Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
11. apr 2009

zuzkad no tak to hej ked mas vysoky tlak tak kavicku nie ja mam tlak ok niekedy nizky tak kavu pijem aj ked som ju obmedzila lebo pred tehu som pila 3 teraz len jednu kavy sa nevzdam prestala som fajcit ked som otehotnela ale kavy sa nevzdam ale obmedzila som 🙂
bambi uz to vydrz potom mozes behat od rana do vecera 🙂

veronika1982
11. apr 2009

u nas bolo dnes ukazkovo letne pocasie.. prisla burka, blesky, dazd a potom vyslo slniecko a takto sa to opakovalo a teraz vecer sa zase prehnala burka. no co uz vychod je zakliaty..

kosska3003
11. apr 2009

tu v Ziline dneska vynimocne burka nebola a dufam ze ano zajtra nebude lebo mame gulasku oco ma narodky tak bude taka rodinna akcia 🙂

zuzkad
11. apr 2009

jamaat juuuj ale vam bolo heeej vonku...na taku opekacku by som sla hneeeed 🙂 🙂 ja take mooozem...aj gulas si robit na ohni na chate som milovala...tesim sa ked niekam vystartujeme takto zase 😉 😉

veronika1982 aj tu sa na vecer nejak rozfukalo, ale stale je prijemne vonku, mozno aj sem sa nieco prizenie 😖 😖 ale nemuselo by 😠 😠

kosska ja som tiez prestala fajcit...ked som si spravila test...v soku som isla hned si zapalit, ale potom som hned prestala...nejak to samo islo od seba...a to som fajcila dlhe roky skoro 10 rokov 😒 😒 aj moj Peto bol prekvapeny, ze som vedela tak rychlo prestat...kedze ma poznal, ze som stiiahla aj krabicku denne 😝 😝

kosska3003
11. apr 2009

zuzka zajtra dijdi robime gulasik 😝 😝 no ja ked som mala dve ciarky v teste tak som si sla kupit druhy a ja som postupne prestala a to som ja vyfajcila krabicku no aj moj mm ´je tiez v soku z toho ze som prestala povedal mi ze je na mna hrdy ze som prestala a to ta az tak povzbudi 🙂 🙂

zuzkad
11. apr 2009

kosska ...dva krat mi nehovor, lebo ti naozaj zajtra zaklopem na dvere a zjem ti veeela gulasu 😝 😝 😝 😝 ...moj Peto tiez zlatucky ma vsade chvali, ze ako som rychlo prestala fajcit...a mna to tesi...ale priznam sa, ze su dni niekedy, ked by som si zapalila, ale ten pokladik v brusku je pre mna dolezitejsi a preto si nezapalim 😉 😉

kosska3003
11. apr 2009

no dojdi bude ho isto dost aj domov ti poslem 🙂 🙂 no to aj ja mam niekedy taku chut ale si poviem uz ked som to vydrzala tolko tak si nezapalim a somozrejme aj koli malej 🙂 a moj mm mi kupil notebuuk za to tak vdaka tomu ze som prestala fajcit som svami 😀 😀 a rada by som uz nezacala ani ked porodim a prestanem kojit chcem to vydrzat ved to bol len sprasty zlozvyk ktory aj stal kopu penazy a stale ide hore to fajcivo

dannynka
11. apr 2009

ahojte,o preberate? 🙂

zuzkad
11. apr 2009

no veru veru...cigarety isli riadne do penazi...denne skoro 80sk som davala...tiez si opakujem, ze ani ked prestanem kojit nechcem zacat, ale nikdy to nehovorim na 100% pretoze neviem...uvidime...nerada davam nejake sluby 😖 😖
juj gulasik by som si veru dala, milujem ho a jedla by som ho casto...ale ja mam rada taky aj s paradajkou..paprikou..len moja svokra robi gulas po svojom a taky ja nemusim...zjem ho ale lubim troska iny 😒 😒 a k tomu dobry cerstvy chlebiiik mnaaaaaaaaaaam 😝 😝 aj moj maly Nicolas mi v brusku zacal az skackat, asi tiez dostal chut 😉 😉 ....hladny sme obaja...nieco si pojdem vycarovat do kuchyne, lebo hlad je silnejsi...len este neviem co si dam 😖 😖

zuzkad
11. apr 2009

dannynka ahoj....riesime gulas a cigarety 😀 😀 😀

dannynka
11. apr 2009

zuzkad-no ked tak spetne citamtak uz som v obraze 😀
my sme sa pred pol hodkou vratili od svokrvcov,boli sme este v kauflande na nakup bo zme sa rozhodli s minutky na minutku ze si spravime zemiakovy salat s udením 😉 tak ideme za chvilku pracovat na salate 😉
idem dat malinku spat a potom sem urcite este dojdem 🙂 😉

kosska3003
11. apr 2009

danny ahoj
zuzkad aj ja som skosi vyhladla moja mama roby vynikajuci gulas 🙂 ale od svokry tiez zjem ale to je len taka voda mi to tak pripada 😝 😝 no idem aj ja do kuchyne nieco najst hned som tu asi si dam len jogurtik na noc nieco lahsie 🙂 no uvidime ako to bude ked prestanem kojit bude to tahsie ako teraz ked mame baba v bruskach a nebudeme kojit ale my to zvladneme dufam 🙂 😉

kosska3003
11. apr 2009

danny to teraz vecer ides este salat robit no mne by sa nechcelo teda ale prajem ti prijemnu zabavu 😀 😀

zuzkad
11. apr 2009

dannynka salat zemiakovy uz je v chladnicke u nas 😉 😉 tesim sa, dam si ho mnaaaaaaaaaam 😝 😝 ale teraz by som zbodla nieco na rychlo...uvidime...pockam asi na mojho Peta, isiel na pivko s kamosom...nech len ide...cely den chuda makal na izbe...asi najskor dam vanu ...na tu sa tesiiim 🙂 🙂

kosska spolieham sa na moju pevnu volu...a budem si opakovat, ze peniaze, ktore by som dala na cigarety mozem radsej odkladat a dam ich malemu ...teda doprajem mu to v nejakych veciach radsej...verim, ze toto ma bude drzat od nutkania 😉 😉 😉

idem si dat tu vanu, lebo ju normalne az pocujem ako na mna vola 😀 😀

kosska3003
11. apr 2009

zuzka no to si budem aj ja hovorit to je jasne nechcem tomu znovu podlahnut ☹ 🙂 no idkaj sa okupkat ja som si dala sprchu ja sa nekupem akosi sa mi nechce a ani nemam cas 🙂 ja som si dala jogurtik tak hadam do rana vydrzime lebo ja mam praznu chladnicku zajtra som od rana u mamy tak budem tam vyzierat a potom mi aj nieco da domov 😀 😀

dannynka
11. apr 2009

tak dcerka v hajanoch,zemiacky sa varia tak som dosla kuknut a pritom si zakusujem roztek s maslom....mnaaam,ostali ste tu este niektora?Zuzka sa uz asi kupe a kosska asi loví jogurtik v ladnicke 😀

kosska3003
11. apr 2009

danny joj ja uz ani neviem ze som jogurt jedla 😀 😀 ja som tu a zuzka ta je isto vo vani a dobru chut ti prajem 🙂

dannynka
11. apr 2009

kosska tak este chod zdlabnut dalsi 😀 😀 😀 😀 😀 a dakujem 😉

kosska3003
11. apr 2009

danny nejdem uz lezim v postely a neviem ci som nahodou nezjedla posledny aj 😒

dannynka
11. apr 2009

kosska tak dobehni k nam mam plnu ladnicku,len neviem ci mam tvoju znacku 😅

kosska3003
11. apr 2009

danny mne to je jedno ale najradsej mam smotanovy nie nizkotucny a jahodovy 🙂

dannynka
11. apr 2009

kosska mam activiu jahodovu moze byt? 😀 cakam ta 😀

kosska3003
11. apr 2009

danny no jo zjedla by som aj tu ale nejdem nece sa mi uz som v pyzame a akosi sa mi aj drieme tak neviem ci nazalahnem nadobro lebo kym najdem polohu a zaspim tak bude aspon pol noc minimalne ako sa poznam

kosska3003
11. apr 2009

no nic ja idem zajtra ma caka narocny den tak idem do hajan dobruuuuuuuuuuuu nocku prajem 😉

dannynka
11. apr 2009

bru mne sa este varia zemiaky 😉

zuzkad
11. apr 2009

uz som tu, dokupala som sa ...bol to prijemny relax...moj Nicolas plaval so mnou vo vodicke..sa mu paci, ako ho voda nadlahcuje 😉 😉
vidim, ze ste vyhlasili zaverecnu...tak vam prajem dobru nocku... 😅 😅 😅
idem si pustit nejaky film a budem cakat na mojho Petuska 😉 😉

dannynka
11. apr 2009

zuzkad-tak ja som akurat dorobila salatik,uz sa chladi v ladnicke a udene dovarim zajtra,teraz si idem hodit jednu dlzku do vane a snad zaspim, 😅 tak Vsetkym bruu nocku a sladke snicky 😉 😔

zuzkaprofant
12. apr 2009

dobre ranecko , ja zase nemozem spat ale som si pospala do teraz vkuse tak som rada, rozmyslam ci nakrajem si uz klobasku a suencku alebo pockam do ranajok kym sa amrtin zobudi 😀 😀
u nas jke super horuco a aj tak hlasia len men je stoho tepla max zle
prajem vam peknu velkeonocnu nedelu 😉

bambi7
12. apr 2009

cafte babulky ja som hore od 6h nechce sa mi spat.....zuzkaprof vidim ze tiez si hore no vidis mohl sme si pisat 😀
dnes bude zasa tepluckoooo ,to je superr .....ja som si uz dala metrovy kolac co poslala mamca dobre ranajky 😀 mnam a ked sa zobudi mm pokracujem 😉 inac nic nove klasika lezim a lezimmmm,uz nech je stvrtok aspon lekar uz bude po dovolenke a povie co dalej uz sa tesim a mam ist na sono kolko mala vazi 😵

a tiez vam prajem peknu velk.nedeluuuu babulky 🙂

kackabrcka
12. apr 2009

pekne ranko,
pripajam sa - a zelam peknu velkonocnu nedelu..
ja som hore od pol 5tej tiez nemozem spat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre