• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

kodada a na MK si 15tt tak to ti riadne pridalo :slight_smile: ja som 37+1
9. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to rata celkovo divne
9. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som tu na skok...skoncila ordinacia a zacina coskoro panelak :wink: :wink:

prihodila som novu fotku aktualnu zo vcera :wink: :wink: dadi mozes pridat... :slight_smile: :slight_smile: ...len nezabudni pridavat aj svoje ...som zvedava ako ti bude brusko rast :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kodada aj mne mozes pridat do spolocneho albumceku tu z 37-tt :wink: dakujeeeeem a veru ako pise zuzkad fot aj svoje :dizzy_face:
9. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada no tu to pridava tt
zuzka ni nevies sa dockat krasna postielka a aj ty mas krasne brusko :slight_smile:
danny ahoj
9. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozkaz babule, pridavam :grinning:
no zatial tam mam len jednu fotku bruska
9. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny je to rozkosne :sweat_smile: :sweat_smile:

dadi dakujeeem...fotim sa pokial sa este do fotky vojdem cela...coskoro by som tam vosla len ciastocne :grinning: :grinning:

kosska veru..uz cakam a tesim sa ...zatial je postielka prazdna ..ale tesim sa uz, ze sa tam bude na mna usmievat nas chrobacik :wink: :wink:
9. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi si krasna mamina,pri tejpostielke je to nadherna fotka
9. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja este namam postielku tak to tak necitim ale za tt by som ju mala aj ja mat uz sa tesim :slight_smile: a neboj na fotku sa zmestis len tam budes len ty a nic ine :grinning: :grinning: ja to poznam z vlastnej skusenosti teraz
9. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, kosska dakujem za pochvalu.... :wink: :wink:

kosska nemboooj coskoro bude postielka ja u teba stat..ja som sa poponahlala, lebo vies ako to je u mna...je mozne, ze buduci tyzden uz pojdem :wink: :wink:
9. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no viem ze ty to mas zlozitejsie ako ja ale aj ja mozem ist buduci tt vlastne je nas tu viac takych :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo veru kosska..uz aj ty mozes ist buduci tyzden...ved ty uz budes 39tt...jedine kto musi pockat je dadulka nasa...ale aj jej to ubehne coskoroooo a bude maminka :wink: :wink: :wink:
9. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jej to ubehne ako nam ved teraz som si test robila a uz idem rodit :slight_smile: no ja si myslim ze po velkej noci sa to pomaly rozbehne :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam takeho tusaka, ze niekto porodi teraz cez sviatky
9. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada no uvidime mozno ti napisem :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pises...po velkej noci to pojde raz dva...dadka nebude stihat pisat nove a nove majovcatka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: resp. aprilove majovcatka :sweat_smile: :sweat_smile:

ten panelak ma cudny dej v poslednej dobe...sa mi nepacia niektore veci :angry: :angry: ..

moj chrobacik mi teraz vypucil ritku take je to mile :sweat_smile: :sweat_smile: chrobacik moj
9. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napis, budem v ZA az do pondelka, pridem ta pozriet do nemocky :wink:

panelak pozeram, teda pocuvam len na pol ucha v poslednom case
9. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no je to akesi divne v poslednom case v tom panelaku asi uz dosla inspiracia Krausovi
kodada ok no uvidim ako sa mala rozhodne ja to odrodim aj teraz ale ona sa musi zacat pytat na svet :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy sa ti vracia manzel?
9. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu ho tu mam ako na koni :slight_smile: uz nech je to tu
9. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nech Marika este pekne zostane v brusku, ja to nejak ozeliem
9. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi :confused: :confused: dufam, ze ti pisat nebudem cez sviatky ja :confused: :confused: ja mam v plane rodit od buduceho tyzdna :sweat_smile: :sweat_smile: uvidime...zeby kosska, danny ??

juuj ja sa uz tyzden chystam tu moju tasku pretriedit a urobit v nej prehlad, lebo musim si veci do porodnice dat na vrch..ale tento tyzden som kazdy den niekde prec...cely den sa flakam a az vecer pridem domov ..a balit sa mi nechce...ale teraz cez sviatky si najdem viac casu :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo ja od stvrtka buduceho ttt moze ist von kedy chce ale nech sa ponahla :slight_smile:
9. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to jedno, len od soboty rana do pondelka vecera budem bez netu ... takze aktualne infosky vam nepodam :grinning:
9. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ani mi sa potom nejdeme chystat rodit ked nam to nebude mat kto povedat :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule a pekne sviatky prajeme.... :grinning:
9. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi pockaame :wink: :wink:

babulky idem do hajan, som nejaka mooc unavena,...dnes som mala den s detickami...moje dve krsniatka mi dali zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mam dost...dam sa do pyzamka a mozno aj zaspim :slight_smile: :slight_smile:

zatial papaaaaaaa :wink: :wink:
pekne od vas babulky

opustim vas, idem do hajan, bru nocku :wink:
ahoj siri aj tebe pekne sviatky
zuzka kodada dobru noc
9. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok