• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

Sirinke gratulujem.

Kodada - celkom pekný ticker som našla. http://www.widdlytinks.com/pregnancy/pregnant-mother/
14. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka: tak to je na nervy, este tyzden sa musis trapit :frowning2:
14. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sirinke zo srdiečka gratulujem... Takže ďaľšie dievčatko. Pekne sme sa rozrástli :slight_smile: ... Malinka moja už by si mohla zobrať príklad :grinning: ...
14. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,
a tu sú pekné oznámenia o narodení. http://www.widdlytinks.com/birth-announcements/argyle-blue.php
14. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:

prisla som vas kuk a co nevidim, ze aj sirinka je uz maminka :wink: :wink: :wink: gratulujem k Magdalenke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sssimi ty to nejak natahujes :confused: :confused: ...ale urcite uz pojdes coskoro..skus tu fitloptu este a mozno ti to uz zaberie tentokrat :wink: :wink:

U nas to teraz moooc rychlo uteka ako voda...rano vstanem a ani sa nenazdam a uz je vecer :confused: :confused: strasne to utekaaa....ved vcera sme mali tyzden...paaani a ja mam pocit, ze som rodila pred chvilou :unamused: :unamused: ...zajtra nas caka prva poradna tak mame premieru aj s kocikom :wink: :slight_smile: uvidime ako nam to pojde :wink: :wink:
14. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad: aj my mame zajtra poradnu, dr. skontroluje pupcek a predpise vitaminy a spytam sa aj na ten espumisan
14. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkad dnes som na lopte od rána. Ako si sa na nej ty húpala?
14. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap: ty si mala epi?
14. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi, ja skáčem, krúžim bokmi, gúľam sa zpredu dozadu, z ľava do prava a tiež stále nič

a ani gulášik ti nezabral?

ani mne mexická pizza :confounded: :confounded: :confounded:
14. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ved to je uz zufalstvo, co zeny musia vyskusat aby konecne porodili.
doktori by mali pockat 5 dni po termine a hned vyvolavat
14. máj 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: nie nemala, preco?
14. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas aj tak obdivujem, ja kebyze mam tolko prenasat uz som asi na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak, ze sa to tu rozoberalo a zrazu sami zda ze vsetky kocky isli prirodzene - teda okrem tych co mali cisarak
14. máj 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: u nas je s epi problem ... porodnica nema svojho anesteziologa, takze ich nema kto pichat .. a uz vobec nie v noci ako som rodila ja .. takze tak ...
14. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: neviem ci nahodou siri nechcela epi, ale ta sla nakoniec tiez cisarakom ...
14. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi akurát som mala z neho kŕče :frowning2:

Ja tiež robím všetko to čo si napísala na lopte a akurát ma z toho riť bolí :grinning:

Mys ja som včera čítala o vyvolávačke, že prečo dortori toľko čakajú-vraj ak dieťatko nie je ešte pripravené a dajú ti vyvolávačku, tak môžeš dostať bolesti ale malé sa ti "zašprajcuje" a je tam väčšie riziko kliešťového pôrodu a to by som nechcela... Mama mi dnes hovorila, že tak kamoške jej ťahali a dievčatku zlomili ručičku... Teraz má 2 roky a s tou ručičkou nevie nič spraviť, len ju má takú ovesenú nevládnu :frowning2:
14. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys, ja som dnes dostala skoro infarkt, keď mi mm povedal, že mu volala naša domovníčka, či som už porodila a že si mám do nemocky zobrať kockový cukor a hrýzť ho keď budem tlačiť a aj my to dodá energiu

to je už podľa mňa brutál ... statočne mi to ide na nervy, len ma to znervózňuje, keď všetci otravujú či UŽ ???
14. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monka ja už som na nervy :grinning:

Mys inak bolo statočne veľa cisarakov...
14. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi ja mám denne minimálne 1 SMS alebo hovor... Vyvolávajú mi aj tí, ktorým som povedala nech už nevolajú, že sa im sama ozvem :angry:
14. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka: vdaka, za info, ja len ze ci sa da porod zvladnut aj bez epi. ja si myslim ze hej, ale ma jedna dr zneistila

mimi: tak take rady doslova MILUJEM :angry: to su ale otrasni ludia. nech sa staraju o seba :angry:

simi: to som ani netusila ze je to take zlozite s vyvolavackou :confused:
14. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: neboj, zvladnut sa to da ... ved nic ine nam uz neostava :wink:
14. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mne mama vola 2x denne a svokra obden :grinning: :rolling_eyes: niekedy neviem ci sa smiat ci plakat, ale beriem to tak ze sa aspon staraju, tak im na mne zalezi :wink:
mne sestra bola na vyvolávačku, lebo chcela mať svojho dr. a ten odchádzal na dovolenku, tak jej pichol vodu v 38 tt, čo sa už v podstate považuje za donosené bábätko ale detská lekárka jej povedala, že malý by bol ešte minimálne 2tt v brušku a že podľa nej to bolo priskoro vyvolané

ani vyvolávačka ale ani prenášanie nie sú ideálne, len ja potom nerozumiem, prečo nás príroda necháva takto trápiť sa a drobci sa nepýtajú na svet
ved prave, je skoda ze v 40tt sa automaticky deticky netlacia vonku :slight_smile:

monka: aj ja si myslim, ze s ato da, tak neviem preco ludia tolko preferuju epi
14. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: s epi to asi menej boli, neviem nemam skusenost ... pri patrikovi som ju aj mala zabalenu v taske, ale rodila som v noci cez vikend takze nemal kto pichnut ... teraz som si ju uz ani nekupovala
14. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, nie vsetky kocky su s nou spokojne. ale mam ten isty nazor ze sa to da zvladnut aj bez epi
14. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mys epi nie je zlá vec, hlavne pre ženy s nízkym prahom bolesti... Keď ti dajú epi tak necítiš bolesť a preto sa ani veľmi neunavíš a máš viac síl na tlačenie bábätka. Ja si ju ale dávať nejdem. Kamoška rodila s epi a pôrod mala bezbolestný, ale vraj na druhý deň si to vynahradila na w.c keď išla na veľkú potrebu...
14. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi: presne take som o tom aj ja pocula.
vdaka za povzbudenie :wink: len som sa chcela uistit ze som sa dobre rozhodla :grinning:
14. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys: neboj, da sa to zvladnut ... zvladli to miliony zien pred tebou, zvladnes aj ty :wink: a ten vysledok stoji za to :dizzy_face:
14. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok