Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
13. apr 2009

dual neboj hadam sa ti nespusti a ten tt vydrzis 🙂 ja by som bola rada keby sa mi za tt uz porod aj pomaly ale isto spustil no uvidime 🙂

dualcore
13. apr 2009

keby bol drobcek hlavickou dolu tak by mi to vobec nevadilo ale takto by sa to len komplikovalo 😒 ale budem sa setrit a ten tyzden vydrzim 🙂 Musim! 😀

kosska3003
13. apr 2009

jasne odychuj ved ten tyzden ubehne ako voda a a ni sa nenazdas a mas babo pri sebe 🙂

dualcore
13. apr 2009

ved to 😀 cele mi to pride priam neskutocne! dnes akurat isla do nemocnice kamaratka a zajtra jej robia cisarsky tak budem mat info o tom co ma caka z prvej ruky 😀

kosska3003
13. apr 2009

no jasne ved uz sme vo finale zachvilku joj ja som strasne nedockava ja sa tesim ako male dieta na vianoce 🙂

dualcore
13. apr 2009

ved aj ja sa uz moooc tesim na toho prcka 😀 Akurat ked som dnes manzela vyprevadzala sme sa smiali ze uz pride vlastne rovno na porod za mnou kedze bude tyzden v praci 😀

kosska3003
13. apr 2009

no ja som neter manzelovu vyprevadzala a tiez som jej povedala ze ked pride nabuduce tak uz hadam bude aj babatko 🙂 moj mm pride v stredu a to som uz aj v 38tt tak mozem aj ist 🙂

dualcore
13. apr 2009

no teraz uz nas to kazdu moze drapnut kazdym dnom 🙂 som zvedava ci niektora pojde aj v tento tyzden ale bo potom v ten utorok az ja 😉

kosska3003
13. apr 2009

no uvidime nechame sa prekvapit ja chceeeeeeeeeeem ist 🙂

dualcore
13. apr 2009

a aj citis ze by ti padlo brusko a mala sa zosuvala nizsie? alebo mavas poslicky?

kosska3003
13. apr 2009

no ja neviem ale niekedy ma strasne tlaci dole ako keby taky tlak tak asi hej ale brusko mam este hore tak uvidim kedy to pride 🙂

dualcore
13. apr 2009

presne tak ...uvidime kedy to pride 🙂 Dostala som celkom hlad tak idem prepadnut chladnicku 😝 tak zatial papa 🙂

kosska3003
13. apr 2009

ahoj ja si idem polezkat 🙂

dm1
13. apr 2009

ahojte majovky! no to mi dalo prace vas precitat! Cele sviatky sme boli u nasich a teraz sme sa vratili tak oddychujem.

MonkaP vitaj opat medzi nami!!! Neboj maly bude urcite v poriadku!

Kvetinka ja sa teraz citim presne ako ty. Min.tyzden som mala vecer poslickov - take bolesti v bruchu ako pri menzese stale sa opakovali a prve co ma napadlo ze este nemam toto a tamto a normalne som sa zlakla ze este nie. A pritom predtym som hovorila ze uz nech to vypukne. Vcera vecer som to zase ciitila ale bolo to len tak hodinku a potom to preslo. Zajtra idem na kontrolu tak uvidim co nove.

veronika1982
13. apr 2009

tak uz mame za sebou velkonocne sviatky a uz sa to vsetko moze rozbehnut.. ktora ide ako prva?

kosska3003
13. apr 2009

veronika asi by sme sli najradsej aj vsetky aspon tie ktore to uz mame zapar 🙂 😉 inac ty poslickovia sa ako prejavuju ja som taky debilko z tohto mna pobolieva brucho ako na menzes to je ono ci to je tvrdnutie bruska doteraz som sa tym nezaoberala ale teraz uz hej ked je to aktualne 🙂

emode
13. apr 2009

Ahoj tehulky,
vidim, ze uz mate porodne chute 😀 Akurat dnes sa aj kamoske narodil syncek, mala ale termin 2 tyzdne skor, tak to bolo ok, ale bolesti brutal, lebo cez sviatky jej nemal kto pichnut epi. Trapila sa celu noc a narodil sa az okolo obeda, ale ze to stoji za to 😉 😉

Aj Vam puchnu nohy alebo chodidla??

kosska3003
13. apr 2009

emode mne trosku ale hlavne mi trpnu v noci ked spim 🙂 a ty by si to uz nechcela mat za sebou 😀

dm1
13. apr 2009

emode mne teraz posledny tyzden brutalne puchnu chodidla. Musim nosit manzelove ponozky a to mam 3,5 nohu a on 8!!!! Od svojich mam totiz vzdy vsetko otlacene a mam pocit ze by mi ani krv neprudila...

veronika1982
13. apr 2009

emode mne posledne 2 dni neskutocne puchnu nohy a ruky...a potim sa ako slon

ja neviem ci mi tvrdne brucho pretoze ja mam pocit ze to maly sa mi opiera telickom o moje brucho ale sestricka povedala ze to mi tvrdne.. tak neviem.. a k tym poslickom mam ich aj ja nieked ale nie je to nic take hrozne ale vzdy ked to pride tak mam v hlave chaos ci uz mam vsetko nachystane atd...

kosska3003
13. apr 2009

ja ked ma boli brusko alebo cosi si poviem vsak pohoda taska je zbalena ale nemam doma este postielku ani kocik nic no musime pockat kym pride tatino domov z roboty a nech to vsetko donesieme domov 🙂

emode
13. apr 2009

Ja som uz taky mesiac mala len mierne opuchnute, nosim svoje ponozky aj tenisky, ale posledne dni sa to dost zhorsilo, len sa priznam, trochu som to prehanala s pracami doma, takze som sa riadne znicila ... ☹ Aj ruky mi puchnu, najprv len prsty, ale teraz to citim uz aj na zapasti ked si zapinam hodinky

kosska aj my som chcela, ale viem, ze malicka potrebuje este narast, aby to potom lepsie zvladla na svete, tak take veci neprivolavam 😒

Inak sranda s tou mojou kamoskou, lebo sme v utorok boli pozriet spolu zvolensku porodnicu, sme to posunuli o tyzden skor lebo mm mal dovolenku v ten den, tak som to chcela mat vybavene. Zobrali sme aj kamosku a veru sa jej to zislo. Inak zvolensky personal ze uplne super, vsetci ochotni a mili. Ved tak to ma byt, nie???

emode
13. apr 2009

kosska neboj, manzel uz potom zariadi ked budete v porodke 😀
inak ja stale nemam zbalene 😉 kazdy mi hovori, ze aj ked odtecie voda alebo zacnu kontrakcie, mam dost casu, aby som si veci dala do tasky ... zajtra este dokupim ziletky, lebo ja uz holenie vlastnou rukou riskovat nebudem 😖 a homeopatika po porode, arnicu a na spustenie laktacie, toto chcem este zabezpecit no a uvidime ...

kackabrcka
13. apr 2009

koska3003 no aj ja cakam ze tt este vydrzim aj ked uz by som aj rada isla koncom augusta ci skor po 38tt cize po 24.4. 😀
veronika 1982 - prva majovka uz je na svete, no ja mam pocit ze nasa sophie sa otrca rituskou stale vcera cestovala z jednej strany na druhu.. a dnes ma chytali ako keby menst. bolesti a pobolievaju kriziky no a mam pocit ze aj hlienova zatka sa uz podla popisov pomalicky spustila..

sssimi
13. apr 2009

Ahojte! Vypolievané? 😀

Ja som mala takých ridnych poslíčkov zatiaľ len raz, ale teda nie je to nič príjemné... Najlepšie by bolo mať bolesti až keď pôjdeme na vec 😀 ... Aspoň by sme si boli na istom a nepreháňali sa zbytočne po doktoroch...

Mne nohy ani nepuchnú... To by som musela príliš peháňať a to už neriskujem... ale doktorka mi zistila, že mám málo železa v krvy, tak mi nasadila vitamíny no ihneď som mala čiernu stolicu a po 3och dňoch ma aj prehnalo, tak som ich vysadila....

dupinka
13. apr 2009

baby, pred cca hodinkou mi prislo tak zle, ze uz som v duchu zacala sledovat hodiny, ci nahodou nieco.... Normalne mi stvrdlo brucho a bolo mi hrozne zle, akoby na odpadnutie. Ale po chvilke to preslo.
A v posledne dni som strasne naliata, v tvari akoby opuchnuta. MM povie, ze taka sexi baculata tehulka, no mne to normalne zacina vadit...

Inak, tie, ktore beriete Magnezium (Magne B6): mam uz len 2 tabletky v baleni, mam prikaz od dokyho brat 4x denne. No a na poradnu idemvo stvrtok, tak sa minaju zasoby. Mam si este kupovat jedno balenie (50tabliet) alebo uz tie dve dobrat a viac nebrat?
Niektori mi radia, ze uz by som mala pomaly vysadit, ak nechcem rodit s vyvolavackou. Hm???

sssimi
13. apr 2009

Kackabrcka len aby si do rána neporodila... Moja mamina opisovala bolesti ako pri menštruácii... a keď sa ti zdá že aj zatka už odteká.... Skús si dať ešte sprchu. Ak ti tie bolesti prejdú tak to boli len poslíčkovia-rada od doktorky!!!

sssimi
13. apr 2009

Dupi zavolaj zajtra doktorke. Ty máš termín až 15teho, tak aby si si nerozbehla pôrod náhodou...

kosska3003
13. apr 2009

emode ved hej ale ja to mam pobalene a mam pokoj ja nebudem v bolestiach si este aj tasku balit takto mam dusu na mieste
inac aj mna od vcera niako prehana ide ma z toho urvat no ale co uz zajtra kupim banany 🙂

zuzkad
13. apr 2009

ahojte tehulky,

dupinka ja by som uz magnezium pomaly doberala...do poradne si davaj a uvidis co ti doky povie 😉 😉 tiez som inac pocula, ze od 37tt sa magnezium nema brat...lebo by sa mohlo nakoniec prenasat..ja som sa opytala doky na tabletky 😉 😉

inac babulky ja mam prvy den za sebou bez magnezia....cize oficialne ho uz neberiem od dnes 😀 😝 😝 ako doky kazala..uvdime ci do stvrtka vydrzime 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre