• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

aj sa sa pridavam a blahozelam kvetinke k malej Miske :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
kvetinkaa gratulujeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
18. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.

Veľkej aj malej kvetinke gratulujem a nech sa malej kvetinky Mišky držia také ideálne miery celý život. :slight_smile:
18. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dniiik nam zacina krasne, mame dalsie miminko na svete :sweat_smile: :sweat_smile: Kvetinke gratulujem ...drzte sa babulky :wink: :wink: :wink: juuuj miery ma Miska krasne....vitam ju na svete a posielam bosteeeeekyyyyy :wink: :wink: :wink: :wink:

ktora ide dalsia ?? Teraz na striedacku by mal ist chlapcek :wink: :wink: tak idemeeeeee na toooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ja by som aj išla,len mojmu malinkému sa vobed nechce :frowning2:
18. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som uz isla rodit.......xixi..........ale malemu sa nehcce .,,,,,,.vonku prsi tak co by isiel vonku do takej zimy :grinning:
18. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

gratulujem kvetinkam..:slight_smile:
18. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme sa akurat teraz zobudili a ako vidim uz viete dobre spravy ze kvetinka ma misku :dizzy_face: chymenitta ma predbehla takze uz viete info ze kvetinka ma malinku Misku-mooooc gratulujeme zo srdiecka a prajeme vela zdarvicka obom a mamine vela mliecka aby mala Miska co papat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
18. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čavte tak vidim že sa to tu začina rozbiehat gratulujem všetkym maminkam ja som mala dnes poradnu a zatial nič dalšia poradna v piatok a potom idem za primarom už len :slight_smile:
18. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetinka blahoželáááám a Miška nech sa má k svetu.... A samozrejme nech sú čo najskôr domka :slight_smile: Teším sa z toho mooooc....

Ja som v noci trošku ťažšie spala. Bola som tuším 4x cikať a poslíčkovia sa nedali zahanbiť.... ale prešlo mi to :slight_smile:
18. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka gratuluijem, a želam všetko dobre obidvom, dalšie majovčiatku na svete ale sa nam to rozbehlo :slight_smile:
18. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a aj ja gratulujeeeeeeeem Kvetinke k malej Miške, hlavne nech su zdravučke... :dizzy_face:
Normalne som taka rada,ze az slzicky mi skoro vybehli :wink:
18. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co sa to tu dozvedam :slight_smile: Tiez velmi gratulujem kvetinke k malickej.
tak ako tehulky co dnes robite ked je zas tak krasne?
18. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...tak dalsia to ma zdarne za sebou... :dizzy_face:
18. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, kvetinka, aj ja gratulujem, tesim sa a prajem veeela zdravicka obom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore - Prišlo ti už materské? Schválili ti to maximum?
18. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetinka: GRATULUJEME!!! Nech sa malej Miske na svete paci a dari sa jej...
18. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac pre tie, co sa im krcok neotvara udajne pomaha malinikovy caj... :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=15326&vGroupOffset=0&vOffset=0
18. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sirinka, aj ja som pocula o tom cajiku...
18. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri prvom tehu pila ten cajik ... tazko povedat ci pomohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap a ako si mala pri prvom?
18. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri co presne myslis,?? porodila som den pred terminom ...
18. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap no ci si mala problem s otvaranim...
18. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky tak kvetinke moc gratulujem dneska ide ktora :grinning: :grinning: :grinning: akosi sa to uz rozbieha uplne mne tvrdne brusko aj mala sa tak hybe akosi ale brusko mam hore tak ja to nebudem :slight_smile:
18. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri ja neviem ako rychlo je normalne sa otvarat ...
18. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: ono to pride, ani nebudeme vediet ako ... ja cim dalej tym viac rozmyslam nad porodom, ze ako to bude a tak .... nechcem na to mysliet, ale neda mi to ... snad to zvladnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka, aj ja mam obavy, ci vsetko dobre dopadne, aby bol drobcek hlavne zdravucky.Ale verim, ze to zvladneme :wink:
18. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, mozno budem mat sekciu, maly je stale v priecnej polohe, v utorok mam poradnu, uvidime.
18. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska: ja som mala prvy porod bezproblemovy tak dufam, ze aj tento bude taky .... babo sa mi nejako dost hybe v brusku - predsa len je malicke tak tam ma dost miesta :slight_smile:
18. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monka, ja dom mala pri Petkovi akutnu sekciu po 4 hodinach bolesti. Aj moj maly sa dost vrti, vcera sa poriadne pretlacal.Auuu
18. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok