Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
15. máj 2009

no minule som bola v jednom detskom obchode a tam sa taka mala svojej mamičky opýtala, že mami prečo je tá teta taká tučná? 😀 😀 😀
ale detská úprimnosť je úžasná, na to sa ani hnevať nemôžeš 😵
horšie je že si to neuvedomujú tí, ktorí by si to už mohli, pretože už by na to mali mať rozum ...

atima
15. máj 2009

aj mne sa nič nechce, najradšej som doma včera som upratala a prala dnes prať kvoly počasiu nebudem, aby mi to pradlo na balkone nestrašilo celý tyžden. Ani neviem čo budem dnes robiť, asi skladať puzzle 😵 a zaroven čakať že sa tomu nášmu malemu bude chcieť isť už konečne na svet.

mystery7
15. máj 2009

atima, tak to sa nacakame 😀 nase terminy su daleko 😉 ja som dala prat, aj tak to budem susit vo vnutri, lebo balkony nam prerabaju ☹

mimi21
15. máj 2009

no to je najhoršie atima, že ja už tiež od radosti neviem čo by som robila...
upratovanie si nechávam na víkend, nech nemám čas myslieť na to, že v pondelok ma čaká nemocnica 😒
a prať tiež veľa nechcem, lebo nemám kde veľmi sušiť...
ináč nad puzzle som rozmýšľala aj ja 😀 😀 😀

mystery7
15. máj 2009

ja sa idem najest a a potom spat. rano som bola v nemocke o 7:10, tak som teraz cela rozbita 😒

lasenka
15. máj 2009

ja sa napchavam sladkym... mavam chute ako na zaciatku tehu 😅

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka - mna bombarduju sms-kami lebo do nemecka mi nikto nezavola..

mimi - s tymto sa stretavam ja presne 😠 akoze pondelok nemocka ??

mys - s tym spanim to aj ja pojdem dat slofika 😉

ja ked nic tak utorok nemocka oxotycin. test na kontrakcie.. je len dufam ze pojde dovtedy aj sama von 😉

lasenka
15. máj 2009

kacka - ach, ty uz tiez dost dlho prenasas 😕 😔 uz aby si mala malicku pri sebe 😉

mimi21
15. máj 2009

no ja už mam isté, že v pondelok nemocka...
dr. mi povedal, že by mal rád pod dohľadom už od piatku, ale na druhej strane, že ak sa dobre cítim, nechce ma nechať trápiť sa v nemocnici celý víkend, pretože by aj tak so mnou nikto nič nerobil
mám si len dávať pozor, sledovať pohyby a keby niečo tak ísť aj skôr
povedal, že ja už asi prirodzeným spôsobom neporodím 😒
a on teraz nemá službu, tak sme sa ani dohodnúť nemohli... ☹

jamaat
15. máj 2009

Čaute.
Čítam vás a nechápem, že vás blbo očumujú. Ja mám skôr dobrý pocit, že keď ma niekto aj poobzerá, tak sa na mňa usmeje aj cudzí človek. Ľudia sú skôr milší. A myslím tých na ulici. Lebo napríklad v detských obchodoch to berú tak obyčajne, tam sú skôr chladní. Dokonca nedávno pri Tescu, keď som už v aute sedela, tak došiel bezdomovec ku mne žobrať, ale keď na mňa kukol, tak vraj: Jaj, vy ste tehotná. A šiel preč. 😀
Otravné SMSky mi nechodia, sem-tam príde kontrolný telefonát alebo mail, ale to je v pohode, teší ma to.

jamaat
15. máj 2009

A minule bola na mňa milá dokonca aj teta na Sociálnej poisťovni!!! 😉

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka - pond. idem poradna to som 41+3 a az potom sa robia tu testy na oxotyc. takze az preto utorok nemocka.. no dufam ze aspon to zaberie lebo ked nie tak sekcia a to ja nechcem velice 😒

mimi - tak to budes mat skorej Ninku pri sebe ako ja.. 😉

lasenka
15. máj 2009

kacka - tak sekciu nechcem ani ja 😒 ale ked inac nepojde, bude to jedno, nie? hlavne nech ste uz spolu pri sebe... a nie v sebe 😉

jamaat - tak kedy iozbehnes druhu polovicu maja? vsimla som si, ze uz Junovky rodia 😕

jamaat
15. máj 2009

kacka, tak možno budeme naraz v nemocke. Mne to tiež "hrozí" na utorok 🙂

jamaat
15. máj 2009

lasenka, čo ja? Veď tu máme horúcejšie adeptky. Ja ešte ani v termíne nie som. 🙂 .....Nenerváčim sa z toho, aj tak je ešte plno vecí, čo som chcela do pôrodu stihnúť. 🙂 Mám toho síce už plné zuby najmä kvôli boľavých kĺbom, ale nevstávam každé ráno s tým, že dnes už by to mohlo byť. Príde kedy príde.

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka - no ked bude hrozit tak nenavyberam si a tiez budem rada ked budem mat sophie uz pri sebe 🙂
jamaat - ja mam utorok uz isty 😉 ti zavidim ze ides este pred terminom 🙂

jamaat
15. máj 2009

kacka, ale ja to isté ešte nemám. Ak bude CTG v poriadku, nebudú mi vyvolávať a možno si počkám ešte nejaký ten týždeň.

mimi21
15. máj 2009

kačka ale nemyslím, že ak ma aj v pondelok príjmu, tak by mi pôrod vyvolávali hneď, podľa mňa to nechajú na utorok...
aj keď ja by som bola rada čím skôr...
takže ma ešte môžeš predbehnúť 🙂
ja ale stále žiadne náznaky, ani zátka, takže sa stále ani len trochu neotváram 😒

kackabrcka
15. máj 2009

jamaat - no aj ja mam este ctg OKA len som po termine preto.. a najnovsie mi uz povedali stredu ze placenta je uz hore dozreta.. tak uz len cakam ...

mimi21
15. máj 2009

no a ešte sa mi môže stať, že mi ho nevyvolajú aj pár dní, ale to už by som nerada, tak radšej na to ani myslieť nechcem

kackabrcka
15. máj 2009

mimi - ja otvorena na 3cm a nic z toho ked nemam ani kontrakcie ☹

lasenka
15. máj 2009

jamaat - viem, ze su babule pred nami, no myslela som, aby si otvorila druhu polovicu maja podla terminu 😉

mimi21
15. máj 2009

čo tie naše babule toľko v tých bruškách robia, nech už idú medzi nás 🙂

lasenka
15. máj 2009

mimi - a ze sa vraj prenasaju len chlapci 😕 😒

kackabrcka
15. máj 2009

lasenka - no asi sa domou zmenilo aj prenasanie lebo najnovsie sa prenasaju viacej babule 😀
ja dokaz, koska, ladywitch ...

jamaat
15. máj 2009

lasenka, no pousilujem sa. 🙂
Lady pritom predpovedali, že porodí už onedlho. Majú blbý odhad v tom Írsku. 🙂

mimi21
15. máj 2009

no aj mne sa dr. smial, že dievčatká vraj bývajú akčnejšie a nás je tu kopa, čo sa ich babenkám nechce von

baby mám pocit ako keby som asi posledné 2dni cítila také slabšie pohyby, ja viem že malá má teraz menej miesta ale ona bývala živá až dosť...

lasenka
15. máj 2009

kacka - no ved uvidime... mozno tie vase dievcence citia tu financnu krizu vo svete... v brusku je predsa vacsia istota 😅

jamaat - lady sa ozvala? dlho som o nej necitala... kedy ma (mala) termin?

atima
15. máj 2009

neviete čo je s kosskou? ani tá sa neozvala?

kodada
15. máj 2009

no ako dnes dievcence?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre