Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
13. apr 2009

idem si ja lahnut bo dako ma uz taha zase zacina noc uz sa tesim jak budem buntosit 😠 dobru nocku a keby ste nahodou nespali tak rano vas tu budem cakat 😀

mystery7
13. apr 2009

ok, dobru noc

ja som uz tiez riadne unavena a idem spat 😉

pa pa

jamaat
13. apr 2009

Idem ja do postele, lebo ma všetko svrbí. Dobrú noc všetkým.

sssimi
13. apr 2009

Dobre spinkajte!

monkap
14. apr 2009

dobre ranko vsetkym 😉

zuzkaprofant
14. apr 2009

monkap si ma predbehla 😀 😀

monkap
14. apr 2009

zuzka maly vstal pred pol siedmou, inak by som este spala

zuzkaprofant
14. apr 2009

jaj mne sa uz neda som rada ze som spala do 6hod. dalop zas ema brusko bolelo nechapem co ma tak vie stale bolet akurat pozeram na jojke vcerajsie spravy a dam si o chvilu ranajky

monkap
14. apr 2009

ja sa nejako neviem rozhybat, dlho som odpocivala, tak bude chvilku trvat kym zase nabehnem do bezneho zivota 😝

lasenka
14. apr 2009

dobre ranko 😉
monka - ako sa mas? 😉

kackabrcka
14. apr 2009

pekne ranko 🙂

no my sme spali len od 1 do 3tej a od 5do7,30hod. otras noc.. som sa uz len sledovala kedy mi pv odtecie 😒

monkap
14. apr 2009

las: celkom fajn, dakujem ....

lasenka
14. apr 2009

monka - to som rada... od kedy si doma? akosi som tu dlho nebola 😉

ja som dnesnu noc spinkala ako babätko, a som aj rada, ze je utorok - teda po sviatkoch 😉

kackabrcka
14. apr 2009

lasenka zavidim nasa mala vyvadzala od 3tej teda riadne.. 😵

lasenka
14. apr 2009

kackabrcka - uplne chapem, tiez mam take noci, kedy sa maly doslova a dopismena nevie uhniezdit a prelieva sa mi tam aj hodinku vkuse... potom sa len obraciam z boka na bok a snazim sa mu pripsosobit a potom len kukam do plafona a pocitam ovecky... no bola som asi velmi unavena z tych navstev za posledne dni, takze som sa poriadne vyspala 😉

monkap
14. apr 2009

las: vo stvrtok ma pustili, ale hned sme isli na chalupu a vratili sme sa v nedelu vecer ... dnes idem na premeranie babatka, tak uvidime co noveho ...

lasenka
14. apr 2009

monka - takze sviatky si bola so svojimi blizkymi 🙂 a ako ti lekarii pomahali v takom pripade?

monkap
14. apr 2009

las, ano, cez sviatky sme boli cela rodinka pokope 😵 v nemocnici prezit sviatky to asi nie je neviem co

veronika1982
14. apr 2009

dobre ranko.. my mame az zajtra poradnu a nikdy som sa tak netesila na poradnu ako zajtra ze sa dozviem ako sme na tom..

monkap
14. apr 2009

veronika: ja som na tom opacne ... ja mam zase strach, ze ako dnes dopadneme 😒

monkap
14. apr 2009

a poradnu mam tiez zajtra ...

lasenka
14. apr 2009

monka - ano, mas pravdu, asi by som neprezila sviatky bez rodinky 🙂 ale hlavne je, ze ta pustili..., to svedci o tom, ze si v poriadku a neboj sa, ved uz len 3tt a budes doma 😉 stale neviem, ako ti lekari mozu pomoct k tomu, aby dietatko podrastlo... to si mala nejaku speci vyzivu alebo co?

ja idem zajtra do nemocky na prietoky a na sono... aj sa bojim aj sa tesim 🙂

bambi7
14. apr 2009

cafte babulky co mate nove? ste tu 😕

mon drzkampalce nech ste ok...
ja idem do poradne vo stvrtok moj bude konecne po dovolenke tak aspon uvidime co dalej uz sa tiez tesimmm 😵 aspon povie co dalej

bambi7
14. apr 2009

caf las ako?

lasenka
14. apr 2009

bambi - ahoj 😉 myslela som na teba vcera, akosi si ma prepadla v myslienkach 😉 hned rano som pozerala, ci uz nie si po porode 😵

veronika1982
14. apr 2009

monkap neboj dopadnete dobre.. ja sa tesim preto lebo naposledy som mala poradnu 25.3 a odvtedy nic takze neviem ako je maly otoceny, kolko vazi, ci mam dostatok plodovej vody, ci su dobre prietoky atd...

baby vas nebolia ruky? pretoze mna neskutocne. palce mam opuchnute a pri ohybani ma neskutocne bolia..

monkap
14. apr 2009

las: pomoct nejako nemozu ... ale sleduju, ze preco nerastie (2xdenne monitor, kazdy druhy den prietoky) ... ale nastastie vsetky vysetrenia som mala OK, jednoducho len babo je mensie ako je statisticky priemer

zuzkaprofant
14. apr 2009

dievcata ja idem si lahnut dako mi je zle bud maly sa mi roztahuje alebo mi tvrdne brucho ja mam poradnu az na dalsi tt do vtedy aj maly sam pojde vonku ked to tak pojde dalej
veronika mna uz aj vlasy bolia vsetko co mam na tele ma dako boli 😀 😀

lasenka
14. apr 2009

nika - nie, ja s rukami nemam ziadny problem.. ksus kuknut ten problem na nete... ja zase citim, ako mi brusko kleslo dole a to je dobry krok k tomu, ze sme pomaly pripraveni na porod... malicky je otoceny hlavickou dole, takze uz len vydrzat par tyzdnov... ale citim sa uplne v pohode... klop klop 😉

bambi7
14. apr 2009

babulky este chvilku vydrzkameeeee 😀

las este som tuu 😀 ale uvidim co povie vo stvrtok.....
a ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre