Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
17. apr 2009

mozno sa iba intenzivne venuje priatelovi co sa jej vratil...a mozno...

zuzkaprofant
17. apr 2009

inac mne sa zda ci koska nie je vporodnici lebo naposeldy pisala ze ma hnacku ci to nebola ta pred porodna hnacka 😉 😉

atima
17. apr 2009

tak uvidime určite da vedieť ona je aprilovka tak je to možne ved už aj majovky ju predbehli 😀

kosska3003
17. apr 2009

ahojte tak som vam chybala
zuzka v porodnici som bola ale iba na pozorovani v utorok som bola na monitore a odtial ma poslali na prietoky a mala som zvysene norny tak si ma tam nechali ale uz to mam v poriadku len ma tam drzali keby nahodov ale konecne som doma lebo som dolamana z tej postele no strach co tu nove idem skusit pocitat 🙂

kosska3003
17. apr 2009

a kde ste vsetky kukam ze uz veronika porodila no ta to uz ma za sebou ja chcem byt aspon cez vikend doma a potom mozem ist na vec aj ja len si chcem odychnnut aspon dva dni 😉

mystery7
17. apr 2009

ahojky, ja som prave dosla 😉

sssimi
17. apr 2009

Ahojte!

Kosska ja už som rátala z ďalším májovčatkom pri tebe 😀 .... Len si pekne oddýchni... V nemocnici je to oddychovanie neprimerané 😠 ... Ja som sa tam tak stráááášne nudila, že som chodila s mačkami vykecávať!!!
Baby sa strašne smialy, lebo tie mačky mi ešte aj odpovedali 😀

mystery7
17. apr 2009

no kamosky to boli seriozne 😀

kosska3003
17. apr 2009

sssimi tak si mala s kym pokecat mne tam uz hrabalo ale riadne a hlavne ma sralo ze uz som mala vysledky ok a stale ma tam drzali 🙂

mystery7
17. apr 2009

koska hlavne ze si uz doma, nemocku beriem tak, ze clovek to musi nejako vydrzat

tanulik21
17. apr 2009

Ahojte bambulky,

citam, ze je uz dalsie majovcatko na svete, gratulujem.

My sme mali vcera poradnu, sice sme cakali riadne dlho (teeeda je uzasne vidiet cca 40 tehuliek na jednej chodbe 😀 ) ale stalo to za to, konecne som sa dozvedela nieco viac ako len, ze sme ok. Malicky je uz otoceny hlavickou dolu a krcok skrateny na 1cm (tak aspon nieco nasvedcuje tomu, ze sa poooomalicky chystame). Na utz a prietoky som sa ale musela objednat, a ja ze to je standard... 🙄 .

aj vam sa stava, ze sa neviete zrazu vyrovnat, co vas tak brusko boli? - no vyzera to akoby ma seklo v krizoch😖

kosska3003
17. apr 2009

mys no ved hej vsak som aj trpela na monitore ti povedia ze je babo vystresovane a potom ta daju lezat na 4 dni a tam bolo este viac vystresovane ale nevadi 🙂

tanulik21
17. apr 2009

kosska - fakt hlavne ze si doma, a poriadne oddychuj, zaujimalo by ma ako vedia ze je babo v strese 😒

mystery7
17. apr 2009

tanulik: ja mam niekedy taky divny pocit v bruchu po bokoch. Neviem to ani opisat 🙄 ale na poradni bolo vsetko ok

koska: najviac kludu je vacsinou doma v domacm prostredi (je len male percento ludi, ktori maju viacej pokoja v nemocnici)

kosska3003
17. apr 2009

tak tak ja tiez neviem ako to tam vycitala z tych ciarov ci kopcekov z monitoru no a ja neviem kto ma klud v nemocnici jedna baba tam je uz od polky februara a vravi ze jej uz riadne hrabe z toho ja by som to tam asi neprezila 🙂

mystery7
17. apr 2009

od polky februara??? tak to neviem ako by som vydrzala ☹

kosska3003
17. apr 2009

no od polky februara a este na 3 tt do porodu tak tam bude

tanulik21
17. apr 2009

wau od februara, to by ma tiez trafilo, sak bodaj by clovek v nemocke nemal stres, z tych posteli a lekarov, co nevies, co ti povedia alebo nepovedia - na to sa tiez "tesim" 😠

kosska3003
17. apr 2009

no ja uz chcem ist do nemocky az rodit inac uz lezat tam nechcem ist a ja som bola aj prvy krat v zivote v nemocke tak som bola aj vymleta z toho vsetkeho

tanulik21
17. apr 2009

no idem nieco zobnut, (zmrzlinaaa), este by ma zaujimalo, ci po porode davaju nieco na brusko, alebo iba kazu aby sme si ho rukami tlacili (viem, ze niekedy davno davali vrecuska pieskove alebo lad)

tanulik21
17. apr 2009

kosska - ja som sice uz velakrat bola, ale neviem si zvyknut na to, skor by som povedala, ze som z tych lekarov stale nervoznejsia

mystery7
17. apr 2009

ja som v nemocke len raz za zivot lezala 3-5 dni (?) mal asom asi 11 takze uz si to nejako ani nepamatam

kosska3003
17. apr 2009

no ja som bola len teraz a stacilo mi to este predychat po porode a dobre hadam

tanulik21
17. apr 2009

no ja som pravidelny pacient bola isty cas, ale vzdy na inom oddeleni 😀 😀 😀 som si polezkala, posledne so slepakom, a to bolo fakt uzasne - cakala som na operaciu celu noc a nakoniec ma vzali az rano 🙄 - primar bol unaveny

sirinka
17. apr 2009

tanulik v ruzinove davaju lad...

kosska3003
17. apr 2009

no ved aj tam drzia tie baby chudatka uz maju aj po termine a ani im porod nevyvolaju nic dobre ze ti ho nezastavia no strasne

tanulik21
17. apr 2009

a viete nieco o tych vreckach, alebo ako to funguje, aby sa maternica co najrychlejsie stiahla a natiahnuta koza dala co najskor doporiadku? (pytam, sa len preto, lebo mojej mamuske cele to tehubrusko ostalo a ovislo, hrozny pohlad, a kedze sa nam uz blizi termin je to dost aktualne 😖 )

tanulik21
17. apr 2009

super, dakujem siri, pozitivna sprava 😉

monkap
17. apr 2009

ahojte,
kosska vitaj doma .... lezala si na prvom?

tanulik: v ZA nedavaju nic na bruskko, iba tlacit rukami

sirinka
17. apr 2009

tanulik to vrecko ma vplyv na stahovanie maternice...ale koza na bruchu sa musi dat do poriadku podla mna sama...mne to tam inac tlacil mm...ja som spala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre