Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
16. apr 2009

danny - hej, nam porodna asistentka vravela, ze tak max do 7 dni cakaju..🙂

sssimi
16. apr 2009

Ahojte babky-žabky!

bambi7
16. apr 2009

zuzka ja som mala ale uz je to ok ......papaj lieky co ti dali a vsetko zelene 😉 spenat,salaty atd

dannynka
16. apr 2009

rybca no ved uvidime,snad sa to dovtedy samo rozbehne 😅 ,akurat som dostala take divne pocity do krizov....ze by poslickovia? 😅

sssimi-ahoj 🙂

bambi-mas ip 😉

rybca
16. apr 2009

danny - nooooo...🙂 asi telo trenuje..🙂 zeby tazko na cvicisku, lahko na bojisku?..🙂

sssimi
16. apr 2009

Danny neviem či by ti to milovanie pomohlo.... 😅 Kamoška prenášala aj tak 10dní a vraj praktikovali niekoľkokrát do dňa 😅 .... A ja sa v poslednej dobe milujem s mm dosť často a nie som ani na milimeter otvorená... mám pocit, že to má opačné účinky 😀 ....

Ešte môžeš skúsiť horúci kúpel..... A moja mama kopala plyn do domu pred 21 rokmi 😀 😀 😀

zuzkaprofant
16. apr 2009

bambi to ze me nechuti mesko a strukoviny nejem bo ma max nafukuje ze sa to neda vydrzat tak len tabletky papam dufam ze to neuskodi malemu ze mam malo zeleza co myslite

danyka no moze byt 😀 😀

sssimi
16. apr 2009

A Veronika už teraz fučíííííííííí....Držíííím jej palceeeeeee. Ja sa musím mm spýtať či som v noci nepredýchavala, lebo sa mi snívalo, že rodím 😀

kvetinkaaa
16. apr 2009

ahojteeee 😉

kvetinkaaa
16. apr 2009

aka veronika fučí? dalsie babo sa chysta? 🙂

dannynka
16. apr 2009

rybca-no uvidime 🙂

sssimi-ty mas babu a ta vie ze sa tam uz nikdy nevrati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka no moze,ale uz to zase preslo 😠 😅

zuzkaprofant
16. apr 2009

danyka inac ty bolest krizov aka ma byt dlha ja ju mam stale posledne dni ale to prejde do pol hodky a ptoom je ioki a tka sa to opakuje 😀 😀

iinuska
16. apr 2009

Dobre ranko slniecka

Danny, chlapcom sa von tak rychlo nechce 😉 😉

dannynka
16. apr 2009

zuzka tak to tak dlho som este ani nemala 😅

kvetinka ahoooj 🙂

rybca
16. apr 2009

no idem driemat, nech sa mi aj noha pekne hoji..🙂 rana som sa uz odsuchtala na zachod po svojich..🙂 ale stale to nie je ono..🙂 tak dobru "nocku"..🙂

bambi7
16. apr 2009

zuzka a kolko krat beries to zelezo?

zuzkaprofant
16. apr 2009

dobru rybca ja zalehnem o 3hodky ......xixiiii..........dievctaa skusene co rodili ked uz zacina porod babo sa dako vrti v brusku alebo ani nie

dannynka
16. apr 2009

iinuska-kdezeeee,chalani vedia ze sa tam este vratia kdez to baby ee 😀 toho dokazom je aj moja prva dcerka GAbika,narodila sa na 9-ty den po termine vyvolavanim 😀 😀 😀

dannynka
16. apr 2009

rybca-bruuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
16. apr 2009

ja len rano alebo ked zabudem tak cez den 2 male tabletky neviem kolko gm to mam brat bo doky mi dal ine ale ja take vleke kapsule neprehltnem tak lekarnicka mi dala malicke ze to je skoro to iste
len mam prpoblemik ist na zachodik stoho
ja by som po termine nerada rodila to potom by po mna museli prist poziarnici nie sanitka 😀 😀

kvetinkaaa
16. apr 2009

danny ahojky 🙂 ta tu predbiehaju v rodeni čo? 🙂
uz som si prečitala dve strany dozadu o veronike, blahozelaaaaaaaaaaaaaam! presne ideme uplne v inom poradi nez sme mysleli : ) mne dava okolie najavo ze aj ja o chvilu pojdem, a celkom som sa ukludnila oproti pocitom čo som mala pred par dnami. včera boli za mnou na kuk aj kamkosky s tromi babatkami do roka, tak mozno aj preto, boli nááádherné 🙂 uz aj zubáčiky im rastu, je to krasa.

no mne ak som to dobre pochopila pred par dnami odisla ta hlienova zatka, som otvorena na 1 prst (to sa mysli kolko centimetrov??? niekto to udava v prstoch niekto v cm, tak nechapem..) a včera vecer aj predvčerom som mala posličkov. tak neviem neviem 😅

iinuska
16. apr 2009

Dany 😀

Zuzka, ono je to asi individualne.Ja sa na take veci ani velmi nepamatam, ono je to uz 13 rokov... 😀

dannynka
16. apr 2009

jeeeej kvetinka tak to vyzera ze naozaj pojdes este skvor ako ja... 😀 😀 😀

idem kuk pracku lebo sa mi zda ze uz doprala 😉

bambi7
16. apr 2009

aj zuzkad ide dnes na kontrolu drzkam jej palceeee

kvetinkaaa
16. apr 2009

no a stale si nie som ista ako zistim ze to nie su posličkovia ale ozajstny porod a treba ist do nemocky. danny poradiš? či ty s tou vyvolavačkou si to asi nezazila 😉 či mam čakat kym odide voda? ved niekomu neodide, ze mu ju pichaju....či to len ked sa prenaša? ja som z toho paf 🙂

kvetinkaaa
16. apr 2009

danny no veru neviem, takzko povedat ale svagrina ta to berie ako hotovu vec. a včera mi kamoska predpovedala ze si mysli ze do 30.4 porodim...

henka76
16. apr 2009

Zuzka,aj ja mám málo železa,beriem 2krát denne sorbifer a snažím sa jesť veľa zeleninky,hlavne tej zelenej

zuzkaprofant
16. apr 2009

a co papate ja len uhorky paradajky predkvicky ine mi nechuti sem tam spenat ale inac nic a ani meso mne je stoho zle salat nechcem teraz jest bo dako ani chut na to nemam a este nie je taky bez chemikalii si mylism a jedine jem balbcka a le tie asi zelezo neobsahuju 😀 😀 😀
idem sa ja kupkat bo som sa tak spotila v noci ze az tak sa potim poslednej dobe

kvetinkaaa
16. apr 2009

no nic, zase nikto nereaguje, idem ja zehlit. pa

iinuska
16. apr 2009

Zuzi, aj ja sa nejako viacej potim v poslednej dobe. Asi tymi kileckami to bude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre