Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

snezzy7
16. apr 2009

ahojte babulky 🙂

dlho sme sa tu neukázali,sviatky a chystanie pre Emku, no stále je ešt čo doťahovať 😀

snezzy7
16. apr 2009

ako sa máte?

dannynka
16. apr 2009

ahojte 🙂
jeeeeej tak bude dalsie babenko,Veronika moooc drzime palceky 😵 😵 😵

cukrus ahojky,ako sa dari?

lasenka
16. apr 2009

bambi - to som nevedela 😒 no ved uvidis dnes, ale verim, ze to dopadne dobre, nebojaj... si silna zena po prekonani tych vsetkych problemov, s ktorymi si sa stretla 😖

snezzy - ahoj 😉 my sa mame fajn 😉

lasenka
16. apr 2009

danny - ahooooj 😉 ved ty uz ideeeees tiez 😅 nebojis sa? 🙂

dannynka
16. apr 2009

las ja ze idem 😅 ,len aby zo mna nebola nakoniec naopak majovka aj ked mam termin v aprili 😅 😝 😀 😀 😀

a co sa tyka porodu nebojim,len uz mooooc chcem aby to bolo za mnou,ozaj babulky co urychluje porod? 😕 😅 ze by som Dominikovi troska pomohla 😀 😀 😀

lasenka
16. apr 2009

danny - jednoznacne milovanie 😅

dannynka
16. apr 2009

las to som pocula,uz sme aj skusali vecer praktikovat ale potom som do rana nemohla spat... 😅 ale mozno si dam povedat 😉

lasenka
16. apr 2009

danny - a tiez som pocula, ze aj caste hladkanie bruska urychluje porod 😉 ale ten sex je vraj na 99% isty 😉

dannynka
16. apr 2009

las -ze by som zacala vyhladkavat drobca 😀
A ty sa ako citis?tiez sa ti to uz krati 🙂 😉

lasenka
16. apr 2009

danny - ja mam este kopec casu, budem nakoniec posledna, uvidis 😉 citim sa zatial uplne super, len v noci sa casto otacam z boka na bok a pri tom otacani ma slabiny olia tak co az 😖 ale vydrzime, nie? 😉

cukruska1920
16. apr 2009

no ja som 8DPO a cakam co sa z toho vyvynie... graf zatial ok ale to sa este moze vseliako skrutit

dannynka
16. apr 2009

las-veru treba vydrzat......aj ja uz mam vselijake noci cikacie,malinky je uz hlavickou uplne dole a tlaci...ale uz by si mohol aj odstuplovat a ist von 😀

cukrus-drzime palceky 🙂 😉 😵

bambi7
16. apr 2009

babule tu pisete o milovani ja ani neviem co to je mame zakaz 😅

rybca
16. apr 2009

ako som to ja sledovala, tak aprilovky rodili uz v marci, takze bolo len otazkou casu kedy sa z majoviek zacnu stavat aprilovky..🙂 ale myslim si, ze kazde dieta je individualita a pokial nie su zdravotne komplikacie, tak pri predcasnom prodeni to proste tak ma byt..🙂

dannynka
16. apr 2009

bambi-neboj bude mimi na svete a budes sa citit oki hnedd budes vediet znova co to je 😀 😅 😵

cukruska1920
16. apr 2009

danny...dakujem... mohla by som prevziat po vas stafetu.... 😉 len dufam ze nejak prehliadnem ten datum ked som mala termin porodu lebo to bude tazke ☹

lasenka
16. apr 2009

babule moje zlate, prajem vam krasny dnik 😉 idem s Matkom vonku 🙂

dannynka
16. apr 2009

rybca-a ja som aprilovka myslim ze mimi sa narodi v maji...aj ked by uz mohlo radsej aj teraz 😅

cukrus-posielam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela sil,bodaj by si na teste objavila druhu ciarku a hned by sa Ti cez ten ddatum lepsie preslo 😅

cukruska1920
16. apr 2009

danny.... 🙂

budem vas sledovat ktora to rozbehnete 😵 😵

rybca
16. apr 2009

dannynka, cak este mas vela dni do konca aprila..🙂 to ta haadam nenechaju prenasat az do maja...🙂

dannynka
16. apr 2009

las-aj my tebe,ja cakam kym mi pracka doperie a hlava uschne a ideme tiez 😉

cukrus- 😵 😵 😵 😵

dannynka
16. apr 2009

rybca-mozu,tusim na 9-alebo 10-ty den po termine vyvolavaju a to u mna vychadza na 4-5-maj 😅

zuzkaprofant
16. apr 2009

cafte co veronika uz rodi v ktorom bola tt

ja som sa celkom dobre vyspinkala azu do teraz skoro maly spinkal len od 4 sme boli hore bo sme pokopkavali ale potom sme spali az rano mal cikutku 😀 😀

bambi7
16. apr 2009

tak je krasne vonkuuu 😎

dannynka
16. apr 2009

bambi ozaj nevedela by si mi poradit mam nejake skratky v tehu knizke a neviem sa s toho vysomarit 😅

zuzka-veronika mala tusim terminbud 3-alebo 5-teho maja 😉

bambi7
16. apr 2009

danny napis do ip ak budem vediet napisem 😉

dannynka
16. apr 2009

zuzka-tak 6-teho ma termin 😉

zuzkaprofant
16. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj tak sakoro na nu prislo mojmu malemu sa nehce dako ist ma sa tam dobre teplucko spinka si tam tak co by isiel este vonku....xiixii..........
aj u nas je pekne ale ja zase prelezim doma aj zajtra vonku pojdem troska azv sobotu s martinom sama si uz netrufam bo tam sa toci hociako sa bojim ze by som niekde odpadla, inac dievcata ktora zvas ma nizku hladinu zeleza lebo mne stale klesa

dannynka
16. apr 2009

bambi oki,kludne aj tu..... 😉 idem pre tehu knizku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre