Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
16. apr 2009

teraz som si všimla že mi tri teda sirinka a mystery mame za sebou terminy 😉

mystery7
16. apr 2009

no som rada, ze nie som jedina taka "nepripravena" 😝

ale na druhej strane, ked to pride na cloveka predcasne, tak je rad ze uteka do nemocky. ciganky si s vybavou starosti nerobia 🙄

sirinka
16. apr 2009

tu je par fotiek z nasej velkej noci, ak chcete pozriet 🙂
http://picasaweb.google.cz/ktvblucina/Velikonoc...

atima
16. apr 2009

sirinka neboj vydržiš aj ja si stale hovorim že vydržať do maja a potom my je jedno kedy to na mna prijde, no určite by som nechcela prenašať 😨

mystery7
16. apr 2009

tak uvidime v akom poradi pojdeme 😉

sirinka
16. apr 2009

atima veru...a mohol by to byt u mna do tretice tiez chalanisko 😀

mystery7
16. apr 2009

ja by som tiez najradsej vydrzala asi do 38tt a potom nech uz to hocikedy pride. prenasat nechcem, lebo potom do cloveka napchaju oblbovaky a kamoska vravela ze aj mala jej bola taka nejaka otapena po tych vyvolavackach

atima
16. apr 2009

sirinka no ty dceru maš takže syn by Vás určote potešil ale je to jedno len nech je to zdrave

mystery7
16. apr 2009

siri: pekne fotecky, to bola ale hromadna oslava velkej noci 😉

sirinka
16. apr 2009

mystery nie...prenasat ani ja...podla mna je najhorsie, ked sa zena neotvara sponatnne...
atima veru, velmi by som chcela chlapceka, ale zase ked bude dievcatko, mame vela peknych dievcenskych veci... 🙂

sirinka
16. apr 2009

mystery to hej, to svokrovci organizuju kazdy rok...je to ovela lepsie ako klasicke cakanie doma na oblievacov...

mystery7
16. apr 2009

siri: takato oslava j esuper vec. stretnes sa s rodinou, dobre zabavis a presne ako pises, nemusis sediet doma na zadku 😉

sirinka
16. apr 2009

mys a najme ked viem, ze nemusim nic chystat, lebo svokra a jej sestra sa vzdy rozsupnu a este vsetci pozvani nieco prinesu... 😀 takze ja som isla nabalena odtial kolacmi a reznami

sirinka
16. apr 2009

idem trosku na etrasu, venovat sa rodinke... 😉

mystery7
16. apr 2009

jasne, pekne sa poopaluj
ja sa poobede chystam tiez vonku poprechadzat

emode
16. apr 2009

babenky ahoj
35 tyzden mi pripadal uplne bezstarostny
potom som zacala chodit na kontroly do nemocnice a stale je nejaky problem 😖 uz mam z toho riadne stresy, naposledy prietoky hranicne a chcu ma ak to zajtra nebude lepsie hospitalizovat ☹
takze si to este uzivajte ...

mystery7
16. apr 2009

emode, to je mi luto ze mas take vysledky ☹

emode
16. apr 2009

vdaka za podporu mys
bola som tam 3x a 3x ma strasia nemockou
a s tymi prietokmi je to divne, svagrinej to tiez zistili, nasadili lieky ale hodnoty sa jej zlepsili az po dvoch tyzdnoch tak neviem ako sa mi to ma zlepsit za dva dni a o dva tyzdne uz budem presne v mojom termine ...

mystery7
16. apr 2009

emode hlavne je ze si uz v 38tt, babo je uz vlastne hotove a moze sa narodit. to je optimisticke. radsej nech ta sleduju, len skoda ze je to take stresujuce. len sa mi zda ze niekedy nas strasia viacej ako je zdrave a aj potrebne.

emode
16. apr 2009

ja tiez sadam po obede do auta a idem do mesta dokupit posledne veci co mi chybaju do porodky "pre istotu" lebo mam takeho tusaka, ze na to uz nebude cas ... prave som dozehlila plienky a veci pre malu uz to len nejak usporiadat a hadam mame vsetko 😒 😒

mystery7
16. apr 2009

co take ti este chyba?
mne snad uz len tie poporodne vlozky a jednorazove gatky

a pre maleho rukavicky, olivovy olej a rybacia mast na ritku 😉

sssimi
16. apr 2009

Babuľky asi pred hodinou som vyliezla zo sprchy a nejak veľa vody zo mňa vytieklo... Normálne som chcela volať manželovi, že mi voda praskla, ale prestalo to a cítim sa dobre, tak to asi plodová voda nebola.... O chvíľku vyrážam, tak držte palce...

sirinka
16. apr 2009

emode juj, tak nech to dobre dopadne...

mystery7
16. apr 2009

simi: tak to by bolo fajn, pod sprchou 😉 nic neboj, snad to este nebolo ono. pripadne ti na poradni povedia co a ako 😉 potom sa ozvi

emode
16. apr 2009

mys esteze si napisala tie rukavicky a tu mast zbalim hned so sebou
nemam este kvalitne ziletky zubnu pastu hygienicke vreckovky uz len take blbosti

chcem sa spytat, ake oblecenie ste pre babo pobalili - myslim na cestu domov z porodky???

sirinka
16. apr 2009

sssimi no teda...som zvedava na info 😉

mne zacina migrena, porazi ma asi...

mystery7
16. apr 2009

ja som si zatial premyslela, ze vezmem body s dlhym rukavom a potom take flisove nohavicky a kabatik (supravicka) + ponozticky

lebo asi bude dost teplo, len deculo zo zaciatku nevie regulovat teplotu. a ak bude chladnejsie tak nanho uz len prehodim deku

no uvidim, ake bude naozaj pocko. lebo mam termin az koncom maja, snad nebude 35°C ked teraz je uz bezne cez den 25°C

mystery7
16. apr 2009

siri: migrena... fuj neznasam to, hlavne teraz ked nemozem ani tabletku vziat. ale uz dlhsie som ziadnu nemala, snad rychlo prejde. ale s migrenou by si nemala ist na slnko

emode
16. apr 2009

mys praveze malinka nie je taka velka takze by bolo dobre, keby vydrzala este 2 tyzdne
a teraz toto s tymi prietokmi ☹
a este mam inu dilemu poradte
porod mam dohodnuty v ZV, ale kedze prenatalnu poradnu mam v BB chcu ma hospitalizovat tu v BB, len sa bojim, ze ma tu uz potom nechaju aj rodit
mozem sa vypytat do nemocky do Zvolena? ved je jedno kde ma budu monitorovat nie?

sssimi drz sa
siri hlavka mna bolela vcera, mavas ju casto a silnu?

mystery7
16. apr 2009

a mas vo ZV dohodnuteho aj nejakeho porodnika? skus mu zavolat a nech ta on hospitalizuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre