Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
17. máj 2009

kacka - 2. juna musi nastupit do prace, este sme nekukali lety, vobec si maleho neuzije, som mu vcera povedalaa, ze ked budeme v noci plakat, tak mu zavolam a bude s nami hore..🙂 nech moze v praci vravet "Dnes som sa vobec nevyspal, celu noc sme boli hore...🙂" nech si to moze uzit so vsetkym co k tomu patri..🙂

kackabrcka
17. máj 2009

rybca a na kolko ide prec ? a tak inak to ma este trosku casu, to stihas dovtedy.. 😉 aj ked asi kazda z nas si myslela ze na termin ci este pred nim bude mat babatenko pri sebe uz .. no inak riesit to tak mozes-nech si to uzije presne ako vravis 😵 a akou leteckou spolocnostou lieta?

rybca
17. máj 2009

kacka - on tam pracuje, takze neviem kedy zase bude moct prist domov, je tam uz od novembra a jeho frekvencie su take dvojmesacne, lieta bud so skypom, alebo ryanairom, lepsi je ryanair, je lacnejsi a lieta do BA

kackabrcka
17. máj 2009

rybca-tak to budes teda sama ☹ ci mas pri sebe aspon mamcu?? .. no ja som lietala s ryanair a aj v auguste sa chystame zo sr do srn

rybca
17. máj 2009

kacka - prvy junovy tyzden bude so mnou maminka, ale viac od nej velmi ziadat nechcem, este pracuje a v auguste este bude potrebovat dovolenku na chorvatsko, prvykrat v zivote ide k moru..🙂

kackabrcka
17. máj 2009

rybca-presne ako u nas pride mamca na vypomoc na 2tt ale inak budem sama lebo muz nedostane asi ani dovolenku ked prideme z nemocky.. ☹

rybca
17. máj 2009

kacka - tak v tomto mame stastie, ze mojmu dali 3 tyzdne dovolenky, aj ked im to nie celkom vyhovovalo, ale vyzeraju byt seriozny a starostlivy, uz sa ho aj pytali, ci nepotrebuje pomoct s byvanim

kackabrcka
17. máj 2009

rybca - tak aspon to mas dobre 😉 mojho dali este na inu filialku chodi na ranne a poobedne a ked dofca tak max. 2dni aj to na jeden narok ma ked sa mu narodi dieta o ten druhy bude musiet prosikat.. a pritom bol dohodnuty ze 1-2tt po porode.. 😠 a ty kde budes rodit BA?

rybca
17. máj 2009

kacka - moj ma pohotovost, kedykolvek mu mozu zavolat a on musi ist, aj cez vikend, ale nevadi, aspon mu to zaplatia, a ake byvanie mate v srn? my este ziadne, chcelli by sme domcek v radovej zastavbe, ale to neviem ci sa podari..🙂

kackabrcka
17. máj 2009

my byvame u muzovej babke v rodinnom dome na 2posch. mame 3izb.byt ale spolocny vchod aj jedny schody.. inak vsetko ostatne mame samostatne.. ako sa vravi isla som za nevestu 🙂 ale mozno casom /3-5r/ by sme chceli kupit nejaky mensi domcek 😉 v nemecku je velmi drahy najom keby mame ist do podnajmu a ceny domov sa pohybuju ako v SR..

rybca
17. máj 2009

kacka - aha, no my sme obaja zo SR, aj v NL je drahy podnajom, teda tak drahy ako by vysli splatky hypoteky, len nevieme ci nam daju hypoteku a kolko..🙂

kackabrcka
17. máj 2009

rybca-ja mam muza nemca takze sme tu lebo v SR by si zase on hladal tazko pracu .. NO ved aj tu je drahy najom okolo 100m2 - 450€, jednoduchsie zobrat tu uver a kupit dom ale zatial to nepotrebujeme riesit pri jednom dietati.. a ked tak az ked ja pojdem do prace za 2-3roky..

rybca
17. máj 2009

kacka - no praca, to je to coho sa najviac obavam, tu som mala zazemie, dobru pracu, ale tam, najrpv sa budem musiet naucit riadne holandsky, aby som si mohla najst normalnu pracu, nejaku administrativnu,

kackabrcka
17. máj 2009

rybca no ja som si robila certifikat z nemciny vyslo ma to 600€ sama platila.. urobila na 93% co ma teda tesi.. ale moja skola nieje v SRN uznana takze mi treba este 2r. nadstavbu nejaku lebo tu nechcem robit cely zivot len upratovacku ci casnicku.. administrativu som robila v SR + fakturacie ale tu je to ovela ine a este by mi bolo treba anglicky sa naucit.. takze - tazky oriesok mam pred sebou..

rybca
17. máj 2009

kacka - ja to tiez budem mat tazke, nie som zrovna lingvista..🙂 ucila som sa anglicky 6 rokov, ale nic moc, teda pisomne omnoho lepsie ako ustne, som dost stresmanka ked mam hovorit cudzim jazykom..🙂

gavslavka
17. máj 2009

čo je nove ake su nove babetka

kackabrcka
17. máj 2009

gavslavka - naposledy ladywitch /par stran dozadu/ a my este cakatelky - koska, ja, sssimi, mimi ..

sssimi
17. máj 2009

Ahojte spolučakateľky 😀 ... My sme tiež po starom...

Bambi ďakujem. Snáď už to konečne víde a budeme zajtra maminy. 4 bábätká by bolo pekné skóre 😀

kackabrcka
17. máj 2009

sssimi - ratas seba+mimi+mna a v prvom rade kosku ze ci ako?

atima
17. máj 2009

Len vy to už budete mať zajtra za sebou a svojých drobčekov budete mať už večer pri sebe, no mi bojujeme dalej

leahl
17. máj 2009

atima: ani ty nemáš k tomu daleko, možno už zajtra budeš patriť k mamičkám aj ty..nikdy nevieš.. 🙂

rybca
17. máj 2009

kacka - a mna ste kde vynechali, fnuk? ja som vedela, ze mojim osudom je ostat uz takto do konca zivota..🙂

mimi21
17. máj 2009

baby mne prave odtiekla voda, tak pálim do nemocky, ale bolesti ziadne

rybca
17. máj 2009

mimi - to je uzasne..🙂 aj ja chceeeeeeem..🙂 vsetko dobre, bolesti nemusis mat, ani moja suseda nemala..🙂

sssimi
17. máj 2009

Kačka myslela som seba, teba, mimi a rybcu a zabudla som prirátať aj Kossku, ale keďže mimi nám takto zdrhla, tak KOsska je teraz nahrada 😀 .....

Mimi držkaj sa!!!!!!!!!!

atima
17. máj 2009

je nas tu už tak malo alebo všetky rodite, že tu nikto nieje?

tanulik21
17. máj 2009

ahojte bambulky, ako sa dari?

ja som v nemocke od stvrtka, vcera mi vyvolavali prvy krat, nepodarilo sa 🙄 , ale uz mam konecne aj vlastne kontrakcie, nie len z tabletiek a zajtra ideme skusit znova.

simi - ak len v pondelok pojdes do nemocky, tak ti vyvolaju v utorok (aspon mne tak robili, ze na vecer som dostala este cipky a vyvolavali az dalsi den rano o 7:00)

mata1978
17. máj 2009

ahoj tanulik: aj mne to tak povedal doktor, ze zajtra rano nastupim ale ze v pondelok sa este rodit nebude, ze sa v pondelok zacne len nejakymi infuzkami a ze potom sa uvidi, tak ze vobec neviem co ma caka ale nemocnice sa hrozne desiiiiim. ☹

tanulik21
17. máj 2009

mati neboj nic, mne akurat lezie na nervy ze mi ta prva vyvolavacka nezabrala, ale doky hovoril, ze to preto, ze som bola uplne zavreta a krcok tvrdy jak skala, tak ta prva vyvolavacka ma akurat otvorila (na 1 prst, a trvalo to cely den s 1min.kontrakciami - a ja ze uz rodit budem, ale ved do zajtra uz vydrzime).

inak NB nemam pri sebe, muzik ma pocas navstevnych hodin zobral na chvilocku domkov, aby som sa rozptylila, byvame asi 5 min. od nemocky

mata1978
17. máj 2009

tani a to lezis na piatom? vyvolavacku ti davaju normalne na izbe alebo ta zakazdym beru dolu kde sa rodi? to ti je fajn ked si odbiehas domov xi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre