Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
13. apr 2009

zuzka no hadam hej potom daj vediet ak porodis mne je tak cudne dala som si gulas na veceru a je mi tak tazko akosi mi tvrdne brusko a aj ma boli spodok no len lezim uvidime zajtra mam monitor aj poradnu tak uvidime este ze to je ten kazdy tt ved teraz sa to meni akosi zo dna na den 🙂

kodada
13. apr 2009

ahojte tehulky, koska tak som cakala ci d teba nedorazi sms a nic, tak uz som doma

kosska3003
13. apr 2009

kodada no nic stale som 2v1 a ine neporodili 😀 😀

kodada
13. apr 2009

VED STREDA SA BLIZI, TAK NECH MARIKA PEKNE POCKA NA TATINKA

emode
13. apr 2009

sssimi zelezo si nemala vysadit, beriem ho uz druhy mesiac, podobne problemy ako ty ale je to bezne a pomahaju banany alebo horka cokolada skus ho brat hned po jedle a nie vecer ale rano alebo naobed ... ak ti teda mozem poradit 😉

kosska zajtra idem balit 😀 a mimochodom, ono to niekedy zacina precistenim cize hnackami ... zeby uz ???

kosska3003
13. apr 2009

no ved jasne tie dva dni pockam a potom budem kazdy den cakat ako mala 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
13. apr 2009

ahojte 🙂
aj ja hlasim stale 2v1 😀

kosska3003
13. apr 2009

emode no bola by som rada keby sa to pomaly zacalo rozbiehat a to som aj ja pocula o tom ze to tak niekedy zacina 🙂 🙂 🙂 ale ak by ma to malo chytit tak nech radsej v noci alebo az poobede lebo neviem kto ma hodi do nemocky ale to je najmenej ked tak aj sanitku si zavolam 😀 😀 😀
danny ahoj 2v 1 🙂

dannynka
13. apr 2009

kosska tak drzim palceky.. 😉
Aj mna caka zajtra poradna tak som zvedava co mi doky povie,lebo u mna zatial ziadne priznaky,iba sem tam ma krize z nicoho nic zacnu tak zvlastne boliet..ze by poslickovia? 😅

emode
13. apr 2009

danny ahoj 😀
krati sa nam to, ja mam dalsiu poradnu v stredu a chcem aby mi urobili aj KO na tu EPI a prave mi tvrdne brusko ... zacinam mat z toho porodu dost dobre bobky, neviem ako vy 😕

kosska3003
13. apr 2009

danny no asi to su oni no ved aj ja som zvedava co mi povie dr zajtra 🙂 a aj ja tebe aby bolo vsetko ok

kodada
13. apr 2009

babulky takze "priznaky" u kazdej 😀 😀 😀 ale som rada ze ste pekne na mna pockali, kedze som bola mimo

no ja sa mam uplne uzasne, v sobotu som odpadla v Kauflande v Ziline ... a od minuleho stvrtku mam zlatu zilu 😠

emode
13. apr 2009

dadi ved sa setri 😒 byva ti aj zle od zaludka?

kosska3003
13. apr 2009

kodada a to co nizky tlak alebo co vela ludi co ja ked som v tescu tak ma vzdy rozboli hlava a je mi tak biedne ale uz si ok nie no okrem tej zily 😉

kodada
13. apr 2009

no bolo tam vela ludi, vydychany vzduch, ani napit sa vody mi nepomohlo .... mam nizky tlak, to viem ... uz sme stali pri pokladni
no a ta zila ma uplne dojala, co ja este nechytim!!! kupila som si nejaku homeopaticku mast ... pockam do stvrtku, kedy idem na gyndu, lebo neviem ci s tym ist k obvodnej alebo kam

kosska3003
13. apr 2009

kodada no jasne pockaj a uvidis co ti povie dr toto tocenie hlavy mavam ja casto jedine co mi pomoze si lahnut a vypit kavu lebo ta zvysuje tlak 😉
no hadam uz nic nechytis a ta zila je najhorsie co ta zastihlo pocas tehu 🙂

dupinka
13. apr 2009

dadi, na zlatu zilu zabera mast - dubova kora. A pi vela tekutin a jedz polievky, aj kazdy den. Aby si mala riedsiu stolicu a netlacila si tak....
Je to dobre aj na nizky tlak. Pripadne si daj jednu slabsiu kavu rano. Radsej kava ako nizky tlak.

dannynka
13. apr 2009

emode-veru krati a na porod radsej zatial nemysli,ked to pride tak to pride 😅 ,ja som na tom v tomto horsie pretoze uz som ho raz zazila a viem co ma caka 😅 😅 😅 😅

kosska-veru hlavne aby boli mimi v poriadku ale urcite budu 🙂 😵 😉

kodada-veru sa setri,treba ti to 😉 A co sa tyka zlatej zily tak trosku viem o com hovoris kedze aj moja mamina s tym ma problemy,a kazdym porodom sa jej to zhorsovalo.....ma nas troch 😅

kodada
13. apr 2009

kosska, kavu nepijem ani som nikdy nepila, nechuti mi 😝 ... no pri pokladni toho miesta na lahnutie nie je az tak vela ... alebo som si mala lahnut na pas 😀 😀 😀 to tam este asi nemali

dannynka
13. apr 2009

kodada-no by si aspon zistila (mozno) koko euračov stojis 😅 😝 😀 😀

dannynka
13. apr 2009

koko malo byt kolko 😀

kosska3003
13. apr 2009

kodada no ja som myslela doma ze si lahnem lebo mna to chti vzdy ked pridem z obchodu domov no a to si tu mam kde lahnut tak kavu nelubis no tak potom neviem co ti poradit vino zvysuje ale to ti nejdem radit 🙂

mystery7
13. apr 2009

ahojte kocky 😉
vidim, ze tu uz pomaly zaciname riesit porody 😕 snad to zvladneme

dada: davaj si na seba pozor. nebola v tescu ta rychla pokladna pre tehotne? tam by si sa mohla normalne vypytat dopredu

dannynka
13. apr 2009

mys-jasne zvladneme 🙂 😉

kodada
13. apr 2009

no danny, u nas to nemal este v rodine nikto 😉

mystery7
13. apr 2009

dada: asi budes musiet skusit vypit kavu- aj naslu, lebo je to lahsie ako brat nejake lieky na zvysovanie tlaku. a bola si v tescu sama?

kosska3003
13. apr 2009

mys to je jasne to musime zvladnut 😉

mystery7
13. apr 2009

chlapi mali niekedy zazitky z vojny a zeny z porodov 🙂

dannynka
13. apr 2009

kodada snad ti to cim skvor prejde drzim palce 😉

kackabrcka
13. apr 2009

sssimi
inak aj mna prehana si skor raz denne idem bez problemov so zeleza.. jem ho vzdy s pomarancom okolo obeda .. som rada ze mozem ist na 😎 a nemusim tlacit 😠 😀
bolesti niesu silne ale sem tam kontrakcia ci skor mala sa prehana v brusku.. rano idem lekarovi tak hadam este vydrzim a uvidim co povie.. tak mam taky pocit ze to skor poslickovia.. no som este na magne tak mozno mi ho zajtra nakaze vysadit..
dupinka
zavolaj zajtra zrana doktorovi hned a spytaj sa.. kamoska brala tiez 4-6tabl. magne vysadila minuly stvrtok a pondelok uz isli ze voda odteka no a utorok vnoci porodila.. aby to neprislo rychlo na teba..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre