Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
13. máj 2009

las ja mam termin 26.5. a 24.5. 😀 a siri nas uz preskocilaaaa

idem, potom sa ozvem, pa

martinaxyz
13. máj 2009

no veď to ☹ ..a ja už nevládzem v tomto teple...a načo je dobrá tá mastička?

lasenka
13. máj 2009

monka - tak so to myslela, natriet a nechat 😉 ach boze...
martinka - mala som problem s bradavkami pri Matkovi, tak sa teraz pytam Monky, ci jej pomaha... ide o masticku Babylove na bradavky

martinaxyz
13. máj 2009

mne sa začali zmenšovať prsia, tak som zvedavá či budem kojiť...

lasenka
13. máj 2009

martina - nebooooj budes, nezalezi na velkosti prs 😉

lasenka
13. máj 2009

babulky, idem si ja natiahnut tu nohu 😉 pekny dnik zatial 😉

sssimi
13. máj 2009

Siri drž sa!!! Ja už si varím gulášik... Dáme čípoš-možno pomôže... Veď ja som tu hneď po Kosske a ona už pravdepodobne rodí... A dokonca druhý termín som mala ešte pred jej druhým termínom... A to som si myslela, že porodím v apríli ☹ ... Ale vydržíííííme...

jamaat
13. máj 2009

Ahojte. Tak ja som mala dnes kontrolu - vyšetrenie, CTG, sono. Hlavička je už dole, otvorená som na jeden prst. Ibaže ten môj divoch sa rozhodol na CTG tváriť ako strašne spavé a nehýbavé dieťa, takže ak sa v pondelok bude tváriť zase tak isto, v utorok by som mala ísť na vyvolávačku. Pritom doma mi ide brucho rozkopať, ale hlavne medzi šiestou a jedenástou večer.

mimi - to cervikálne skóre neznamená len otváranie, ale aj skracovanie krčka. Takže to tvoje číslo podľa mňa znamená dĺžku krčka, nie otvorenie na 2 prsty.

sssimi
13. máj 2009

Jamat tak to máš super... Keby mne tak už niekto povedal, že keď nie do piatka, tak potom vyvolajú, ale ani hovno... Nechajú ma trápiť sa 😠

slnecnica11
13. máj 2009

mas pravdu sssimi,uz ta nechavaju fakt dlho...

kackabrcka
13. máj 2009

kocky tak mi asi dnes pojdeme do nemocky radsej raz navyse ako neskoro.. lebo spinim a volala som porodnej babe a ze mame prist nech ma pozru no a ze ked mam este bolesti v krizoch v norme mozme ostat doma.. no ale bolesti zacinaju aj dole vystrelovat tak mozno 😉

martinaxyz
13. máj 2009

kacka-držím ti palce a z nemocky sa vráť už len s novým májovčiatkom 😉

kackabrcka
13. máj 2009

martinka tak to dufam ze si ma tam nechaju uz dnes lebo inak zajtra poradna.. ale radsej sa prevezieme navyse ako keby sa malo nieco stat.. 😉

martinaxyz
13. máj 2009

dnes sa to asi rozbehne...do nemocnice išla sirinka,kosska a teraz ty...tak veeeeeľmi sa z vás teším, ale aj trošku závidím v dobrom 😎

kackabrcka
13. máj 2009

aj sirinka ta kedy? ty mas trosicku este cas.. by som bola rada keby uz koska porodi ta by si to zasluzila uz 😉 no si ju tam nechali asi ked este kodada nic nepise ale ved da info.. ono to uz 11.5. mausy rozbehla.. 🙂

mimi21
13. máj 2009

no pozeram, že to nabralo riadne obratky 🙂
siri aj kacka, drzte sa, nech su drobci rychlo na svete 🙂

ssimi ja som dala na obed nakoniec mexicku pizzu, tiez stiplavu 😝 , potom sme sa s mm trochu prešli a teraz som si pospinkala a som vas docitala

juuuj aj ja tak trosku zacinam zavidiet 😅

kackabrcka
13. máj 2009

mimi to ani neviem ze siri isla ..
keby si dam ja stiplave mi vylezie poklad odniekal 😢

martinaxyz
13. máj 2009

mám ešte trošku čas, ale v tomto teple je to na nervy 😒

mimi21
13. máj 2009

kacka na minulej strane pisala, ze jej prisla navsteva a odtiekla voda 🙂

kackabrcka
13. máj 2009

mimi - aha no nestiham nejako docitavat ☹ tak mne sa voda drzi len spinim uz od pondelka od poslednej poradne a dnes aj brusko tvrdne a je toho viacej tak pojdeme radsej nemocka.. aj ked len na otoc..

mimi21
13. máj 2009

no ved radsej pre istotu, nech ta mrknu a povedia ti co sa deje

martinaxyz
13. máj 2009

už som naspäť...umyla som schodište a cítim sa ako by som vyšla pešo na ôsme 😨

sssimi
13. máj 2009

Ja už mám gulášik hotový, tak idem papkať 😉

jamaat
13. máj 2009

Sssimi, ja tiež nemám ešte nič isté. Ak bude v pondelok CTG normálne, že sa bude malé hmýriť, tak mi nič vyvolávať nebudú. Budem pekne čakať.

kackabrcka
13. máj 2009

tak sa lucim, keby sa narodi dam info kodade hned a keby nas pustia domkov tak rano sa tu objavim do 11stej urcite.. 😉 dufam ze aspon koska to ma za sebou 😵

martinaxyz
13. máj 2009

🙂 🙂 🙂 drž sa 🙂 🙂 🙂

trogir
13. máj 2009

kocky, vacsinou Vas len citam a obcas poprosim o radu. Vzdy ste mi vedeli poradit, tak Vas poprosim znova. V pondelok mi zistili na poradni vysoku koncentraciu bielkovin v moci...takze nejaky zapal. Dostala som antibiotika, cipky, ktore si vzdy na noc vkladam do vnutra, ale tusim to moc nezabera, neustale sa mi chce cikat, nemozem povedat, ze je to bolestive, ale neni to prijemne a boli ma casto mechur. Teraz neviem, ci je to tym, ze malicka ma pekne zvnutra okopava, alebo je to zapalom. Ta bolest totiz neni permanentna, ale obcasna. Mali ste niektora problem s bielkovinou a pravdepodobnym zapalom? Dakujem, snad mi niektora z Vas bude vediet poradit.

micva
13. máj 2009

ahojte baby, takze Kosska to este za sebou nema :( povedali jej vraj, ze este to na porod ani nevyzera, tak uvidime, co zajtra... boze, chuuuda, mne sa zda, ze uz je tehotna dva roky.

monkap
13. máj 2009

micva: ani jej nepovedali ci a kedy budu vyvolavat porod??

mimi21
13. máj 2009

trogir, mrzi ma go , ale ja ti neporadim
nemala som s tým skúsenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre