Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

iinuska
8. apr 2009

Zuzka, len klud, ziadna panika,to ti neprospieva. Maly sa zacne pytat na svet ked to uzna za vhodne... 😉

bambi7
8. apr 2009

zuzka ip 🙂

babulky idem spinkat tak sa majte krasne

dannynka
8. apr 2009

zuzi-aj ja mam niekedy taky pocit....ze malinky dole tlaci ze uz kazdu chvilku vybehne 😅

kosska3003
8. apr 2009

zuzka nemozes stresovat to ti nepomoze praveze naopak a neboj ved uz ma maly vsetko vyvynute tak sa neboj aj keby to prislo ale hlavne klud to si vravim uz 3 hodiny 🙂

zuzkaprofant
8. apr 2009

ja ani netlacim na zachodiku a curam s prestavkov 😀 😀 inac zajtra je spln sa pripravte na super spanok, resp nespanok 😀

dannynka
8. apr 2009

somar,mal by na Teba brat ohlad obzvlast ked si tehu 😠

kosska3003
8. apr 2009

bambi dobru nocku 😉

dannynka
8. apr 2009

bambi bruuu 😉

zuzi-nestras stacilo mi ze som nemohla dnes spat.... ☹

kosska3003
8. apr 2009

danny no ved mama povedala ze mu povie ved keby som nebola tehu tak ho asi zabikem a tak po nom zvrestim ze az ale som bola tak trosku kludnejsia no sa tesim co bude zajtra ci sa s toho vyspi

sirinka
8. apr 2009

ahojte...tak uz to zacalo 😀 no super didi...gratulujem

zuzka aj mne male v kuse tlaci na mechur...uz som si aj zvykla...normalne sa tesim na cikanie po porode, ked som sama bola prekvapena, ako dlho vydrzim neist 😝

iinuska
8. apr 2009

Zuzka, myslim, ze u mna je to uz jedno, ci je alebo nie je spln. ..

kosska3003
8. apr 2009

inac na mna moc spln neposoby ale musim si zatiahnut zaluzie lebo ked mi svieti do oci tak to mi vadi 😀

emode
8. apr 2009

ahoj tehulky 🙂
ja som dnes mala zas lekarsky den po tom pondelku som bola pripravena na horsie spravy (niektore ste citali) najprv zubar, ale to bolo bezbolestne len neprijemne a potom CTG ...
a tam zas stres sestricka ma najprv nechala na chrbte vsetko bolo ok ale ked ma polohovala na lavy bok tak malej klesla frekvencia pod 110 tak ma rychlo otocila na pravy, tam to bolo ok, ale dokymu sa to nepacilo povedal ze s takym nalezom ma ani nemoze pustiit z dohladu ... no stres pustili ma naobedovat sa a o jednej natacali znovu nechala ma nastastie lezat na chrbte lenze ja som si predtym dala kavu z automatu ze nech to malej tak neklesa a nakoniec jej to vyskakovalo nad 160 lebo kopala do toho pasu sa jej to vobec nepacilo 😠
zato doky povedal ze ukazkove a uplne fyziologicke ... 😎 to su vyrazy

zuzkapro aj ja uz mam krcok na 1cm ale zatvoreny, takze skonstatoval, ze rodit sa nechystam tak skoro, skor to vidi az o tyzden neskor, tak nech len mala rastie, jej to stale pripominam, ze musi papat aby bola silna 😅

dannynka
8. apr 2009

babulky veru sama som zvedava kto bude dalsi....ved uz to mame za par 😵 😵 😵

kosska3003
8. apr 2009

dany ani nevrav ja uz od buduceho tyzdna budem cakat kazdy den asi kedy ma to chyti aby nas to nechytilo vsetky naraz potom kodada nebude stihat smsky citat 😀 😀 😀

dannynka
8. apr 2009

kosska- 😀 😀 😀 😀 😀 veru dada to bude mat vesele 😀 😀 😀 😀 .Len aby si necakala tak ako ja ked som cakala Gabiku,narodila sa mi az na 9-ty den po termine a aj to mi ju museli vyvolavat 😅

emode
8. apr 2009

dannynka ved ty si narade s kosskou 😀
ja som si na jednej stranke vypocitala termin podla vysledkov z 1 sona a vyslo mi na 9. maja a celkom to sedi s rozmermi malej aj s tym co povedal doky

tiez gratulujem prvemu majovciatku z aprila 😀 didi drzte sa i ked nas asi velmi necita ...

dannynka
8. apr 2009

emode-no len aby nas este nepredbehli bambi zo zuzkad popripade zuzkaprofant 😅

dannynka
8. apr 2009

emode podla mojich vypoctov,kedze viem kedy sme "zarobili" to vychadza na 4-maj 😀 ale mimi je uz teraz dost velke tak uuvidime,na poslednej poradni dr povedal ze odhadom moze mat okolo 3500g niet sa co divit,ked sa mi narodila Gabika tak mala 53cm a 3950g 😅 😉

emode
8. apr 2009

danny
dnes som sa dozvedela od kamosky tu z BB co sme chodili na pripravu, ze dalsia z nas, co tam bola, vcera porodila este v pondelok sme sa stretli v poradni bola akurat napojena na CTG a Palko uz je na svete ale este je v inkubatore ... podrobnosti neviem, ale ma to za sebou 🙂

dannynka
8. apr 2009

no tak to bola veru rychlovka 😅 ,mozno aj my tak pochodime 😅 😅

kosska3003
8. apr 2009

danny no kazdy vravy ze sme na rade a nakoniec budeme prenasat a pojdeme posledne 😀 😀 😀 ale dufam nie no ja tiez viem kedy sme zamiesili nasu malu aj mi to vychadza na 29 april no uvidime 😀
a ty si mala riadnu tu gabiku aj mne sa dr vyhraza ze bude velka ale mne sa to nezda

dannynka
8. apr 2009

no nic babulky mangel ma vyhana od pc tak idem het teda do hajan....dufam ze tu rano o 3-tej nebudem strasit 😅

bruu nocku 😔

emode
8. apr 2009

danny ja sa neponahlam malinka nie je velmi velka tak nech este radsej silnie ... len si musim rychlo zbalit tasku do porodky ... lebo u mna je to tak vzdy, ked nieco urobim, vzdy je vsetko naopak, ked sa zbalim, tak just budem cakat dlhsie na porod, takze takto som to vymyslela 😅

a kde su vsetky babule???

sssimi
8. apr 2009

Babuľky ja som bola dnes na poradni a zase mi dala ďalšiu poradňu az o 3tt.... 😕 Ja sa na to vyprdnem... Idem až 28.4 a 4.5 mám termín podľa PM... Aspoň, že buduci týždeň idem na prietoky, ale aj výter mi robila na tú baktériu-neviem ako sa volá a ak budem mať ani liečiť nestihneme 😖 ...

kosska3003
8. apr 2009

danny dobru noc
emode tak si to len nachystaj na kopku a potom ked to na teba pride tak do uz das do tasky no nie ja uz som pobalena dva tt 🙂

sssimi
8. apr 2009

Ja už som tiež dlhšie pobalená, ale stále niečo dohadzujem... Ešte teplomer, olejček a tie tampóny do podprdy si musím zbaliť... Nejak sa mi nechce...

kosska3003
8. apr 2009

sssimi a to co ved by si mala chodit kazdy tt nie ty dr si robia co chcu no ved ked budes mat zle vysledky tak ta hadam zavola a aspon ze budes chodit do nemocky tam ti povedia ci je vsetko ok neboj 😉

kosska3003
8. apr 2009

ssssimi aj ja tam dohadzujem alebo dam vedla tasky este mi chybala jedna kosela a masticka na ritku ale uz mam vsetko akurat fotak este ale to hodim aj do kabelky 🙂

emode
8. apr 2009

kosska ja vsetko odkladam ale nakoniec sa k tomu dostanem, neboj 😅 inak ja mam kontrolu uz o tyzden tu v BB nas teraz kazdy tyzden kontroluju ...
sssimi myslim, ze to je len pri porode dolezite vediet, ono sa s tym hned nic nerobi

zuzkaprof aj ja citim tlaky na mechur a ked sa mala mechri v spodne casti tak normalne citim akoby mi tam dole nieco vrtalo ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre