Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sophie1981
16. apr 2009

ahojte, tak uz je to tu Veronika1982 ma synceka Matejka, miery 3560g a 50cm.....srdecne blahozelam.... 😵 😵

lasenka
16. apr 2009

sophie - dakujeme a pozdravujeme 🙂

monka - ty stale nevies pohlavie dietatka?

sophie1981
16. apr 2009

joj uz ste ma predbehli.....no nic......aj tak super ze uz to ma za sebou.... 😉 ....drzte sa baby a prajem vam lahke porody a nech si svoje krasne deticky co najskor objimate a tesite sa z nich...vela stastia vsetkyyyym....mate to uz len za par... 😉

monkap
16. apr 2009

las: ja som si s kojenim tiez uzila ... radsej na to nemyslim ... 😝

sssimi
16. apr 2009

Siri nechystáme sa ešte 😀 ... aj keď by som sa potešila tomu 😅

Zuzkad super, tak budeš májová májovka 😀

Veronika to už má za sebou... Tiško závidím a želám jej veľa, veľa zdravíčka a aj Matejkovi...krásne miery má 🙂

bambi7
16. apr 2009

cafte babule tak som tuuu ,no krcok je ako bol a aj je otvoren ako bol takze tak ...pojdme cisarskym nakoniec ako hovoril a moja gynekologicka ze mala neprejde je moc velka a este ideme aj na sono v pondelok ,a aj koli tej zlomenine stavca na chrbte poslal ma este za primarom ortopedie a ten napisal ze vhodnejsia je sekcia ......aby ju nakoniec netahali tymi kliestami tak som rada koli malej nech je len okkkk....keby sa dalo sla by som s epiduralom ale ten mi nedaju koli tej chrbtici a injekciam ....vo stvrtok mam prist do poradne a dohodneme termin....

a zuzkad som rada ze si okkkkk 😉 no vidis este si pockame 😀

a veronike gratulujemmmmmm

nana28
16. apr 2009

Ahojte! Môžem sa pridať?

sirinka
16. apr 2009

tak same dobre spravy dnes...aj ja gratulujem veronike 🙂

sirinka
16. apr 2009

ja sa tiez pomaly nachystam na poradnu...dufam, ze tiez donesiem dobre spravy...uz zacinam byt nervozna...

nana vitaj 😉

dannynka
16. apr 2009

no nic Gabika je hore,tak sa ideme napapat a utekame mamine vinsovat kedze ma dnes aj so mnou meninky 😵 😉
pekny dnik slnieckovy prajeme 🙂

nana28
16. apr 2009

dík - idete niekto rodiť na Antolskú???

sirinka
16. apr 2009

danny jeee...no gratulujeme k meninam... 😵

bambi7
16. apr 2009

danny gratulujemmmmm

nana28
16. apr 2009

aj ja gratulujem a prajem hlavne veľa veľa zdravíčka

monkap
16. apr 2009

bambi, zuzkad: super, ze je vsetko OK 😉
danny: vsetko najlepsie 🙂
nana: na antolsku tusim zuzkad ide

nana28
16. apr 2009

No nič - ja už zas musím utekať po Matúška do škôlky - tak sa skúsim pridať zajtra. Zatiaľ sa majte krásne

sirinka
16. apr 2009

na antolsku zuzkad a bambi...co ja viem...

lasenka
16. apr 2009

danny - vsetko naj naj naj k meninkam 😉

bambi - no vidiiiiis 🙂 som rada, ze nakoniec ten cisarak 😉 inac vsetko ok?

siri - aj ja som prave znervoznela, akurat hovorim MM, ze dve majovky to uz maju za sebou, akosi po mne mraz prebehol 😉

bola som dnes pozriet kamosku, co je 4 dni z porodnice doma - skoro som umrela od dojatia, aky uzlicek prave kojila 😵 😵 😵

nana28
16. apr 2009

dík

lasenka
16. apr 2009

monka - ked mas take zle ksusenosti s kojenim, ako sa pripravujes na terajsie kojenie? mala som asi 3-krat aj zapal prsnika, no neviem, keby nie tych injekcii, asi umriem od bolesti 😒

bambi7
16. apr 2009

las hej aj ja som rada koli malej lebo by hrozili tie klieste alebo by ma tam trapili 10h a potom aj tak cisarsky .....a este uvidia co s tou spinalkou ci mi to pojde zaviest koli tej chrbtici ak nie budu ma musiet uspat ale neva aj ked som chcela malu hned vidiet ale ked sa nebuude dat nic nespravimmmm

sirinka
16. apr 2009

lasenka no ja som nervozna pred kazdou poradnou...celkom sa uz tesim na to, kedy to bude za mnou 😅
a neboj sa, tie zapaly sa opakovat nemusia, len treba davat pozor aby sa ti prsniky prilis nenalievali...

lasenka
16. apr 2009

bambi - moja sestra mala 2 cisaraky a hned vedela, ze to budu cisaraky a tiez tuzila vidiet dievcatka hned po porode... no kaslat na to... Dominika pocka 😉 len aby bolo vsetko v poriadku 😉

lasenka
16. apr 2009

siri - ved prave, aby sa nenalievali 😒 aj v noci som vstavala, aby som jeden odsavala... bradavku som mala krvavu, tak z nej Matko nechcel tahat a prave ta mi robila problem! ach jaj 😢

lasenka
16. apr 2009

siri - my sme tu medzi poslednymi v termine???

atima
16. apr 2009

waw gratulujem dalšie majove babatko na svete 😵 veronika blahoželám, pomaly ale isto sa to rozbieha každy týžden niekto pošle dobru spravu s bližiacim sa majom by sa to malo zhustit aj na dve babatka za tyždeň

bambi7
16. apr 2009

jaj babulky som rada ze ju nebudu tahat 🙂 ja by som nejako vydrzala ale co nikus tak uz len nech je ona okkkkk a bude vsetko okkkkkk

sirinka
16. apr 2009

bambi ja sa priznam, ze pri klarke ked bolo po porode, tak ja som hlavne chcela mat zavrete oci a spat...ani si moc nepamatam co sa dialo, ako mi klarku prilozili na prsnik a tak...bola som totalne mimo...asi z tej vysokej teploty.

atima
16. apr 2009

lasenka ešte si zabudla na mňa ja som ešte neskor ako ty

bambi7
16. apr 2009

siri ved jasne som len rada ze bude ok 😉 lebo som sa bala uz moja gynekologicka mi to stale hovorila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre