• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

Mimi dobrú a tá pôrodnička asi niekde bola. Celý deň nemala auto pred domom, tak neviem kde bola... Zajtra sa s ňou už dúfam skontaktujem.
14. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez gratulujem sirinke. a ostatnym maminam, co sa uz vytesuju :slight_smile:
14. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky zajtra na mňa myslite, nech už idem rodiť... Ráno mám poradňu v nemocnici.
14. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano kocky :wink:
15. máj 2009 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráni kati, nemôžeš dospať? ja by som tiež najradšej spávala postojačky ale túto noc-napodiv-som spala dobre.
sirinke blahoželáme k bábätku :slight_smile: želáme všetko dobré
15. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mate kinderka nase?

simii jasne ze na vas myslime drzte saaaaa
15. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, už je nás naozaj len pár v skupine kinderiek..máme sa dobre ale ja osobne už by som po sobote už chcela patriť k vám..
15. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leahl to verimmmm moc vam babulky moje drzkam palceeee nech ste coskoro uz mamce
15. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ty ako zvládaš ? všetko je v pohode?
15. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne vsetko ok snazime sa ako vieme :grinning: je to super byt mamca som spokojna

a kedy ides do poradne?
15. máj 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do poradne už nejdem, z čoho som nadšená najviac,lebo stráviť celé doobedie na tvrdých stoličkách na antolskej bol pre mna trest. V utorok nastupujem do nemocnice a v stredu ráno by sme mali ísť na sekciu
15. máj 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak budem na vas mysliet tak sa drzteeeeee ale urcite to zvladnes super .....
15. máj 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,
u nas sa poriadne schladilo ... mozno zmena pocasia prinesie so sebou nove babatka ... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko tehulky a maminky

monkap bodaj by si mala pravdu, hlavne kosska by to už mala naštartovať :wink:
asi lepšie rodiť v takomto počasí ako pri horúčavách

ja som ale chcela poprať a keď je takéto počasie tak mi to nebude dlho schnúť, a mám toho fakt dosť ...
15. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
o akom pocasi to hovorite? :confused: u nas je kraaaaaaaaaasne slnecno, perie uz druha pracka :wink:
15. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:
aj u nas je veru skarede pocasie,akurat sa chystame na cely den k nasim lebo manzel dnes taha v praci 12-nastku tak aby sme neboli zavrety doma.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj tak v takomto pocasi sa nic neda vonku robit :sweat_smile:

las a kdeze byvas ked tam mate pekne slnieckovo?
15. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - na vychode :wink: pozyvam vas ku mne na dvor, prave robim kavcicku :wink:

Sirinke vsetko najlepsieeee :wink: az teraz som si to vsimla :wink: takze ma dve dievcatka? skusim sa jej opytat, ci si tie druhe babätka nevymenime :slight_smile:
15. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi: veru, kosska by to mohla nastartovat ... v ziline je fakt skaredo, tak snad ta zmena pocasia s nou nieco urobi ....

las: vymena babatiek??? :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sirinke mooooc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a veru tiez som zvedava na kosku :wink:
15. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ideme sa obliekat a ideme k nasim pa pa a pekny dnik prajem :wink:
15. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka - :sweat_smile:
a kosska sa vobec neozvala? :confused:
15. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - pekny dnik aj tebe, teda vam :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak naozaj už nas neostalo veľa, dnes je polovica mesiaca takže už by trebalo porody planovane na maj završiť :dizzy_face:
lasenka - sirinka začala skupinu posledných majoviek tak azda by sme ju mali nasledovať, nie??? :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leah - ja nemozem veru dobre spavat od 5tej byvam hore.. :frowning2: a ty uz stredu na sekciu - komplikacie ci ?
atima - na mna si zabudla a na ladywitch26 tiez !! terminy 8.5. a babatka nikde :angry:

u nas je pod mrakom ale aj tak periem :slight_smile:
15. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky, bola som rano na vysetreni a som vraj kvalitne uzavreta, takze to tak skoro nebude

atima: ja to tak skoro nevidim :wink:
joj atima, ja by som šla aj hneď
už mi z toho naozaj zašibkáva a to sú tu kočky čo sú po termíne oveľa dlhšie ako ja

nechce sa mi byť doma, lebo doma keď som sama tak len rozmýšľam nad somarinami a ešte je dnes aj počasie také depresívne :unamused: :unamused: :unamused:
chcela by som ísť do kina, však potom sa už dlho nedostanem :slight_smile: ale zase tam budú všetci očumovať a mne to ide statočne na nervy :confounded:
15. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi - na vsetkych sa vy..r ! si uzivaj tehu a bruska, nech ocumuju.. aj ked ta chapem-na mna pozeraju tiez neboj a nemecke deticky su obcas pekne uprimne :slight_smile:
15. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima - tak my mame este cas, dufam len, ze nas nakoniec nepredbehnu prve Junovky :confused: :confounded:

mimi - bola som dnes rano s muzikom na ranajky a vsetci na mna cumeli s takym polutovaniahodnym vyrazom, hmmm... najradsej tiez uz len vysedkavam doma, hoci by som rajzovala kade-tade :dizzy_face: a nehovoriac o tych telefonatoch: Este si cela? Este si sa nerozpadla? Tak co, kde to viazne? :confused: no vysvetluj kazdemu, ze termin mam az o tyzden :unamused: :dizzy_face:
15. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja sa snazim uz tym vsetkym nestresovat.
a v kine som bola v utorok, na wolverina :grinning: bolo to super, odporucam :grinning:
15. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok