Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
13. apr 2009

mysty, boli sme v kauflande, a tam o niecom takom neviem, ja som tam nechala mm, nech zaplati a sla na informacie ... cervene vinko by som si dala 😉

sssimi
13. apr 2009

Kodada káva nie je dobrá na zvýšenie tlaku, lebo po vypití ti rýchlo vyskočí, ale aj rýchlo klesne... Treba piť čaje. Kúp si pre tehotné... Ja som mala celé tehu nízky tlak od kedy pijem tehu čaj tak mám tlak 120/70...

kosska3003
13. apr 2009

no v Za v kauflande to neni isto taka pokladna tam je akurat tak vela ludi pri pokladni no ved deci vinka neuskodi ale radsej tu kavu 😝

mystery7
13. apr 2009

dada: ved aj 1dcl vinka ked si das, tak sa nic nestane. aaspn budete mat obaja dostatok krviniek 😉

kodada
13. apr 2009

pit kavu som skusala, ked som zacala mavat silne migreny ale nezvladla som to, mne strasne nechuti, ani s mliekom ani s cukrom

sssimi
13. apr 2009

Kackabrcka ale nemáš čiernu stolicu, že? Ja som vysadila kvôli tomu...

mystery7
13. apr 2009

simi: pokial ja viem, tak ciernu stolicu ma kazdy kto berie zelezo, aj ja som mala, ale aspon mi ulahcilo chodenie na wc-ko 😉

dannynka
13. apr 2009

no nic babulky,idem ja do sprchy a do hajan aby sa mi rano chcelo vstavat na poradnu...pa pa a bruu nocku prajem 🙂 😉 😔

kodada
13. apr 2009

ahoj simi 😉 caj pijem na litre

kosska3003
13. apr 2009

danny dobru aj ja pojdem ale sa mi nechce 😒

mystery7
13. apr 2009

aj ja mam zajra poradnu. moja dokina sa vraj prestahovala, tak snad ju nebudem dlho uhanat 😅

kosska3003
13. apr 2009

zajtra nas je vela na poradnu ved uz chodime poniektore aj kazdy tt ze 🙂

sssimi
13. apr 2009

Mys u mňa je ale problém, že aj bez železa chodím denne tak 3x na velku a teraz ma ešte aj popreháňalo... A na letáku je, že ak je stolica čierna, tak je treba znížiť dávku, ale ja som mala predpísanú aj tak len 1....

kackabrcka
13. apr 2009

sssimi
mam tmavu stolicu ale myslim ze to normalne ked som citala letak.. viacej ludi vravelo ze ma zapchu ale na mna to ma iny ucinok..

poradnu mam zajtra aj ja 😀

kodada
13. apr 2009

verim ze ma to rychlo prejde ... dakujem za rady

sssimi
13. apr 2009

Kodada, tak neviem 😅 , ale ja som to riešila takto, keďže tiež kávu nemusím.... Potom ešte čokoláda môže trošku pomôcť... Ak sa začneš citiť zle, tak si daj, možno pomôže.

sssimi
13. apr 2009

Kačka máme v záhrade novučku žihlavu, tak si radšej z nej navarím čaj-to bude riadna dávka Fe... Celé tehu som nebrala vitamíny a vlastne som ani nemala nejaké veeeľmi zlé výsledky... len trošku znížené hodnoty a preto mi aj dala len 1 tabletku denne aj keď sa odporúčajú 2.

kodada
13. apr 2009

simi cokolada? ved ta sposobuje zapchu
ja pijem tiez len domace bilinkove caje, alebo zeleny

zuzkaprofant
13. apr 2009

cafte to chodite zo zeleza na zachodik ja mam zase zapchu a 3 krat keby som isla tak to mam brusnu chripku ja nikdy ani v normalnom netehu stave tak casto nechodim snad 3 krad do tt 😀 😀 a pijem pomaranc dzusik lebo pomarance su uz hnusne ☹

emode
13. apr 2009

sssimi presne takto som to mala aj ja, len znizene hodnoty nic strasne beriem to zelezo druhy mesiac tiez som sa zlakla ciernej stolice ale je to normalne
keby si ho nepotrebovala tak ti ho doky nepredpise, takze neboj a papaj banany a cucoriedky
ale zihlavovy cajik cerstvy, mnam 😀

kosska3003
13. apr 2009

baby a ako sa ten caj vari to normalne cerstve listy zalejem vodou vriacou ci ich susite

mystery7
13. apr 2009

vela zeleza ma aj kakao, spenat, fazula, mak

zuzkaprofant
13. apr 2009

ja mam nizke hodnoty zeleza uz 2 mesiac lebo ja nejem meso mi vobec nechuti tak nemam ani odkial zelezo brat jedine z fazule a tu teiz uz nejem bo nma nafukovala a maly ma tak kopal a natahoval sa ze mi islo brucho otrhnut

co mate nove ste napapane poriadne ake kolaciky ste papali ja ziuadny

emode
13. apr 2009

kosska mozes aj cerstve umyte ale aj susene ale to na neskor, ked uz nie je cerstva ...
ja pijem ten malinikovy, celkom dobry 😀

sssimi
13. apr 2009

Kodada ja som nejaká naopak... 😀 Celý život som trpela zápchamy a hlavne keď mi vyoperovali slepák... No a od kedy som tehotná, tak chodím denne minimálne 1x vždy a viac... Čokoládu jem na tony a pohodička...

Emode ja radšej ten čajík žihlavový a zajtra si zavolám doki či ich mám brať ďalej... Lebo som za tie 3 dni čo som to železo brala aj schudla a to teraz, keď malá najviac priberá nepotrebujem...

mystery7
13. apr 2009

caf zuzka

ja som uz prejedena, kolace, sunka, salat a vsetko dokopy
dnes ma pali zaha tak, ze nemozem dychat 😖

kosska3003
13. apr 2009

emode diky pojdem kuk do zahrady na zihlavu tam isto bude
zuzka no kolaciky som si dala ale ma s nich zaha palila ☹

sssimi
13. apr 2009

Kosska umytú žihlavu zaleješ vriacou vodou a mala by sa lúhovať cca 15 minut a potom mňamky... Teda ako pre koho... Ja mám rada...

zuzkaprofant
13. apr 2009

ja mam chut ale nepiekla som nic martin kupil dake mrazene ale ja som take nechcela nemala som chut tak su v mraznicke ☹ ale mamka ked pride mi napecie dake fajnotky, ja osm len sunku a klobasku a syrek a salatik papala troska nie velmi bo mne dako nechutilo ,mam chute na zmrzku ale tu este nechcem jest az ked sa maly narodi potom si dam 😀

kosska3003
13. apr 2009

sssimi ja mam velmi rada caje a hlavne bilinkove takze isto mi bude chutit uvidim pojdem kuknut alebo v potom ked pride mm tak pojde natrhat 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre