• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

zuzka no hadam hej potom daj vediet ak porodis mne je tak cudne dala som si gulas na veceru a je mi tak tazko akosi mi tvrdne brusko a aj ma boli spodok no len lezim uvidime zajtra mam monitor aj poradnu tak uvidime este ze to je ten kazdy tt ved teraz sa to meni akosi zo dna na den :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, koska tak som cakala ci d teba nedorazi sms a nic, tak uz som doma
13. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada no nic stale som 2v1 a ine neporodili :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VED STREDA SA BLIZI, TAK NECH MARIKA PEKNE POCKA NA TATINKA
13. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi zelezo si nemala vysadit, beriem ho uz druhy mesiac, podobne problemy ako ty ale je to bezne a pomahaju banany alebo horka cokolada skus ho brat hned po jedle a nie vecer ale rano alebo naobed ... ak ti teda mozem poradit :wink:

kosska zajtra idem balit :grinning: a mimochodom, ono to niekedy zacina precistenim cize hnackami ... zeby uz ???
13. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne tie dva dni pockam a potom budem kazdy den cakat ako mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja hlasim stale 2v1 :grinning:
13. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode no bola by som rada keby sa to pomaly zacalo rozbiehat a to som aj ja pocula o tom ze to tak niekedy zacina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ak by ma to malo chytit tak nech radsej v noci alebo az poobede lebo neviem kto ma hodi do nemocky ale to je najmenej ked tak aj sanitku si zavolam :grinning: :grinning: :grinning:
danny ahoj 2v 1 :slight_smile:
13. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska tak drzim palceky.. :wink:
Aj mna caka zajtra poradna tak som zvedava co mi doky povie,lebo u mna zatial ziadne priznaky,iba sem tam ma krize z nicoho nic zacnu tak zvlastne boliet..ze by poslickovia? :sweat_smile:
13. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ahoj :grinning:
krati sa nam to, ja mam dalsiu poradnu v stredu a chcem aby mi urobili aj KO na tu EPI a prave mi tvrdne brusko ... zacinam mat z toho porodu dost dobre bobky, neviem ako vy :confused:
13. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny no asi to su oni no ved aj ja som zvedava co mi povie dr zajtra :slight_smile: a aj ja tebe aby bolo vsetko ok
13. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky takze "priznaky" u kazdej :grinning: :grinning: :grinning: ale som rada ze ste pekne na mna pockali, kedze som bola mimo

no ja sa mam uplne uzasne, v sobotu som odpadla v Kauflande v Ziline ... a od minuleho stvrtku mam zlatu zilu :angry:
13. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi ved sa setri :unamused: byva ti aj zle od zaludka?
13. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada a to co nizky tlak alebo co vela ludi co ja ked som v tescu tak ma vzdy rozboli hlava a je mi tak biedne ale uz si ok nie no okrem tej zily :wink:
13. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo tam vela ludi, vydychany vzduch, ani napit sa vody mi nepomohlo .... mam nizky tlak, to viem ... uz sme stali pri pokladni
no a ta zila ma uplne dojala, co ja este nechytim!!! kupila som si nejaku homeopaticku mast ... pockam do stvrtku, kedy idem na gyndu, lebo neviem ci s tym ist k obvodnej alebo kam
13. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada no jasne pockaj a uvidis co ti povie dr toto tocenie hlavy mavam ja casto jedine co mi pomoze si lahnut a vypit kavu lebo ta zvysuje tlak :wink:
no hadam uz nic nechytis a ta zila je najhorsie co ta zastihlo pocas tehu :slight_smile:
13. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, na zlatu zilu zabera mast - dubova kora. A pi vela tekutin a jedz polievky, aj kazdy den. Aby si mala riedsiu stolicu a netlacila si tak....
Je to dobre aj na nizky tlak. Pripadne si daj jednu slabsiu kavu rano. Radsej kava ako nizky tlak.
13. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode-veru krati a na porod radsej zatial nemysli,ked to pride tak to pride :sweat_smile: ,ja som na tom v tomto horsie pretoze uz som ho raz zazila a viem co ma caka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kosska-veru hlavne aby boli mimi v poriadku ale urcite budu :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

kodada-veru sa setri,treba ti to :wink: A co sa tyka zlatej zily tak trosku viem o com hovoris kedze aj moja mamina s tym ma problemy,a kazdym porodom sa jej to zhorsovalo.....ma nas troch :sweat_smile:
13. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, kavu nepijem ani som nikdy nepila, nechuti mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no pri pokladni toho miesta na lahnutie nie je az tak vela ... alebo som si mala lahnut na pas :grinning: :grinning: :grinning: to tam este asi nemali
13. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kodada-no by si aspon zistila (mozno) koko euračov stojis :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koko malo byt kolko :grinning:
kodada no ja som myslela doma ze si lahnem lebo mna to chti vzdy ked pridem z obchodu domov no a to si tu mam kde lahnut tak kavu nelubis no tak potom neviem co ti poradit vino zvysuje ale to ti nejdem radit :slight_smile:
ahojte kocky :wink:
vidim, ze tu uz pomaly zaciname riesit porody :confused: snad to zvladneme

dada: davaj si na seba pozor. nebola v tescu ta rychla pokladna pre tehotne? tam by si sa mohla normalne vypytat dopredu
13. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys-jasne zvladneme :slight_smile: :wink:
13. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no danny, u nas to nemal este v rodine nikto :wink:
dada: asi budes musiet skusit vypit kavu- aj naslu, lebo je to lahsie ako brat nejake lieky na zvysovanie tlaku. a bola si v tescu sama?
mys to je jasne to musime zvladnut :wink:
13. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi mali niekedy zazitky z vojny a zeny z porodov :slight_smile:
kodada snad ti to cim skvor prejde drzim palce :wink:
sssimi
inak aj mna prehana si skor raz denne idem bez problemov so zeleza.. jem ho vzdy s pomarancom okolo obeda .. som rada ze mozem ist na :sunglasses: a nemusim tlacit :angry: :grinning:
bolesti niesu silne ale sem tam kontrakcia ci skor mala sa prehana v brusku.. rano idem lekarovi tak hadam este vydrzim a uvidim co povie.. tak mam taky pocit ze to skor poslickovia.. no som este na magne tak mozno mi ho zajtra nakaze vysadit..
dupinka
zavolaj zajtra zrana doktorovi hned a spytaj sa.. kamoska brala tiez 4-6tabl. magne vysadila minuly stvrtok a pondelok uz isli ze voda odteka no a utorok vnoci porodila.. aby to neprislo rychlo na teba..
13. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok