Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
15. máj 2009

Ja tiež prenechám kúpanie ocinkovi aj keď prvý týždeň tu bude o kúpanie asi aj bitka 😀

henka76
15. máj 2009

ahojte tehulky 🙂
ocinko pomáha aj nám.včera pekne okúpal malinkého,obliekol,upratal všetko po kúpeli,len nakrmiť musí stále mamina 😀

martinaxyz
15. máj 2009

príroda to nedoriešila s kŕmením...aj chlapi by mohli aby si ženy oddýchli,nie 😀

kodada
15. máj 2009

micva, tak ju od nas pozdrav aj ty, ze na nu moc myslime ...

martinaxyz
15. máj 2009

mimi21- md ti chodí na účet, že ju máš tak skoro?

mimi21
15. máj 2009

no aj ja som bola prekvapená, že prišla tak skoro, lebo by to malo chodiť po 15
hej, chodí mi na účet
a dostala si to rozhodnutie o priznaní MD?

kodada
15. máj 2009

mimi si ma navnadila, idem kuknut ci mi prisla PN 😉

martinaxyz
15. máj 2009

rozhodnutie ešte nie, ale len dopis, že nemám poslať rodný list dieťaťa po narodení...

martinaxyz
15. máj 2009

že mám - opravujem sa

mimi21
15. máj 2009

niekto hovoril, že pokiaľ nemáš rozhodnutie, tak nedostaneš MD, ale neviem čo je na tom pravdy
mne trvalo cca 6 tt, kým mi to rozhodnutie prišlo - pripadalo mi to dosť dlho

martinaxyz
15. máj 2009

no veď uvidím, kedy mi nabehnú peniaze...

kackabrcka
15. máj 2009

martinka aj ja mam matersku na BU uz od vcera, ja som rozhodnutie este nemala a peniaze uz boli na ucte min. mesiac za par dni marcovych.. 🙂

jamaat
15. máj 2009

Mne tiež dnes nabehli peniaze zo sociálky. A rozhodnutie nemusíš mať, peniaze ti nabehnú aj tak. S poslaním papiera si dávajú načas.

martinaxyz
15. máj 2009

trošku ste ma ukľudnili...ďakujem

kodada
15. máj 2009

mne este PN nenabehla -)

ladywitch26
15. máj 2009

caute baby, ja len na skok. mam tu teraz maminu na navsteve, tak sa venujem jej. spolocne sa nudime. prisla 29teho a teraz v nedelu uz mala letiet nazad. lebo totalne vsetci mi vraveli, ze porodim do konca aprila. ved aj mam to brucho tak nizko, ze uz ani nizsie nemoze byt a mam pocit, ze malej uz rovno na hlave sedim. no lenze mala sa nakoniec zatala. sice sa mrvi a kope riadne, ale vonku nie a nie. tak mam na pondelok o siedmej nabehnut na kliniku a dostanem vyvolavacku. ak nezaberie, tak v utorok cisarsky. takze mame som prebookovala letenku nakoniec na stredu. nema uz sice dovolenku, ale snad to preziju v praci dva dni bez nej. lebo keby tu stravila tri tyzdne a nakoniec by si ani vnucku nevidela, tak to by bol pruuuser.

rybca
15. máj 2009

Ahojte, aj mne prave nabehla materska, dnes by som sla niekam na vylet, uz ma to doma nebavi, ale na ten gulas do BR nejdeme, vsetci by mali strach a ani pocasie nie je bohvieake

mimi21
15. máj 2009

rybča aj ja by som niekam šla, tiež tu ale nie je bohvieake počasie
chcem mm nahovoriť na kino, chcela by som vidieť Anjeli a démoni, po pôrode už asi na kino čas nebude 🙂
a popri tom nejaké obchodíky ešte kuknúť 🙂
bože ja by som si už niečo aj na seba kúpila, už ma nebaví nosiť stále tých istých pár tričiek a asi dvoje nohavice - aj to sú jedny tepláky
vždy keď niekam ideme tak mám nervy, že čo si oblečiem... 😠

kackabrcka
15. máj 2009

mimi - ani nevrav ja obleciem jedny gate a dve kratucke sukne ale co ked neni tak teplo aby som si dala tu suknicku.. a furt len obliekat a vyzliekat-u lekara no a ja kazdy den ctg.. a vobec neni teplo len nejakych 10st. este aj prsi tak fakt neviem co uz si mam dat lebo nijaku bundu nemam 😠
a zase tu bola moja mila 😠 svokra ze co povedal lekar, ved sem chodi kazdy druhy den vypytovat sa uz mi to lezie na nervy !!!!

jamaat
15. máj 2009

Kacka, ty tých svojich svokrovcov zjavne zbožňuješ! 😀

kackabrcka
15. máj 2009

jamaat - svokru nemusim to je pravda lebo mi chodi obuta po byte a este aj jej psy a podobne.. to je na dlhsie..
svokor je super ten aj papucky pouziva, vies nemci ina natura.. tu zeny tak nefrcia s upratovanim ako mi slovenky..

jamaat
15. máj 2009

No to ma ide vyrútiť aj v amerických filmoch keď vidím, že sa obutý do postele zvalí. Nechápem!!!
A povedala si svokre, že si nepraješ, aby chodila v tvojom byte obutá?

mystery7
15. máj 2009

co sa tyka toho oblecenia tak ja mam jednu suknu a jedne take kratke sportove saty na traky, treba pod nich tricko. A mam tolko peknych veci co som mala pre tehu a len lezia v skrini ☹

kackabrcka
15. máj 2009

jamaat samozrejme aj pupucky extra kupila ale to ona povie ze ved vonku neprsi a ma ciste 😠 to ona tak aj u nej doma obuta cely den.. to oni su tu tak nauceny 😖 jej tazko dohovarat.. ale do detskej bude mat zakaz obuta chodit takze ma smolu ked chce vidiet vnucku..

mystery7
15. máj 2009

a kym do tych veci schudnem, tak bude september a uz bude na nich chladno

co sa tyka upratovania, mna by porazilo chodit po byte v topankach. ved si predstav z esi v nich cely den na nohach (napr v praci) a doma nemaju nohy ziadny oddych a pokracujes v nich 😕 fuj

jamaat
15. máj 2009

Ja mám jedny tehu rifle a už len tie nosím....a k tomu tričká obmieňam.

jamaat
15. máj 2009

kacka a muža si si ako naučila prezúvať sa? Ten bol asi tiež z domu naučený obutý chodiť. 🙂 Či láska hory prenáša?

Mys, presne tak. Neviem si to predstaviť byť celý deň v topánkach. Ja sa doma necítim dobre, ani keď sa neprezlečiem do domáceho oblečka. Až potom je pohodička.

rybca
15. máj 2009

my sme boli v pondelok v HU a tam som si kupila take trojstvrtove gate, tehotenske, ale budem ich moct nosit aj po porode, nemaju tu gumu taku siroku a je so snurkou a tricko, take volne po zadok s gumickou naspodu, tiez bude dobre aj po porode, len ze sa hned ochladilo tak aj tak to nemozem teraz nosit

kacka - mne je tiez neprijemne ked svokra vola hned po navsteve u doktora a teraz este ked je priatel doma, tak ani nevola mne, ale jemu, ze co bolo, ako keby on bol so mnou v ordinacii, obcas mam pri nej pocit, len ze som inkubator pre jej vnuca

jamaat
15. máj 2009

Kacka, možno je to takto aj lepšie, ako keby sa ti doma po každodennom a celodennom chodení v jednych topánkach vyzula 😀

zuzkaprofant
15. máj 2009

kati to obutie poznam u nas s anemci nevyzuvaju sup ho do obyvacky na moj bely koberec na nervu nechapu ze mi mame pred dverami topanky narom aby im tuklo 😀 😀
dievcata co odporucate kupit zo sk pre babtko ake cajiky su dobre a pod pre mna co je dobre na mliecko
stym obleckom mne akurta dosiel balim svecami co som si objednala lebo mi je vsetko male ciciyk mi nabehli tak ze hore nezapnem nic a zadok mam taky velke ze nohavice nehrozia ani teh len rifle na traky nosim a teplacky po dome 😀
inac odporucam aspon 4 podprdy ja mam 3 a su mi malo bo vskue zamokrime a prezliekam seba a maleho lebo smrdame same mliecko obaja 😀 😀
ahoj lady no ty tak ako ja kazdy ze rodim v aprili a vidis maly sa az v maji vypytal tak nezavidim ti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre