Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
14. máj 2009

Sirinke gratulujem.

Kodada - celkom pekný ticker som našla. http://www.widdlytinks.com/pregnancy/pregnant-m...

mystery7
14. máj 2009

kacka: tak to je na nervy, este tyzden sa musis trapit ☹

sssimi
14. máj 2009

Sirinke zo srdiečka gratulujem... Takže ďaľšie dievčatko. Pekne sme sa rozrástli 🙂 ... Malinka moja už by si mohla zobrať príklad 😀 ...

monkap
14. máj 2009

sirinka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂

jamaat
14. máj 2009

Dievčatá,
a tu sú pekné oznámenia o narodení. http://www.widdlytinks.com/birth-announcements/...

zuzkad
14. máj 2009

ahojte 🙂 🙂

prisla som vas kuk a co nevidim, ze aj sirinka je uz maminka 😉 😉 😉 gratulujem k Magdalenke 😅 😅 😅

sssimi ty to nejak natahujes 😕 😕 ...ale urcite uz pojdes coskoro..skus tu fitloptu este a mozno ti to uz zaberie tentokrat 😉 😉

U nas to teraz moooc rychlo uteka ako voda...rano vstanem a ani sa nenazdam a uz je vecer 😕 😕 strasne to utekaaa....ved vcera sme mali tyzden...paaani a ja mam pocit, ze som rodila pred chvilou 😒 😒 ...zajtra nas caka prva poradna tak mame premieru aj s kocikom 😉 🙂 uvidime ako nam to pojde 😉 😉

monkap
14. máj 2009

zuzkad: aj my mame zajtra poradnu, dr. skontroluje pupcek a predpise vitaminy a spytam sa aj na ten espumisan

sssimi
14. máj 2009

Zuzkad dnes som na lopte od rána. Ako si sa na nej ty húpala?

mystery7
14. máj 2009

monkap: ty si mala epi?

mimi21
14. máj 2009

sssimi, ja skáčem, krúžim bokmi, gúľam sa zpredu dozadu, z ľava do prava a tiež stále nič

a ani gulášik ti nezabral?

ani mne mexická pizza 😖 😖 😖

mystery7
14. máj 2009

kocky ved to je uz zufalstvo, co zeny musia vyskusat aby konecne porodili.
doktori by mali pockat 5 dni po termine a hned vyvolavat

monkap
14. máj 2009

mys: nie nemala, preco?

monkap
14. máj 2009

ja vas aj tak obdivujem, ja kebyze mam tolko prenasat uz som asi na nervy 😝

mystery7
14. máj 2009

ja len tak, ze sa to tu rozoberalo a zrazu sami zda ze vsetky kocky isli prirodzene - teda okrem tych co mali cisarak

monkap
14. máj 2009

mys: u nas je s epi problem ... porodnica nema svojho anesteziologa, takze ich nema kto pichat .. a uz vobec nie v noci ako som rodila ja .. takze tak ...

monkap
14. máj 2009

mys: neviem ci nahodou siri nechcela epi, ale ta sla nakoniec tiez cisarakom ...

sssimi
14. máj 2009

Mimi akurát som mala z neho kŕče ☹

Ja tiež robím všetko to čo si napísala na lopte a akurát ma z toho riť bolí 😀

Mys ja som včera čítala o vyvolávačke, že prečo dortori toľko čakajú-vraj ak dieťatko nie je ešte pripravené a dajú ti vyvolávačku, tak môžeš dostať bolesti ale malé sa ti "zašprajcuje" a je tam väčšie riziko kliešťového pôrodu a to by som nechcela... Mama mi dnes hovorila, že tak kamoške jej ťahali a dievčatku zlomili ručičku... Teraz má 2 roky a s tou ručičkou nevie nič spraviť, len ju má takú ovesenú nevládnu ☹

mimi21
14. máj 2009

mys, ja som dnes dostala skoro infarkt, keď mi mm povedal, že mu volala naša domovníčka, či som už porodila a že si mám do nemocky zobrať kockový cukor a hrýzť ho keď budem tlačiť a aj my to dodá energiu

to je už podľa mňa brutál ... statočne mi to ide na nervy, len ma to znervózňuje, keď všetci otravujú či UŽ ???

sssimi
14. máj 2009

Monka ja už som na nervy 😀

Mys inak bolo statočne veľa cisarakov...

sssimi
14. máj 2009

Mimi ja mám denne minimálne 1 SMS alebo hovor... Vyvolávajú mi aj tí, ktorým som povedala nech už nevolajú, že sa im sama ozvem 😠

mystery7
14. máj 2009

monka: vdaka, za info, ja len ze ci sa da porod zvladnut aj bez epi. ja si myslim ze hej, ale ma jedna dr zneistila

mimi: tak take rady doslova MILUJEM 😠 to su ale otrasni ludia. nech sa staraju o seba 😠

simi: to som ani netusila ze je to take zlozite s vyvolavackou 😕

monkap
14. máj 2009

mys: neboj, zvladnut sa to da ... ved nic ine nam uz neostava 😉

mystery7
14. máj 2009

hej mne mama vola 2x denne a svokra obden 😀 🙄 niekedy neviem ci sa smiat ci plakat, ale beriem to tak ze sa aspon staraju, tak im na mne zalezi 😉

mimi21
14. máj 2009

mne sestra bola na vyvolávačku, lebo chcela mať svojho dr. a ten odchádzal na dovolenku, tak jej pichol vodu v 38 tt, čo sa už v podstate považuje za donosené bábätko ale detská lekárka jej povedala, že malý by bol ešte minimálne 2tt v brušku a že podľa nej to bolo priskoro vyvolané

ani vyvolávačka ale ani prenášanie nie sú ideálne, len ja potom nerozumiem, prečo nás príroda necháva takto trápiť sa a drobci sa nepýtajú na svet

mystery7
14. máj 2009

ved prave, je skoda ze v 40tt sa automaticky deticky netlacia vonku 🙂

monka: aj ja si myslim, ze s ato da, tak neviem preco ludia tolko preferuju epi

monkap
14. máj 2009

mys: s epi to asi menej boli, neviem nemam skusenost ... pri patrikovi som ju aj mala zabalenu v taske, ale rodila som v noci cez vikend takze nemal kto pichnut ... teraz som si ju uz ani nekupovala

mystery7
14. máj 2009

neviem, nie vsetky kocky su s nou spokojne. ale mam ten isty nazor ze sa to da zvladnut aj bez epi

sssimi
14. máj 2009

Mys epi nie je zlá vec, hlavne pre ženy s nízkym prahom bolesti... Keď ti dajú epi tak necítiš bolesť a preto sa ani veľmi neunavíš a máš viac síl na tlačenie bábätka. Ja si ju ale dávať nejdem. Kamoška rodila s epi a pôrod mala bezbolestný, ale vraj na druhý deň si to vynahradila na w.c keď išla na veľkú potrebu...

mystery7
14. máj 2009

simi: presne take som o tom aj ja pocula.
vdaka za povzbudenie 😉 len som sa chcela uistit ze som sa dobre rozhodla 😀

monkap
14. máj 2009

mys: neboj, da sa to zvladnut ... zvladli to miliony zien pred tebou, zvladnes aj ty 😉 a ten vysledok stoji za to 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre