Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
10. apr 2009

ale ved aj to patri k manzelstvu treba sa aj poskriepit nie 🙂

sirinka
10. apr 2009

no tak uz ju uspesne uspal... 🙂 moze pozerat dalej hm...
s tym skriepenim...asi zavisi od konkretnych partnerov...asi existuju aj taki, co sa nehadaju...my sme skor take talianske manzelstvo...rychly ohen, prudke vasne...ale nastatsie vacsinou len za blbosti 😅

kosska3003
10. apr 2009

no ja sa s mm nehadam len ked pride pripity tak mu nadam niekedy ale rano mu uz vyvar varim ja som taka povaha ja sa neviem dlho hnevat a ten moj tiez je taky 😉

sirinka
10. apr 2009

kosska tak ten moj nastastie pripity nechodi...lebo od nas daleko do kazdeho pohostinstva...takze si da bud ked doma nieco, alebo obcas na nejakej navsteve...ale s malou nechodime moc po takych, co by sa vela pilo...
a to som aj rada...pijanstva sa bojim velmi...

sirinka
10. apr 2009

ozaj baby...uz ste rozmyslali, budete babatka natierat nejakym opalovacim kremom? ved v lete aj v tieni opaluje, tak ja neviem...klaru som natierala, ale zase som kdesi citala, ze take male babo sa este nema natierat, iba drzat v tieni...

kosska3003
10. apr 2009

no ani moj nechodi ze by chodil kazdy den ale ked ma pansku jazdu raz za cas tak pride pripity a ja mu vecer nadam a rano si s neho robym srandu 🙂

sirinka
10. apr 2009

kosska tak to ja si z mojho robim hned, lebo on tym, ze nie je zvyknuty, tak mu byva zle hned ked sa opije...

kosska3003
10. apr 2009

siri no mojmu nie je nic no ako kedy v akom stave dojde a teraz bude mat pohotovost pri mne tak bude na kofole len 😀 😀
ja asi nebudem natierat ved ked bude tak moc piect slnko aj tak budeme doma radsej s nou pojdem vonku rano a poobede podvecer ved bude dlho svetlo 🙂

zuzkad
10. apr 2009

ahojte kocky,

ked vas tu tak citam, tak som zdvojnasobila davku cokolady, maska a hocicoho 😀 😀 ...sa tu trapite niektore pre post...ja si doprajem...u nas v rodine sme nikdy nedodrziavali taketo veci..a papame vsetko, ci sme ci nie sme tehu 😉 😉

babulky uz mate kupene opalovaci krem pre babbo....moja segra nejak pozabudla na krem a male jej su obe v tvaricke tak opalene...chcela by som maleho pre istotu natriet...ked s nim pojdem neskor von, len aby sa mi nespalil..ved slnko bude silnejsie 🙂 🙂

U nas v BA je krasne..no teraz je uz tma, ale cely den svietilo slniecko a bolo teplucko...tak dufam, ze ten uprsany den nepride aj k nam 😖 😖

sirinka
10. apr 2009

zuzkad no klaru poctivo natieram a asi budem aj mimi...a opalovaky doma mam nejake zvysky...musime zohnat cerstve

inac ani u nas neexistuje post, ale to bude tym, ze nie sme nabozensky zalozeni

kosska3003
10. apr 2009

zuzka ahoj
no ja neviem nechcem ju zbytocne natierat ved take male deticky by sa nemali opalovat tak ju budem vzdy drzat v tieni
aj v ziline bolo pekne ale akosi vzdy poobede posledne 3 dni je burka 😠

sssimi
10. apr 2009

Kočky ja mám kúpenú 50tku faktor pre maličku... Včera som stretla kamošku-má 4mesačného drobca a hovorila, že musí začať malého natierať-lebo že deň pred tým sa bola prejsť a ešte sa snažila aby na neho nepieklo, ale že len pri tom odtáčaní sa od slnka sa jej spiekol-že mal riadne červenú tváričku.... Takže ja budem natierať od začiatku-kúpila som v DM taký za 29sk-je tam toho strááášne máličko, tak som len na skúšku zobrala a normálna veľká tuba stojí tuším cez 170sk, alebo tak...

zuzkad
10. apr 2009

ja som pocula, ze babo aj ten teply vzuch opali-....ale neviem...ved ked troska maleho natriem tak snad nebude mat alergiu.

Prave som sa smiala s maminou mojou, lebo dnes pri venceni stretla jednu pani...ktorej syn..cakali prvorodene dieta...boli na 3D a jaasne im povedali, ze cakaju chlapceka...celu dobu sa tak aj pripravovali...modre vecicky, chlapcenska izbicka...a porodila dievcako...zevraj to bola pupocna snura...tak sme sa smiali, ze keby som tak aj ja dopadla...lebo od 3D ani mne da doky nezamerala ani raz na pohlavie...som jej povedala, ze cakame chlapceka a koniec..na obycajnom sone uz pipika nepozerala moja doky...to by bolo 😀 😀 😀

kosska podla mojej supeeer meteo stanice..aj zajtra mame mat v BA teplucko 24C tak zatial ukazuje vzdy dobre...dufam, ze aj zajtra bude takto 😉 😉 😉

zuzkad
10. apr 2009

sssimi ...tebe som este chcela moooc podakovat za krasny kompliment mojej foto s postielkou...a si ma pobavila, ked si napisala, ze tvar mam stale chudu...pozri foto pred tym a tam som ako prasiatko 😀 😀 a este mam aj dve brady 😢 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
10. apr 2009

no ako tak citam asi aj ja zacnem natierat pre istotu lebo ked mi ju spece tak to bude na nevydrzanie s nou ved mna ked spece ako trpim a nieto take male babo
zuzkad dve brady ani mi o nej nehovor 🙂

sirinka
10. apr 2009

zuzkad ono tie luce prenikaju aj v tieni...nie horuci vzduch ale nejake slnecne luce...

a opalovaci krem pre babo by sa mal kupovat vylucne v lekarni baby...na to pozor... 😕

kosska3003
10. apr 2009

no to jasne uz ked pre babo isto nie niaky obycajny
zuzka no toho sa aj ja obavam ze nebude baba ale chalan no uvidime ja ani ruzove nekupujem radsej take neutralne farby a potom ked to bude isto baba tak mozem aj ruzove kupovat 🙂

sssimi
10. apr 2009

Zuzkad práve že som porovnávala... 😉
Ja som dnes dostala krásny kompliment od susedy-že som aká chudučka... Aj keď to nie je pravda potešilo ma to veľmi... Hneď som sa lepšie cítila 🙂
Siri preto som kúpila len taký malilinký... Vyskúšame len kúsočku, aby sa mi malá neosypala a ak hej, tak len z lekárne potom....

sirinka
10. apr 2009

pri tych opalovakoch ide o to, ze vacsina je odporucana z od pol roka a neskor...takze ve lekarni vam poradia, co moze aj miminko...nemalo by byt parfumovane a bez chemickych prisad a hlavne tie, co sa predavaju v lekarni vam aj zarucuju, ze faktor uvedeny na obale tam skutocne aj je...a faktor u deti jedine 50+...na to plus nezabudnut... a ochrana proti UVA + UVB...

sssimi
10. apr 2009

Kočky ja som dnes nejaká dolámaná... Bola som pozrieť babku, na nákupy sme boli, ale najviac ma zmohlo chytanie rezňov na zajtra 😝 ... Ani mi chutiť nebudu ☹ .. Potom som sa zakecala s mamou a keďže ma už zo sedenia bolí riť, tak som asi 2 hodiny stála a teraz som nejaká zničená z toho... Nohy ma boli a aj chrbát to schytal.... ☹

sirinka
10. apr 2009

no vidite...a ja mam pokoj...bude co bude, ziadne stresy 😀

sssimi
10. apr 2009

Siri musím to pokukať čo som to kúpila a asi zabehnem do tej lekárne...

sirinka
10. apr 2009

sssimi aj ja by som si nejaky ten rezen rada chytila 😝

sirinka
10. apr 2009

sssimi a to kolko ste ich chystali?

sssimi
10. apr 2009

Je na ňom 50+, UVA+UVB filter,bez parfému, minerálnych olejov a farbív a konzerv. látok.... Vek tam uvedený nie je. Je to značka Babylove.

sirinka
10. apr 2009

inac nohy aj mna poriadne bolia kazdy vecer...cele dni chodime s klarou sem a tam, dnes uz som si v satach sadla rovno do prachu, kym si klarka vedla zbierala kamene, co som uz nevladala stat...a bolo mi aj jedno, ci mi vidno pod suknu...

sssimi
10. apr 2009

Siri tak pre celú dedinu 😀 ... Predstav si pekáč kopcom...

kosska3003
10. apr 2009

joj zase ste pri jedle nerobte chute lebo pride na mna hlad a potom nezaspim 🙂

sssimi
10. apr 2009

Siri ty budeš pekne vytrénovaná po pôrode... Budeš tak okolo detí frčať... My prvorodičky sa môžme schovať...

sirinka
10. apr 2009

sssimi jaaaj...aj na navstevu by som prisla... 🙂
babylove sme mali tekute detske mydlo, ale pouzivali sme az od pol roka a bolo super a este mam nejake ich vyrobky v skrini, co sme dostali, ale nejako sa neminaju... 😅 musim pozriet zaruky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre