• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

dual no je mu tam dobre ako je :grinning:
9. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to je fakt ma to aj svoje pozitiva :grinning:
9. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ten cisarsky nie je sranda je to operacia ale ked to inac nejde tak nejde......ale dolezite je fakt aby ste boli ok :wink:
9. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uvidim ako ubdem rodit v danej chvili si to mozem hociako rozmysliet tak sme sa doholi ale maly musi povedat sam kedy chce ist vonku :grinning:
9. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko ma vyhodu aj nevyhodu ako vsetko :wink:

a co mate na obed?ja som uz daka hladna :sweat_smile:
9. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to mu teda je...mam ho pod pravym rebrom zahaknuteho :slight_smile: Vy tiez presne citite kedy vase mimi ma kde hlavicku -zadocek a tak?
9. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dual ja hej a hlavne ked sa vyduva :grinning:
9. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zjedla za tanier rajcin s mozarelou...konecne som sa najedla lebo mi bolo 2dni zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na nieco chut ale neviem co by som si dala :grinning: klasika
9. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja citim moj je skoro stale tak na povrchu mojho bruska a najradsej mam ked ho skrabkam na ritke a nozkami mi kopka do praveho bokku :grinning: :grinning: ale ked je zalezeny v chrte tak neviem kde je :wink:
9. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schovava sa :grinning:
9. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dual neboj všetko bude OK! Ja neviem -len podľa sona... Riťkou sa asi moc nevypúča ale nožičkami a ručičkami stále mece.... mm sa strašne na tom baví- Zbožňuje fim Mumiu-a tam jednému vlezú pod kožu ty skarabeusy-a že to je presne také :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez tak rozne toci. niekedy len hadam co to na mna vystrkuje :grinning:
ale citim rozdiel ked ma stucha ruckami, to je slabsie a take silnejsie udery dava nozkami :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky idem uz ma boli bok :grinning: tak sa zatial majte krasne
9. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru vyzera to ako v tom filme ked mi hrbolceky behjau po bruchu :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam otazku, aj ked tu teraz nikto nie je

ak uz mam zo socialky potvrdenie o rodinnych pridavkoch, to odnesie mm u seba v praci do uctarne a dostane danovy bonus??
9. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mys, pokial viem, tak na uplatnenie dan. bonusu potrebuje kopiu rodneho listu predlozit zamestnavatelovi... Ale nech sa skusi spytat.
A ako uz mas potvrdenie o pridavkoch, ked tie sa tiez vybavuju po narodeni dietata????
9. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nemam este :wink: to si len tak zistujem
ja citam tie stranky kde je popisane co vsetko treba a mam z toho taky hokej :angry: sme ako v dobe kamennej :rolling_eyes:
9. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?

prave sme dosli z poradne, teeeda to bola rychlovka - aj s tlakom sme boli hotovi za dve minutky a opat som sa nic nedozvedela :frowning2: , takze nevieme ani kolko vazime a ako sme otoceni, a ze prietoky "to co je", myslim, ze najskor sa tieto veci dozviem tak par hodin pred porodom - uf to bude tolko infosiek na raz.... :frowning2:

Ale myslime pozitivne, najdolezitejsie je, ze sme OK, tak zajtra vyrazame, drzte palecky, nech nerodim na dialnici do KE :grinning:

mys skus pozriet tu:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=55 , sa mi zda ze ten link tu uz bol, a su tam aj odkazy na dalsie stranky ak nieco nie je dovysvetlene, je tam vsetko a pekne po poradi.
9. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanulik: tak to ma teda zaraza pristup lekara, kt. ta v 37tt este neposle na prietoky... :confounded:
A obdivujem ta, ze si trufas na taku dlhu cestu. Ja by som to uz teraz v aute nevysedela. Stastnu cestu! :wink:
9. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte: strasne ma svrbia prsia zo spodnej strany. A ked som sa teraz poriadne pozrela, tak su sama zilka - vlasocnica, az fialove...Mam si na to dat nejaky obklad alebo krem???
9. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka - dik za info, takze prietoky sa uz robia v tom mojom tt - no nic, mozno ma posle neskor :pensive: , teraz ma len tak kukol ci sa neotvaram, fakt rychlovecka. Heh no a cesta, no budeme musiet robit prestavky (obedove aspon dve :grinning: :grinning: :grinning: ), a tiez len take extra volne saticky obliekam, ale veeelmi sa tesim na rodinku.
S prsiami neviem poradit, nastastie take nemam (miesto ziliek mam ja strie :rolling_eyes: :rolling_eyes: co uz).
9. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
gratulujeme prvemu majovciatku :dizzy_face:

ja som bola vcera na poradni - krcok mam skrateny na 1,5 cm a mala mi uz riadne nalieha. vsak to aj citim, rucicky ma pri mojich slabinach, a nozicky na urovni zlcnika a slepaku. Oproti tomu Riska som mala este min. 2. tyzdne hore tak, ze ma kopal pod rebrami. Dokina sa vyjadrila, ze do 22.4. by som mala vydrzat a potom sa uvidi. a kedze je mala tak nizko, tak si nemam vyzdvihovat pri spanku a lezani nohy ale panvu

A od buduceho tyzdna uz zacinam chodit na CTG, dalej mam ist na sono kvoli placente (zrelost), a od 22.4. uz budem mat poradnu kazdy tyzden. V porovnani s Riskom je toho nejako vela, vtedy som mala za cele tehu len 3 sona, ziadna kontrola prietokov, placenty, potom uz len CTG od 36. tyzdna, a poradna bola stale kazde 2. tyzdne

Dupinka - ja mam na svrbenie osvedceny zlty krem z DM (je to aj pod ich znackou), co sa dava aj detom na zapareninky. take koliecko stoji do 1 eura.
9. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko-veru aj mne sa zda ze je teraz viac behaciek ako som mala pri Gabike :sweat_smile:
9. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, diky saskarisko: ten krem mam doma :wink: sice pre maleho, ale snad pomoze aj mne :dizzy_face:
9. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dannynka - ze by sprisnili troska kontroly ? :confused:
9. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko mozno neviem,lebo ako pises aj mne pri Gabike iba 3*sono a dost....a teraz som mala skoro zakazdým,aj celkovo,tolko odberov a co ja viem coho,ale sa mi zda ze pri GAbike tolko toho nebolo :sweat_smile: :sweat_smile: .
Ozaj ked ta tu mam buduca druhomamina,uz si si bola vybavovat nastup na md?socialka a tak?ja len ze ci vies o tom prispevku na starostlivost o prve dieta :wink:
9. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mne tiez prietoky nerobil este vobec a to poradnu mam az 15.4. naposledy som bola v poradni 25.3..pocula som vraj niektore poistovne uz nechcu preplacat poradnu tak preto davaju kazde 3 tyzdne. takze mozno vydrzime do buducej stredy a mozno nie takze nebudem vediet ani kolko ma maly predbeznu vahu, ako je otoceny a ake su prietoky..ale ked vydrzime do stredy tak budem naliehat aby mi to spravil
9. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka, sarkanisko - tak mne sa nezda, akurat ze mam kontrolu kazdy tt, ale inac ziadne vysetrenia

sarkanisko- a to len tak kukaaam, ze co vsetko sa robi :unamused:
9. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mys ja už som si bola pre tie papiere na UPSVaR... Dostala som tam 3 laistre... Neboli moc ochotné, že načo keď ešte nie je bábo na svete-no hádam sa tam potom nebudem trepať s kočíkom :angry: Výťah má tak meter x meter.... No ale som ju presvedčila a dala mi ich... Sú tam papiere na príplatok prvorodeného dieťaťa, potom ten po 28dnoch a tuším aj na prídavky... A mám pokoj. Ku všetkým potom priložím fotokópiu RL a dám manželovi aj s originálom RL-vraj aby si mohli porovnať.... Ja tam nebudem chodiť. Prdím na nich....
9. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok