Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
17. apr 2009

atima ja som tu, len som sa inde zacitala

kosska3003
17. apr 2009

monka no jednu pustili a druha tam bola asi 2hodinky potom isla na monitor a mala kontrakcie tak sla na cisarsky a hadam si ta uz nenechaju ved podla mna ked si doma tak je to lepsie ako tam byt no neviem aj ja idem v utorok na prietoky tak hadam budu normy

kosska3003
17. apr 2009

atima ja kukam miss a som tu

emode
17. apr 2009

kosska preco si musela byt v nemocke???
ak kvoli prietokom, kukni si, co som napisala 2 strany dozadu aj ten link si precitaj ...

monkap
17. apr 2009

kosska: mne teraz dr. povedal, ze teraz ma tam nenecha, ze cez sviatky "zmäkol" , ze uvidime o tyzden ... mne tam v podstate nic nerobili ale sledovali, ci je vsetko OK ked je babatko take malilinke .... ale pravdupovediac, ked tam baby boli tesne pred porodmi v bolestiach, nebolo mi vsetko jedno 😝 niektore boli v pohode, ale niektore mali dooost silne bolesti a to na tehotne co tam lezali moc dobre nevplyva

kosska3003
17. apr 2009

emode hej mala som ich zvysene trosku idem na to kuk

emode
17. apr 2009

nemocnica na nikoho dobre nevplyva
na monitor a prietoky sa da chodit kazdy den, nemusi byt clovek nutne hospitalizovany, podla mna ...
aj ked ste v nemocke, my predsa necitime (okrem pohybov) ci sa s babom nieco deje alebo nie a tie prietoky robia v nemocke len kazdy druhy den ctg kazdy den, ze monkap? tak aky to ma cele zmysel???

atima
17. apr 2009

ja by som bola asi psychicky dosť rozbita keby som videla okolo seba tehotne v bolestiach a vedela by som že aj mna to čaka 😒

kosska3003
17. apr 2009

emode no ja som mala IPP2,8 a RI 0,69 a pri tom som nemala bolesti ani nic a ked mi opakovali prietoky este v ten den tak uz boli v norme no a dr mi povedal ze je to vsetko ok ale si vas tu nechame no chapes a potom som mala stale vsetko ok a bola som tam 4 dni bolo to vycerpavajuce

sssimi
17. apr 2009

Monkap my sme boli včera na prietokoch a ako sme tam sedeli, tak sme počuli ženu revať... Boli sme na poschodí, kde je pôrodná sála a mm ostal celkom vytreštený-že to čo bolo... Normálne zostal vyplašený z toho a hneď sa ku nám pritúlil-som sa šulala 😀

emode
17. apr 2009

atima a to katastrofalne prostredie 😖
ja viem, kazda si povieme, ze pre malinke urobime vsetko, ale toto jednoducho nie je ludske ... a ten F+3 pismena radsej z nasich dani urobi fond na srotovne v milionoch eur namiesto investicii do zdravotnictva ... 😠 je mi z toho na grc 😠

emode
17. apr 2009

kosska to IPP neviem, to nemam ale 0,69 RI som mala aj ja a sme priblizne v rovnakom tyzdni ... tak mna aspon nenechali v nemocke 😒
nezavidim Ti a tie lepšie hodnoty si mala ake?

sssimi
17. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Videli ste? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kosska3003
17. apr 2009

emode no ved to je strasne ved dobre ze nechceu od teba este aj aby si si leukoplast doniesla aby ti mala cim infuzke prilepit 😉

kosska3003
17. apr 2009

emode potom som mala 2,1 a O,55 vcera som mala 2,1 a 0,52 a dnaska 2,0 O,50 takze uplne v poho

kosska3003
17. apr 2009

no veronika ma krasneho toho matejka zachvilku budeme vsetky hrde maminy

emode
17. apr 2009

kosska tak si si uzila ale uz si doma 🙂
matusko je krasny a dost velky na to ze sa narodil skor 🙂

kosska3003
17. apr 2009

emode no to hej to som si uzila tomu ver ale uz je dobre 🙂

monkap
17. apr 2009

emode: ja som sa dr. pytala, ci sa to neda urobit tak, ze by som aj 2-krat denne chodila do nemocnice na monitor z domu (byvam 5min autom od nemocnice) ale vraj nie, na denne sledovanie je potrebna hospitalizacia 😝

veronika, nadherne babatko 😉 ....

uz to ma hadam aj kvetinkaa za sebou

monkap
17. apr 2009

ssimi: to aj svagrina, ked isla rodit tak bola zo vsetkym vyrovnana a v pohode ... ale ked prichadzali do porodnice, nejaka pani rodila a hrozne kricala ... tak svagrina chcela zutekat 😔

emode
17. apr 2009

ostatne babulky su kde? kukaju na stihlucke missky ??? provokacia, co?

kosska3003
17. apr 2009

monka no to som aj ja vravela ze to mozem aj z domu chodit a ona ze nie ved mi robili rano o 7 monitor potom prietoky a cely den sa tam nudis potom a ta strava 😝 😝
a inac nebola si nahodou v utorok aj s mm na sone

sssimi
17. apr 2009

monkap tak to verím... mne nebolo tiež všetko jedno, lebo kričala ako by ju z kože drali.... A pri tom jej to kričanie aj tak nepomohlo akurát čo si sily vyčerpávala....

monkap
17. apr 2009

kosska: mne robili monitor rano a potom o stvrtej poobede ...
ano, v utorok som bola na premeranie babatka a prietoky

dm1
17. apr 2009

simi ono vsetky vieme ze nam kricanie nepomaha a len nas vycerpava len co budeme robit my ked to na nas pride to netusime... tiez si hovorim ze dychanie ma sice pekne naucili len ci si aj spomeniem co a ako 😅

monkap
17. apr 2009

sssimi: mozno jej to pomahalo ... porod su naozaj velmi silne bolesti ... ale da sa to zvladnut a vysledok stoji za to 😉 inac by som po dvoch rokoch nesla opat rodit

kosska3003
17. apr 2009

monka lebo sa mi zdalo ze som ta videla ked si sla na sono ja som sedela v cakarni a ty si sla aj s mm dovnutra aj s doktorom nie neviem ja si len myslim ze si to bola ty

sssimi
17. apr 2009

Dm veď ano... Ja som bola na cvičenie a vždy sa tam aj rozprávame a normálne mi to prišlo ako niečo nové, že ak budeme tlačiť treba zavrieť oči a hlavu zohnúť ku krku.... No šoky

monkap
17. apr 2009

kosska: hej, to som mohla byt ja ... chodievam vzdy s mm ... vozi ma autom .... a nepriznala si sa ku mne 😕

emode
17. apr 2009

proste su mudri vsetci ti doktori ... ak nevedia narovinu povedat, ze mas byt doma v klude ... ved kazda by urcite doktora posluchla ... ale naozaj to bude asi v tych peniazoch z poistovni ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre