Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kvetinkaaa
12. apr 2009

danny dakujem uz som akurat pozrela 😉
ale aj tak o mesiac skor je ok, nie? ved to mozno uz bola 38tt. ja uz v utorok 38tt, to mozeme ist na to 😕

monkap
12. apr 2009

kvet: patko mal pri porode 2950g - narodil sa den pred terminom ... a toto druhe babo malo v 34+6tt 1970g +/-320g 😝 to bolo asi pred 12 dnami ...v utorok ideme opat na premeranie, tak uvidime ..

kvetinkaaa
12. apr 2009

zuzkad taK to som mala sem tam aj ja, ale som nevedela ze su to posličkovia. niekedy sa aj rano zobudim na bolest dolu a hned si z nočneho stolika vyberam magnezium...hlavne zostanem lezat a prejde to.

takze to uz je onooo?? 😨 lebo ja pri tom sa napr.nezadycham, tak som myslela ze to nie je ono..

kvetinkaaa
12. apr 2009

monkap ale myslim ze si pisala ze ta takto "nastrašili" aj pri patkovi a nakoniec mal super vahu nie?
uvdiis aj druhe babo bude v poriadku. neboj nič 😉

monkap
12. apr 2009

ja ked som lezala v nemocnici, tak akurat krize ma boleli ... to ked som bola doma, tak kazdu chvilku cosi kdesi bolelo ... predsa len, pokoj na lozku je iny ako starostlivost o 2rocneho drobca ...

dannynka
12. apr 2009

kvetinka-ano ako pise zuzka mala termin 6.5 takze mohla byt asi 37-38-tt, 😉 ale na to ze sa babo narodilo skvor malo celkom pekne miery 😉 .Ja som uz 38-tt od soboty teda od vcera ale na porod to zatial u mna nevyzera aj ked by uz mohlo.....aj ked som povodne aprilovka tak to vidim az na maj 😅 😅 😅

zuzkad
12. apr 2009

kvetinkaaa ...no ja som to doky popisala a potvrdila mi to, ze mam poslickou...cize asi je to aj v tvojom pripade tak ...ale neboj..je to dobre znamenie, ze sa telo pekne pripravuje na porod 😉 😉 ...mne este ta hlienova zatka neodtiekla...ale zevraj ani nemusi dopredu...uvidime...od pondelka nejdem nikam von, aby ma to nechmatlo niekde vonku 😝 😝 tak mi aj doky kazala 😉 😉

babulky idem do hajan...na dnes mam dost-...prajem dobru nocku a zajtra prijemne sviatkovanie s rodinkou 😉 😉 😉

kvetinkaaa
12. apr 2009

monkap to ti verim....ja som sa s drahym minule bavila čo a ako po porode čo sa tyka antikoncepcie....a on ze načo a tak ze chvilu počkame a bude druhe...no to sa mu hovori čo bude cely den v robote a mna nech tu šlahne...chcem počkat nejaky ročik, uvidim ako to budem zvladat.ale ked si spomeniem na toto tehu, grckave obdobie ...sa mi chce plakat lebo viem ze by som malu zanedbala ☹ ☹

tak ti verim tu unavu a tak... ja to teraz celkom zvladam lebo ked som unavena si oddychnem a tak. to sa tebe asi nedalo.. ☹

mne sa dnes segrenka čudovala a skoro mi nadavala ked ma nasla okna umyvat..tak ale čo ked je tolko zaujemcov na pomoc 🙂 mama sa ponukla ale tu nechcem, ta ma dost svojho, praca, domacnost...ale kamosky by mohli a nikto nic... tak čo uz... spravim si sama a mam pokoj

kvetinkaaa
12. apr 2009

danny keby som zvolila ten trenčin tak by sme sa hadam aj stretli v porodnici 😉
ale vidim to na ilavu. uz som si dala do mobilu aj čislo na sanitku do IL, lebo mi mm dnes vravi ze asi pojde bud.tyzden do polska, ze co ked ma to chyti...srandičky srandičky ale sama sa tam asi neodveziem 😅

zuzkad tak to som sa este viac zlakla, ked viem ze to uz prichadza... 😒 asi nei som normalna...
ta hlienova uz som to sledovala včera, podla toho čo som čitala na nete tak to je ono, take male akoby žilky krvy su tam...

emode
12. apr 2009

Ahojte babenky, zvlast MOnkap konecne si doma a medzi nami mi mimochodom mne sa tie miery nezdaju byt az take male mne v 36+1tt povedal ze malicka ma tak do 2 a pol kila a ze je konstitucne mensia prietoky boli v poriadku aj ctg tak nas nechal a povedal ze este mame 4 tyzdne cas
urcite aj vy budete v poriadku a v com ti pomohli v nemocke???

dannynka
12. apr 2009

baby nestraste s tu zadkou ci ako sa to pise...sa snazim nemysliet na porod lebo vlastne viem co ma caka.....ale ked VAs tu citam tak mi to pomalinky zacina dochadzat co ma caka 😅 a neminie 😅 😅 😅

dannynka
12. apr 2009

kvetinka-ja mamm auto pred barakom tak keby daco sa aj sama odveziem 😀 😀 😀 😀

dannynka
12. apr 2009

idem hodit sprchu a ked tak sa tu potom este mozno zastavim 🙂 😉

kvetinkaaa
12. apr 2009

tak toto bolo zlate...

didi83 • 39tt • 31. mar 2009 o 12:08 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
kočky, myslite si, ze ked mam termin 02.05. mam si uz balit tasku? zda sa mi to zavcasu....

🙂 🙂 😅

kvetinkaaa
12. apr 2009

danny aj ja tu mam auto pred domom ale z nemsovej do ilavy by som si netrufla odsoferovat v kontrakciach. či myslis ze v aute skončim a mam 10min na preletenie? 😅 😀
asi sa spolahnem na sanitku lebo akoze keby ma niekto prist pre mna napr. z dubnice tak neviem či aj doma neporodim, kym by sa vychystali...

dannynka
12. apr 2009

kvetinka tak to od didi bolo naozaj podarene 😅 😀 😀 😀

no veru z nemsovej do dubnice je ina cesta,kdes to ja z juhu do nemocky to mam dole kopcom 😅 😀 😉 ale veru neviem ci by som si trufla v silnych kontrakciach asi si zistim cislo na sanitku aj ja 😅

kvetinkaaa
12. apr 2009

no veru danny zisti zisti... a ako vyriesis gabčulku ked bude mm preč? mas mamimnu blizko??

dannynka
12. apr 2009

kvetinka-mamina je do konca mesiaca pn takze bude u nich lebo manzel bude chodit do robotky,a volno si zoberie az ked prideme s mimi s porodnice 😉 .Mimochodom mamina byva za mostamy na kvetnej takze nie daleko 😉
letim do tej vane 😉

kvetinkaaa
12. apr 2009

takze byva mamina na mojej ulici vravis....dobre 😉 😀
idem ja buvat, tak zatial, dobru vsetkyyym

monkap
12. apr 2009

emode, dakujem ..
v nemocke: raz mi dali infuziu, 2-krat denne monitor, kazdy druhy den prietoky, lieky ... a pokoj - teda fyzicky pokoj

monkap
12. apr 2009

danny: ked som bola v nemocnici, tak kazdu chvilku isla nejaka kocka od nas rodit (na nasom oddeleni boli baby, co uz mali termin ale zatial nic ... potom dostali vyvolavacku a uz to islo) .... veru, uz mi to dost dochadzalo, ze sa to blizi 😝

dannynka
12. apr 2009

ahojte kto tu teraz?znova sa mi neda spinkat 😒 😅 😒

jamaat
13. apr 2009

Ja tu teraz. Dobré ráno.

kackabrcka
13. apr 2009

pekne ranko,
ci skor pekny velkonocny pondelok.. aj vam trosku zavidim nase SR zvyky tu v nemecku to nehrozi 😖

kvetinkaaa
13. apr 2009

ahojte

danny ty buntošiš takto v noci? ja som o 4tej sa zobudila a potom iba lezala a o siedmej som dostala "sprchu" rovno do postele. no čo uz, niektorí ludia nepochopia ze mam pred porodom....
mm (jeden z tych nechapavych) isiel šibat takze som sama doma a uz ma nehne nikomu otvorit, max.brachovi a poobede čakame navstevu.

monkap takze ty uz si aj psychicky naladena na porod čo.

kackabrcka sviatky su pekne a vynimocne ale ver ze ta voda ti chybat nemusi... 😒

ja som uplne nafigu naladena...

dualcore
13. apr 2009

ahojte tehulky 🙂
Ako vidim tak ste skoro vstavali.ja som nemohla v noci spat.Mala som v noci silne poslicky 😒 uz som bola zufala sama zo seba,az okolo pol 5 sa mi podarilo zaspat. ako idete dnes sviatkovat?

kvetinkaaa
13. apr 2009

dual takze ty uz tiez poslickujes? a aj si pritom musela tak zrychlene dychat ze si myslela ze ides rodit? ja stale neviem či to čo mavam su posličkovia lebo som si to predstavovala tak aj s tym dychom 🙂

ale mala si niekoho doma, nie? keby niečo...

atima
13. apr 2009

pekny Veľkonočný pondelok
ja by som to už chcela mať za sebou, takže sa na to psychicky pripravujem, no keby som povedsla že sa nebojim tak by som asi klamala, ale nejak to malinke musi prisť na svet 🙂

dupinka
13. apr 2009

Ahojte!

kvetinka, tak to mas blbeee 😒 Moj MM bol natolko ohladuplny, ze ma len ofrkal vodou. Ale vraj buduci rok si to vynahradi. A to uz bude aj synator, tak ho nauci, ako sa poriadne oblieva 😵 😵
Ja pozeram Kralovstvo nebeske, vcera som pri nom zaspala.

Inak, baby, mna neskutocne bolia rebra, ani nadychnut sa poriadne nemozem, a do toho este kaslem... 😖

Monkap: vitaj doma!! Uvidis, malinke urcite vyrastlo a bude to vsetko oukej. 😉

A Didi, prva majova maminka sa este neozvala? Nech sa potesime pohladom na babatko.

dualcore
13. apr 2009

kvetinka ano aj s muzom sme boli obaja v pozore a nedalo sa spat lebo uz som to mala 2x a fakt dost silne. a keby si ma v tedy pocula-fucim ako slon lebo to ani inak nejde ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre