Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
15. apr 2009

kvetinka ahoooj ako sa dari? 🙂

dm1
15. apr 2009

kvetinka ako si dopadla na poradni? Dozvedela si sa nieco nove?

sssimi
15. apr 2009

Dupinka v 36tt je už bábenko plne vyvinuté, ale ten mesiac je vidieť hlavne na váhe a na nechtíkoch-ešte nie su narastené... Susedkynmu malému už dorástli, ale chúďa nalietala sa po kožnom, lebo mu začali zarastať a bolí ho to...

kvetinkaaa
15. apr 2009

danny v pohodke. akurat čakam na pracku a uz mi piští ze doprala. su tam osušky pre mišku 🙂 a este nejake vecičky. musim to ist zavesiiiiit. nech som zase kusok kludnejsia : )) a ty ako sa mi mas? kedy ides na to? 39tt 😕 😕 😉

dm1 ahojky, no dozvedela som sa.................ze ja som otvorena uz na 1 prst!!!! a bojim 😅 teda ze UZ, pre niekoho mozno este len ale ja som z toho paf 😉 ty si sa niečo nove dozvedela?
a streptokoka nemaam 😉

mystery7
15. apr 2009

dupi: ja to malemu hovorim, nech si pekne vegeti, ja mam inac brucho dost vysoko, tak snad tak skoro neklesne 😉

sssimi
15. apr 2009

Tanulik a z práce ti náhodou neprišli vyplatené dane?

Danny chlapcom sa na svet moc rýchlo nechce. Včera som volala bývalej spolužiačke zo strednej. Včera mala termín pôrodu, tak bola na poradni a nie je ani na 1mm otvorená ... Tak večer chystala horúci kúpel no som zvedavá... Do pondelka ak neporodí ide na vyvolávačku....

sssimi
15. apr 2009

Mys aj môj manžel stále hovorí malej nech tam ešte zostane... Začal mať nejaký strach... Včera mu volal kamarát, že sa im 10 mesačná dcérka cez sviatky začala dusiť-že už si myslel, že je po nej.... Volali jej hneď záchranku... A mm bol z toho úplne dovi...a malinkej hneď povedal, že nech tam zostane aspoň do 6tich rokov....

mystery7
15. apr 2009

simi: do 6 rokov???? 😀 😀 😀 😀 nenormalny, kto to bude nosit 😉

mystery7
15. apr 2009

kocky kupujete si poporodne stahovacie nohavicky?

kolko stali tie gynekologicke vlozky? chcem si ist kupit, tak nech viem v akom rozmedzi sa ma pohybovat cena

dannynka
15. apr 2009

kvetinka-no uvidim kedy to na mna pride a ci mi zas nebudu musiet pomahat 😅

sssimi-podla mna je to jedno ci chlapec alebo dievca,ani mojej Gabike sa nechcelo na svet....a je dievcatko a museli mi ju vyvolavat...a kamoska co cakala chlapca sa jej narodil par dni pred terminom.Skratka ked to ma prist tak to pride 😉

dannynka
15. apr 2009

mys-tusim okolo 1-eura aj dake centiky sa mi zda tie vlozky,ja mam uz zabalene dva baliky 😉

mystery7
15. apr 2009

kamoska ma 2 dievcatka a obe jej vyvolavali

dannynka
15. apr 2009
dannynka
15. apr 2009

no nic mame navstevu a vonku je tak krasne tak sa ideme s nimi vyvetrat,teda respektive s nou...mame tu kamoskinu dcerku 🙂 😉
pa a pekny dnik prajeme 🙂

monkap
15. apr 2009

mys: ja mam tie iste vlozky co danny ....

sssimi: az v pondelok jej daju vyvolavacku?? u nas tak dlho nenechavaju prenasat ... nastastie

kvetinkaaa
15. apr 2009

gačky stahovačky neviem či mam kupit 😉 zatial nemam. myslite ze to je treba?
danny tie vlozky mam aj ja presne, 2baliky. len som si nebola ista ked je tam napisane mini ale vraj su dobre, kamoska mi vravela, akurat ze ona si davala dve naraz, dopredu a dozadu...

a podprsenky na kojenie mate kolko? ja zatial jednu ale asi musim este aspon jednu...

kvetinkaaa
15. apr 2009

a čo tie babatka, nijake nove? som tu včera nebola tak neviem nič 🙂

kvetinkaaa
15. apr 2009

mystery u nas tie vlozky 1,40 stoja..

monkap
15. apr 2009

ja stahovacie poporodne nohavicky nekupujem 😔

bambi7
15. apr 2009

cafte babulky

kvetinkaaa
15. apr 2009

čo to tu tak utichlo? asi to začnem brat osobne 😠 🙂

idem si asi oddychnut....dnes som od 3tej rano do 6tej posličkovala....a teraz uz tak naozaj... 😖

mystery7
15. apr 2009

ja som robila pomazanku-vajickovu 😉

bambi7
15. apr 2009

mys mnammm posli

bambi7
15. apr 2009

kde ste zase

cervenaciapocka
15. apr 2009

Citite pohyby stale? Alebo v nejakych intervaloch?
Ja som vcera bola v poradni, zevraj je vsetko OK, kontrolovali tlkot srdiecka aj vsetko, ale maleho som citila (pohybovat sa) az vecer. Teraz ho citim vrtiet sa, mozno ho znepokojuje laptop polozeny na mojom brusku. 😀
Ale niekedy mam normalne obavy a strachy, len ayb vsetko dobre dopadlo... kedze nie vzdy ho citim...

dm1
15. apr 2009

kveti ja som pisala vcera ako som dopadla. Streptokota tiez nemam ale tie opuchy su hrozne. Dala mi nejake tabletky a uplne mam vylucit sol. Mam uz z toho aj bielkovinu v moci ale nastastie tlak je OK. Za tyzden mam kontrolu tak uvidime ci tie lieky pomozu... Inak este mi povedala ze maly bude riadny macek a bude mat urcite cez 3,5 kg tak som sa az zlakla.

zuzkaprofant
15. apr 2009

cervena ciapocka nedavaj si laptop na brusko

dm ja to mam to iste co ty ja som brala antibiotika na 5 dni a zabralo aj ked nieco tam stale mam ale ze je to uz lepsie

bambi7
15. apr 2009

cervenaciapocka uz je mimi velke a nemusi sa stale mrvit spinka pekne tak sa nebojkaj aj nasa mala sa uz pohybuje menej a hlavne vecer sa budi 😀 tak sa nebojkaj urcite je vsetko ok a okrem toho uz maju malo miesta v brusku

zuzkaprofant
15. apr 2009

mo maly sa iba vtedy hybe prevazne ked pocuje sustit jedlo alebo ked varim alebo ked jem vtedy sa tam hybe v brusku ale inac spi vkus a tak sa naucil spat ako ja tak sa tesim len nech mu to vydrzi 😀 😀

caf bambi co si robila ja som si poriadne zase pospala a varim kuraciu polievku dako mam energiu teraz tak vyuzivam 😀 😀

cervenaciapocka
15. apr 2009

Zuzka, oki, dala som si to na nohy. Pocuj, ty mas take velike brusko, to je super! Kukla som tv. fotky.
Ja nemam take velike, a preto stresujem, ze ako sa mi tam cely ten novorodenec zmesti... ci je ok, a ci ma normalnu velkost. Cim blizsie idem ku koncu tym mam viac obav. Tiez, necitim ho stale kopat... Tvoj kope stale? ;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre