24.5. :grinning: a siri nas uz preskocilaaaa

idem, potom sa ozvem, pa
13. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veď to :frowning2: ..a ja už nevládzem v tomto teple...a načo je dobrá tá mastička?
13. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monka - tak so to myslela, natriet a nechat :wink: ach boze...
martinka - mala som problem s bradavkami pri Matkovi, tak sa teraz pytam Monky, ci jej pomaha... ide o masticku Babylove na bradavky
13. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa začali zmenšovať prsia, tak som zvedavá či budem kojiť...
13. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martina - nebooooj budes, nezalezi na velkosti prs :wink:
13. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, idem si ja natiahnut tu nohu :wink: pekny dnik zatial :wink:
13. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siri drž sa!!! Ja už si varím gulášik... Dáme čípoš-možno pomôže... Veď ja som tu hneď po Kosske a ona už pravdepodobne rodí... A dokonca druhý termín som mala ešte pred jej druhým termínom... A to som si myslela, že porodím v apríli :frowning2: ... Ale vydržíííííme...
13. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja som mala dnes kontrolu - vyšetrenie, CTG, sono. Hlavička je už dole, otvorená som na jeden prst. Ibaže ten môj divoch sa rozhodol na CTG tváriť ako strašne spavé a nehýbavé dieťa, takže ak sa v pondelok bude tváriť zase tak isto, v utorok by som mala ísť na vyvolávačku. Pritom doma mi ide brucho rozkopať, ale hlavne medzi šiestou a jedenástou večer.

mimi - to cervikálne skóre neznamená len otváranie, ale aj skracovanie krčka. Takže to tvoje číslo podľa mňa znamená dĺžku krčka, nie otvorenie na 2 prsty.
13. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jamat tak to máš super... Keby mne tak už niekto povedal, že keď nie do piatka, tak potom vyvolajú, ale ani hovno... Nechajú ma trápiť sa :angry:
13. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas pravdu sssimi,uz ta nechavaju fakt dlho...
13. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky tak mi asi dnes pojdeme do nemocky radsej raz navyse ako neskoro.. lebo spinim a volala som porodnej babe a ze mame prist nech ma pozru no a ze ked mam este bolesti v krizoch v norme mozme ostat doma.. no ale bolesti zacinaju aj dole vystrelovat tak mozno :wink:
13. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kacka-držím ti palce a z nemocky sa vráť už len s novým májovčiatkom :wink:
13. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinka tak to dufam ze si ma tam nechaju uz dnes lebo inak zajtra poradna.. ale radsej sa prevezieme navyse ako keby sa malo nieco stat.. :wink:
13. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sa to asi rozbehne...do nemocnice išla sirinka,kosska a teraz ty...tak veeeeeľmi sa z vás teším, ale aj trošku závidím v dobrom :sunglasses:
13. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj sirinka ta kedy? ty mas trosicku este cas.. by som bola rada keby uz koska porodi ta by si to zasluzila uz :wink: no si ju tam nechali asi ked este kodada nic nepise ale ved da info.. ono to uz 11.5. mausy rozbehla.. :slight_smile:
13. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pozeram, že to nabralo riadne obratky :slight_smile:
siri aj kacka, drzte sa, nech su drobci rychlo na svete :slight_smile:

ssimi ja som dala na obed nakoniec mexicku pizzu, tiez stiplavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom sme sa s mm trochu prešli a teraz som si pospinkala a som vas docitala

juuuj aj ja tak trosku zacinam zavidiet :sweat_smile:
13. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi to ani neviem ze siri isla ..
keby si dam ja stiplave mi vylezie poklad odniekal :cry:
13. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám ešte trošku čas, ale v tomto teple je to na nervy :unamused:
13. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kacka na minulej strane pisala, ze jej prisla navsteva a odtiekla voda :slight_smile:
13. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi - aha no nestiham nejako docitavat :frowning2: tak mne sa voda drzi len spinim uz od pondelka od poslednej poradne a dnes aj brusko tvrdne a je toho viacej tak pojdeme radsej nemocka.. aj ked len na otoc..
13. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved radsej pre istotu, nech ta mrknu a povedia ti co sa deje
13. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som naspäť...umyla som schodište a cítim sa ako by som vyšla pešo na ôsme :fearful:
13. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja už mám gulášik hotový, tak idem papkať :wink:
13. máj 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sssimi, ja tiež nemám ešte nič isté. Ak bude v pondelok CTG normálne, že sa bude malé hmýriť, tak mi nič vyvolávať nebudú. Budem pekne čakať.
13. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa lucim, keby sa narodi dam info kodade hned a keby nas pustia domkov tak rano sa tu objavim do 11stej urcite.. :wink: dufam ze aspon koska to ma za sebou :dizzy_face:
13. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drž sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, vacsinou Vas len citam a obcas poprosim o radu. Vzdy ste mi vedeli poradit, tak Vas poprosim znova. V pondelok mi zistili na poradni vysoku koncentraciu bielkovin v moci...takze nejaky zapal. Dostala som antibiotika, cipky, ktore si vzdy na noc vkladam do vnutra, ale tusim to moc nezabera, neustale sa mi chce cikat, nemozem povedat, ze je to bolestive, ale neni to prijemne a boli ma casto mechur. Teraz neviem, ci je to tym, ze malicka ma pekne zvnutra okopava, alebo je to zapalom. Ta bolest totiz neni permanentna, ale obcasna. Mali ste niektora problem s bielkovinou a pravdepodobnym zapalom? Dakujem, snad mi niektora z Vas bude vediet poradit.
13. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, takze Kosska to este za sebou nema :( povedali jej vraj, ze este to na porod ani nevyzera, tak uvidime, co zajtra... boze, chuuuda, mne sa zda, ze uz je tehotna dva roky.
13. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
micva: ani jej nepovedali ci a kedy budu vyvolavat porod??
13. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trogir, mrzi ma go , ale ja ti neporadim
nemala som s tým skúsenosti
13. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok