Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dualcore
18. apr 2009

Kodada dobre a potom budeme hned informovat 🙂

kosska3003
18. apr 2009

danny no my budeme nakoniec este prenasat 😀 😀

dualcore
18. apr 2009

kosska neboj uz coskoro.ani nebudes vediet a uz to bude...mozno ma do utorku aj predbehnes :D

dannynka
18. apr 2009

kosska no ved to...a ja uz by som to mala najradsej za sebou,ako im v dobrom zavidim 😅 😅

kosska3003
18. apr 2009

dual no uvidime mozne je vsetko
danny no tak tomu ver ze aj ja uz to chcem mat za sebou ja uz chcem byt doma z nemocky 😀

dannynka
18. apr 2009

kosska napodobne,pockaj nakoniec nas vsetky majovky obehnu a mi pojdeme rodit ako posledne 😅 😀 😀 😀

kosska3003
18. apr 2009

danny no ved to ale pevne dufam ze nas nepredbehnu aj tie co maju TP na konci maja tie by uz fakt nemuseli 🙂

rybca
18. apr 2009

danny - ja sa chystam az o 4 tyzdne, to dufam nebudes tolko prenasat...🙂

dannynka
18. apr 2009

kosska-no snad ti hadam nie 😅 😀

rybca-uvidime po poradni,idem asi v pondelok ak neporodim co pochybujem,snad budem mudrejsia po tom co povie dr 😅

dannynka
18. apr 2009

no nic babulky diem hodit sprchu a pootravovat manzela,mozno sa mi podari porod urychit což pochybujem ale za skusku to stoji 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bruu nocku 😉 😔

kosska3003
18. apr 2009

danny no to dufam tak dobru nocku 🙂

zuzkad
18. apr 2009

jeej ja som to vedela, ze bude chlapcek...ako pekne nam to ide na striedacku...cize teraz maminky s dievcatkami...pripravte sa 😉 😉 😉
stale si neviem vybavit ktora je to sedembodka ☹ ☹ ale hlavne, ze je maminka a ma zdraveho chlapceka 😅 😅 😅

asi uz spinkate tak dobruuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔 😔

monkap
18. apr 2009

takze dalsie babo je na svete?? ale sa to rozbieha ....

sssimi
18. apr 2009

Gratulujem sedembodke!!! Takže sa mi to včerajšie prestriedavanie vyplnilo 😀 ... Teším sa a nech sú zdravučky...

My sme dnes boli na návšteve. Prišli sme domov asi pred hodinou.... Jaj zase som sa narehnila... Boli sme u manželových exspolužiakov z vyšky... Jeden z nich má nádhernú dcérku... Má 10 mesiacov a je z nej krásny škerko... V kuse sa tešila a vyškierala. Ja už sa neviem dočkať tej našej....

Dual takže v utorok?! 😕 😕 😕 ..... To ti aj nejak zavčasu naplánovali....

kackabrcka
19. apr 2009

pekne nedelne ranko 😀

bambi7
19. apr 2009

cafte babulkyyyy jej uz dalsie mimca superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a velmi GRATULUJEM kvetinke a sedembodke babulky parada 🙂
idem vas docitat

zuzkad my tusim pojdeme nakoniec 😀

bambi7
19. apr 2009

ste toho ale popisali uffff ale super ....ja lezim vcera ma tak pobolievalo brusko a dnes o 4rano tiez ale uz je to lepsie zajtra idem na sono kolko mala vazi a vo stvrtok povedia kedy ideme 🙂 tak uvidime jaj babulky ale sa to tu pekne rozbieha a mimca maju krasne vahy 😉

zuzkaprofant
19. apr 2009

cafte hlasim sa ale neviem ci dnes vazne mi rodirt nepojdeme ja to uz stresujem od vccera lebo ma tak pichalo v pinde ze som zacala az plakat ale po case preslo tak sme nesli do nemocky v noci ma len martin prevracal lebo tak ma dole bolelo a dnes rano sa len potim a som teraz letela na zachodik a len ma dako bruko boli ako na menzes hnacku tak uvidime co to bude lebo brusko mi zase spadlo ze ani gatky si uz nedam len tak zohnute ich mam lebo ma tam dole boli maly sa hybe ale uz pomenej ta ja som zvedava

a inac ja mam taky biely vytok zelatinkovy ale nie je hnedy ako kazdy pisete tak ja neviem ci mam ine priznaky alebo mi uz vazne sibe stoho vsetkeho ale poviem vam jedmi mi uz nie je , dnes konencne pride vecer moja mamka tak sa uz tesim

kackabrcka
19. apr 2009

zuzkaprofant som si uz myslela ze od vcera si nemocka.. to mas dobre ked ti pride maminka, zavidim trosku..

bambi7
19. apr 2009

zuzka tak sa drzkajteeeee a daj hned vediet co noveeee

zuzkaprofant
19. apr 2009

jasne ze dam mozno to je lne plany poplach aky ja mam posledne dni po tom prejde tak uvidime ale mna nezvikne nikdy prehantat a posledne dni mam skor zapchut ak uvidime ale brusko ma boli tak enviem ja uz som stoho chora mam sa sledovat ale ked ja sama neviem ako na nervy to je nechcem bars este utekat do nemocky este nepadam dokolien od bolesti a nic nevyteka so mna tak nechcem sterswovat ale dako sa mi to nepozdava lebo ked tam sa budem citit do 8.maja tak neviem neviem

bambi7
19. apr 2009

zuzka ak sa nebudes citit lepsie a mas pocit ako pises tak skoc k lekarovi radsej ist ako nie.....a super ze pride mamca tak sa nam drzkajjjjj

kackabrcka
19. apr 2009

zuzi drzkaj sa 🤐

zuzkaprofant
19. apr 2009

dik dievcata mozno to je plany poplach lebo u mna je stale vsetko ine tak ja uz neviem vam nic nie je nic vas neboli alebo ako to vnimate tie posledne tt dni

bambi7
19. apr 2009

zuzka mna tiez picha a boli brusko ako pri MS ale zatial sa da ........ved vo stvrtok snad povedia co dalej a potom budem mudrejsia ....

kackabrcka
19. apr 2009

zuzi no ja mam tiez biely vytok asi tyzden dozadu zacal mala som pocit ako keby sa uvolnila aj hlienova zatka trosku cvrkam ci ako to nazvat ale doktor povedal utorok ze plodovka to neni aj ked na lavej strane je jej pomenej.. predvcerom som mala stahy ako keby islo babo dole tak som si musela cupnut inak trosku bolesti ako pri mrche a NIC.. takze neviem nasej sa asi nechce..
ZUZI a caj z malinovych listov nemas ?? - mal by urychlovat otvaranie radila mi ho hebamme..

bambi7
19. apr 2009

a boli ma aj chrbtica kde som to mala zlomene ale co spravim len vydrzat musim este kusoookkk 😉

saskarisko
19. apr 2009

Ahojte,
gratulujem vsetkym novym mamickam 😵

Monkap, Dannynka - ja som bola v tom, ze ako druhorodicky pojdete medzi prvymi 😉

Inak to mate super, ze mate takuto pomoc, a mozete si uzivat prve tehu. Ja uz ani neviem, co to je 😖 . Este aj Risko ma svoje uzasne nespave obdobie, takze dnes len cakam kym bude 12.00, aby som si mohla ist lahnut. a to dovtedy ma caka varenie, hranie s malym, prechadzka, ... a vecer sa uz hadam konecne dokopem k zbaleniu veci do porodnice 😅

Zuzka - ved, ak sa citis zle, tak prebehni do nemocky radsej nech Ta pozru. a napr. ja osobne som sa tych par dni pred porodom citila uplne super, aj som sa vyspala tak, ako nie za posledne tyzdne. 😀

bambi7
19. apr 2009

ale som rada ze mala je tam kde je a ze sme to tak daleko zvladli aj vdaka tomu lezaniu 😵 otvarat som sa zacala od 30 t a uz sme tak daleko som rada este sa nakoniec bude drzkat rebier ze nechce vonnnn 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. apr 2009

co dnes budete varit na obedik
ja som vcera robila take mesko zapeknae v rure ako fasirka a ktomu varene zemiacky a paradajkova omacka, kamosky mi doniesla kolacik taky fajnu cokoladovu roladu konecne som si po roku vychutnala kolac ktory som nepiekla........ixi.xix

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre