Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

soffi
6. apr 2009

bambi moj sa do toho nerozumie anio tolko ako ja....este skusam cez jednu znamu nieco vybavit, aby sa mi na to pozrela, tsk uvidim.....

bambi7
6. apr 2009

ani moj nevedel tak sa popytal fakt zalezi na tej ktora tam je 😒

a ako sa inac citis?

kackabrcka
6. apr 2009

bambi7 tu su ine zvyky ale deti maju radost 🙂

bambi7
6. apr 2009

to chapem ale to sa mi paci ze zajaciky hladaju to by bavilo aj mna 😀
a vsade fakt su ine zvyky aj tu na sk kazdy kraj nieco ine 😀

kackabrcka
6. apr 2009

minuly rok ked som este pracovala sme chystali pre deti vajicka a zajacikov a este aj s vyhernymi cislami takze este aj darceky sa im nejake usli.. radost mali.. len dufam ze tuto velku noc tu este nenasnezi ako tu minulu..

sirinka
6. apr 2009

ja som dnes uz vyvesila aj kraslice 😀

mystery7
6. apr 2009

sofi: musis tam asi chodit denne a otravovat ich a hladat pracovnicku co tomu rozumie a dobre ti poradi

soffi
6. apr 2009

aj vy sa doma tak nudite ako ja?????ja uz neviem co robit, ...asi zacnem pomaly priptňravovat veci pre malu...

sirinka
6. apr 2009

soffi nie, ja sa nenudim 😉 cele dni sme s klarkou von, na zahrade, doma mi stoji robota...ale kaslem na to, musime si uzit slniecko 😀

sirinka
6. apr 2009

a vcera sme kupili a postavili hojdaciu lavicu tak sme si vecer povegetili 😵

soffi
6. apr 2009

siri ved ja chodim so spom uz 5x do dna vonku od tej nudy, ale to vies, blbo mi je samej.... a kazdy je v praci alebo v skole....

sirinka
6. apr 2009

soffi tak si zvykaj pomalicky...a muza mas kde?

sssimi
6. apr 2009

Siri aj ja by som takú chcela, ale radšej ešte počkáme a zainvestujeme viac, aby sa potom pod nami nerosypala...Možno budúci rok sa nám podarí našetriť...

Soffi práve včera som na teba myslela, že čo máš nové, že si tu dlho nebola... S tou poisťovňou ma to mrzí-tvária sa tam ako by to všetko čo sa tam deje bolo tajné a nikto ti nechce poradiť.... Svine hnusne 😠 ... Nakopať im rite... Veď sú platené za služby a dokonca z našich platov....

Bambi aj mňa by bavilo hladať zajkov a vajíčka v tráve... 😀... Ak ste videli Návrat do modrej lagúny, tak aj tam tak hladali a to by ma bavilo 😀

lasenka
6. apr 2009

ahojte 😉

siri - aj my sme postavili tu hojdacku v sobotu, vcera sme sa vyhrievali s brusinkom a Matuskom 😵

lasenka
6. apr 2009

sssimi - kraaasne fotecky 😉 vyzeras tam uplne skvele, taka stastna tehulka 😉

bambi7
6. apr 2009

no uz som tuuu co preberame?

bambi7
6. apr 2009

las v sobotu som na teba myslela oslavila si?

lasenka
6. apr 2009

bambi - heeej moja, dakovala osm ti za blahozelanie v predchadzajucej teme 😉 nevolala som nikoho oficialne, lebo nemam rada take stresove situacie potom, ci je vsetko hotove a tak 😉 tak sme rano s muzikom narobili jednohubky, upiekla som kolacik, mala som pripravene nieco na pitie a cakali sme... kto prisiel zablahozelat, pohostil sa a bolo to 😉 vecer sme s rodicmi uz len grilovali a popijali pivecko 🙂 krasny den bol 😉
ty sa mas ako moja?

bambi7
6. apr 2009

ja viem ze hej ja len ci si oslavila

sirinka
6. apr 2009

sssimi veru krasne fotecky... 😵

lasenka juj to ti zavidim...ja som mojmu naplanovala grilovanie na buduci vikend...tento sme neboli doma. mnam mnam...

mausy21
6. apr 2009

je tu niekto tak velmi nervozni ako ja?už sa to krati ,nejaka prvorodička?

bambi7
6. apr 2009

aj ja to tak robim nemam rada svoje oslav 😀 druheho je to ine 😀 tak super mali ste pekny dennnn

lasenka
6. apr 2009

bambi - vsetko co som dostala bolo skor pre malinke ako pre mna, tak ja teraz neviem kto z nas mal narodky 😵

siri - grilovacka v lete je u nas takmer na dennom poriadku... je to super hlavne preto, ze nemusim stat v kuchyni a varit sa tam... grilujeme takmer vsetko od maska cez rybky az po zeleninku 😉 grilujete casto?

mausy - ja este nie, mam este cas 😉

bambi7
6. apr 2009

mausy zatial sa da 😉

aj u nasich grilujeme ja milujem tu vonu 😝 a jasne aj jedlo 😀

lasenka
6. apr 2009

bambi - ty byvas v bytiku?

sirinka
6. apr 2009

lasenka my vacsinou iba cez vikendy...ale asi zacneme castejsie...predsa len je to prijemnejsie ako stat v kuchyni... 🙂
potom mi das nejake dobre receptiky na masko 😉
ryby a zeleninu aj my robime casto a vselijake parocky a klobasky...

bambi7
6. apr 2009

las hej mame 3izbovy ale grilujeme u nasich t maju rod.dom zo zahradou su tam sami vo velkom dome 😀 tak ocino uz sa nevie dockat ze bude tam pobehovat mala a snad aj sestra bude mat coskoro

lasenka
6. apr 2009

siri - jasne ze ti dam 😉 mne zase dosli inspiracie na salatiky 😉 tak sa budem musiet pohrabat niekde na nete a nieco nove vykukat 😉

sirinka
6. apr 2009

akurat sme cez vikend nakupili nejaku doplnkovu vybavu ku grilu 😀

inac neviete nieco poradit baby, aky obklad na terasu, aby bola pekna...chceli sme drevenu, ale bolo nam vysvetlene, ze pod tym si mysi radi robia hniezda a tak sa hodi iba do oblasti, kde sa ziadne nevyskytuju, takze u nas nehrozi... ☹ a teraz nevieme, ze co, klasicka dlazba sa mi velmi nepaci a je casto smyklava.

bambi7
6. apr 2009

siri ked pride moj domov tak sa popytam ten vie urcite 😀 hej treba dat pozor aby sa nesmykala lebo v zime je to klzacka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre